MČR v silničním běhu - Běchovice

Poslední neděli v září proběhlo Mistrovství České republiky v silničním běhu Běchovice - Praha. Byl to již 120. ročník, což z tohoto běhu dělá nejstarší silniční běžecký závod v Evropě. V letošní startovní listině nechyběli ani zástupci poličské atletiky.

Nejlépe si vedl Pepa Šutera, který se umístil v mistrovské kategorii na 38. místě v čase 36:38. Na 50. místě doběhl Tomáš Fliedr časem 37:53 a na 75. místě Míla Červ v čase 48:18. O sekundu před Tomášem doběhl také Karlos Sejkora, který byl klasifikován, což mu stačilo na 5. místo v (nemistrovské) kategorii mužů do 29 let.

Kompletní výsledky si můžete prohlédnout zde zde.
10.10.2016 22:36:30
O.K.
Všem členům a příznivcům Atl.Polička nabízím produkty firem MIZUNO(kompletní sortiment) a SCOTT(pouze boty a oblečení na běh).Sortiment obou firem si můžete prohlédnout na www.mizuno.cz a www.scottsports.cz,nebo u mě ve fa SKLORAM(u kruháče) v tištěných katalozích.Členové Atletika Polička mají 15-20% slevu. Josef Chmelík-tel:606753188