ateltika_policka_vlajka.jpg
V úterý 1. května 2018 proběhne další ročník Běhu kolem hradeb. Propozice naleznate zde.
ATLETIKA Polička, spolek
572 01 Polička, Hegerova 903  
 
Pozvánka na valnou hromadu
 
Datum a čas: 28. dubna 2017 od 17:00 hod
 Místo: ZŠ Masarykova
 
Program:
...
Město Polička každoročně odměňuje nejlepší mladé sportovce ze všech odvětví. Za rok 2017 byli vyhlášeni i někteří zástupci Atletiky Polička. V kategorii kolektiv - žáci bylo oceněno družstvo nejmladších žáků za 3. místo v Krajském přeboru zimní ligy. Družstvo tvořili Veronika Červená, Jáchym Adamec, Tomáš Mach, Ema Trnková, Karolína Sühuchová, Natálie Kadidlová a Jan Král. 

V kategorii jednotlivci - žáci jsme měli hned trojnásobné zastoupení. Za své úspěchy nejenom na Olympiádě dětí a mládeže byla odměněna Eliška Červená. Adéla Bartoňová a Marek Bukáček si místo ve Sportovci města vyběhali v Iscarex poháru a dalších běžeckých závodech. 

Seznam všech vyhlášených naleznete na oficiální webu Poličky.
...
Zhruba s tímto heslem se vydala dvojice přespolních běžců Atpol staršího žactva na Mistrovský kros. Opět, tentokrát na jaře, byl uspořádán v našem kraji, tentokrát agilní jednotou Orel Dolní Dobrouč, v sobotu 24.3.
 
Oba dva čekaly tři stejné kilometrové okruhy na travnatém povrchu. Přestože se počasí na poslední chvilku hodně umoudřilo a závod nebyl profilově až tak náročný, otestoval dostatečně tréninkovou píli obou. K testům se pak přidalo ještě více než šedesát soupeřů z celé ČR.
...
Minulé úterý proběhla další Střítežská míle. Svoji pátou výhru přidal Tomáš Fliedr, mezi ženami zvítězila již pošesté Adéla Bartoňová. 
Další výsledky a statistiky se dozvíte na stránkách Střítežské míle.
Trochu se zpožděním přidáváme na stránky aktuální oddílové rekordy (resp. k datu 31. 12. 2017). Celkově se za loňský rok přepsalo 22 rekordů. Úspěšnější byly dívky, které přepsaly 19 rekordů, zatímco chlapci a muži zůstali u čísla 3. Nejvíce zápisů - devět - si připsala mladší žákyně Eliška Červená (v letošní sezoně závodící již za sousední Atletiku Svitavy), Kristýna Šafářová vylepšila 4 rekordy juniorské a jeden absolutní. Ženské družstvo ustanovilo základy ve štafetách 4x100m a 4x400m a Jirka Machek opět vylepšil svůj rekord na 100m. 

Zároveň jsme na web umístili novou položku - Termínovou listinu hlavních závodů roku 2018 pro všechny kategorie. Tak si zapište termíny do kalendářů, ať vám žádný závod vaší kategorie neuteče! 
 

V pátek 2. března byl ukončen sedmý, na Lukách šestý, seriál soutěže ve skoku vysokém. I poslední, pátý závod, jehož se účastnilo 16 dívek a 19 chlapců byl velmi zajímavý a výkonnostně hodnotný.

...

Atletika Polička,spolek a SŠK při ZŠ Na Lukách
P  O  Z  V  Á  N  K  A
k závěrečnému závodu ve skoku vysokém o titul Nejšikovnější výškař
ZŠ Na Lukách OPEN
Termín: pátek 2.března 2018                                   Prezence od 14:00
Začátek závodu výškou 86 cm ve 14:30

Jak jste si všimli, skáčeme netradiční výšky, abychom si ještě mohli vylepšit osobáčky a zamíchat pořadím. Po posledním shození laťky bude konečné vyhlášení v aule Tv ZŠ Na Lukách, což je chodba u kabinetu. I pokud víte, že již nevyhrajete, přijďte zatleskat těm lepším. V každé kategorii obdrží první tři v pořadí tří nejlepších součtů medaile. Posléze pět nejšikovnějších výškařek a pět nejšikovnějších výškařů si odnesou, pokud příjdou, lesklé poháry za nejnižší součty tří tří relativních výkonů. A mezitím i ostatní si své výkony ohodnotí na tradičním pamětním listu. I těm zatleskáme.

Zve: Miloslav Červ             Těší se na vás: Standa Nožka, Lenka Schauerová, Filip Slaný,                                                                                                           Honza Tomšů i další pořadatelé

Čtvrtého závodu ve skoku vysokém o titul Nejšikovnější výškař se v pátek 9.2. zúčastnilo 36 závodníků - 14 dívek a 22 chlapců. I když do konečného pořadí budou těžko výrazně zasahovat, skákali poprvé i čtyři nováčci.

...

Tradičně první neděli v únoru a tradičně v Jablonecké hale 4. 2. proběhly halové krajské přebory jednotlivců. Nabitý program od 9:30 do 17:45 znamená pro nás brzký odjezd a pozdní návrat. Takže startovali jedinci se zdravým sluchem, reagující na zvonění elektronického miláčka. Počtem by se dalo říci sedm statečných. Ale co to je vlastně ta odvaha? Třebas se po celou neděli bavit atletikou?

A jak to vlastně bylo! Patnáct startů a z toho šťastných třináct osobáčků.
Tak tedy konkrétněji.

...
Všem členům a příznivcům Atl.Polička nabízím produkty firem MIZUNO(kompletní sortiment) a SCOTT(pouze boty a oblečení na běh).Sortiment obou firem si můžete prohlédnout na www.mizuno.cz a www.scottsports.cz,nebo u mě ve fa SKLORAM(u kruháče) v tištěných katalozích.Členové Atletika Polička mají 15-20% slevu. Josef Chmelík-tel:606753188
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one