ateltika_policka_vlajka.jpg

Čtvrtého závodu ve skoku vysokém o titul Nejšikovnější výškař se v pátek 9.2. zúčastnilo 36 závodníků - 14 dívek a 22 chlapců. I když do konečného pořadí budou těžko výrazně zasahovat, skákali poprvé i čtyři nováčci.

...

Tradičně první neděli v únoru a tradičně v Jablonecké hale 4. 2. proběhly halové krajské přebory jednotlivců. Nabitý program od 9:30 do 17:45 znamená pro nás brzký odjezd a pozdní návrat. Takže startovali jedinci se zdravým sluchem, reagující na zvonění elektronického miláčka. Počtem by se dalo říci sedm statečných. Ale co to je vlastně ta odvaha? Třebas se po celou neděli bavit atletikou?

A jak to vlastně bylo! Patnáct startů a z toho šťastných třináct osobáčků.
Tak tedy konkrétněji.

...

Atletika Polička, spolek a ŠSK při ZŠ Na Lukách Polička 

P  O  Z  V  Á  N  K  A

Na vědomost se dává, že v pátek 9.února 2018 pokračuje čtvrtý díl výškařského seriálu o titul Nejšikovnější výškař ZŠ Na Lukách OPEN.
Prezence od 14:00 v hale ZŠ Na Lukách                     Zahájení soutěže výškou 85 cm   ve 14:30

Neb se soutěž přibližuje do finále a výškaři jistě pilně trénují a ladí formu, nejnižší základní výška jednotlivých kategorií se posouvá o 5 cm výš!!! Ostatní podmínky setrvávají.
Zvou:    Miloslav Červ                           Filip Slaný                          Stanislav Nožka

V sekci oddílové tabulky naleznete nově záznamy za rok 2017. Dokument obsahuje 19 (slovy DEVATENÁCT!) stránek nejlepších výkonů všech poličských atletů ze všech disciplín, které za loňský rok absolvovali. 

Otevřít se přišlo v pátek 5.ledna do tělocvičny ZŠ Na Lukách 44 vyznavačů skoku vysokého. Tato cifra překonává o tři sportovce dosavadní maximum. Dívek se představilo 16 a chlapců 28. Již slušnou sportovní úroveň přijelo navýšit šest nových tváří ze sousedního oddílu vysočiny – Nového Města na Moravě. A tak ještě čtrnáct borců zdolalo 150 či více cm. Top hvězdou byl po čase domácí odchovanec z Oldříše, hájící barvy jak jinak než Hvězdy,  David Beneš. Po letošním nejlepším výkonu 180 cm se i pokoušel změnit i historii. Pokusy na výšce 186 cm ještě nevyšly.

...

Všeobecně známým předpokladem dobré běžecké výkonnosti je začít s přípravou 1.ledna a skončit 31. prosince. Ne v opačném datumovém pořadí.

...
Na webu Střítěžské míle naleznete výsledky dnešního klání. Mezi muži zvítězil Karel Radiměřský a ženskou kategorii ovládla Lenka Schauerová. 

Zároveň jsme doplnili výsledky podzimní míle a všechny dlouhodobé statistiky a bilance.

Poslední měsíc v letošním roce otevřeli atletičtí vyznavači skoku do výšky druhým dějstvím soutěže o titul Nejšikovnější výškař. Děvčat tentokrát přibylo o čtveřici, chlapců skákalo stejně jako v prvém kole. Celkem se tedy zúčastnilo 36 závodníků a byl naplněn hlavní cíl seriálu – účast těch nejmladších. I změna za komentátorským stolkem závodu prospěla a určitě Filip neřekl v této soutěži poslední slovo. Dle získaných informacích stíhal moderovat, zapisovat, a ještě konverzovat s okolím. Příště, dodávám, ještě stihne i rozběh, odraz a skok.

...

Již sedmý ročník výškařské „tour“ odstartoval v pátek 3. listopadu v prostorách haly ZŠ Na Lukách. I když početně má do rekordů daleko /sedm dívek a dvacet pět chlapců/, výkonnostně se do toho, zvláště hosté z Chocně a ze Svitav, opřeli zostra.

...

Jak jsem sliboval, hned jak se seznámím s výsledky finále těch nejmladších, tak je pořádně zkritizuji. To hned jsem musel iniciovat, neb opět ta „hora“ musela za „Mohamedem“ sama. Kdo zná mé svaly, ví, kdo je ten Mohamed a kdo Hora.Marta, která kluky dávala do kupy a celou neděli je povzbuzovala si na ně nestěžovala, ale já dávám přednost údajům. Ale i ty si na kluky rozhodně nestěžovaly.

...
Všem členům a příznivcům Atl.Polička nabízím produkty firem MIZUNO(kompletní sortiment) a SCOTT(pouze boty a oblečení na běh).Sortiment obou firem si můžete prohlédnout na www.mizuno.cz a www.scottsports.cz,nebo u mě ve fa SKLORAM(u kruháče) v tištěných katalozích.Členové Atletika Polička mají 15-20% slevu. Josef Chmelík-tel:606753188
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one