Minipohár Zemská míle a Poličští běžci

Čtvrtým závodem skončil v sobotu 8. října2016  další ročník minipoháru Zemská míle na stadionu Romana Šebrle v Lanškrouně.

O konečném pořadí v Poháru rozhoduje součet dvou nejlepších časů. Nejmladší žactvo absolvovalo závody měřící čtvrtinu anglické míle, mladší a starší žactvo polovinu. Od dorostu po veterány čekalo závodníky 1609m.

Z poličských nejvýše stál na bedně v kategorii muži B Tomáš Fliedr. Tentokrát v dresu F Bike Klub Sádek. Druhá místa získali ml. žák Honza Kapoun, žena A Lenka Schauerová a muž A Karel Radiměřský. Bronzový stupínek vybojovala ml. žákyně Adéla Bartoňová. Mimo stupně vítězů skončili mezi nejlepšími ještě ml. žák Marek Bukáček jako sedmý a muž B Petr Kapoun šestý.

Nejlepší závodníci byli odměněni nejen vystoupáním na stupně vítězů, ale i věcnými i finančními cenami. Všichni, kteří absolvovali alespoň dva závody, měli šanci vyhrát odměny i v tombole a všichni pak hlavně získali cenné body do celkového Poháru Iscarexu 2016. Ten v žákovských kategoriích téměř vrcholí, soutěže dospělých mají možnost ještě celkovým pořadím zamíchat.

Výsledky výše uvedeného lze vyčíst na stránkách Iscarexu.      Miloslav Červ

10.10.2016 22:35:07
O.K.
Všem členům a příznivcům Atl.Polička nabízím produkty firem MIZUNO(kompletní sortiment) a SCOTT(pouze boty a oblečení na běh).Sortiment obou firem si můžete prohlédnout na www.mizuno.cz a www.scottsports.cz,nebo u mě ve fa SKLORAM(u kruháče) v tištěných katalozích.Členové Atletika Polička mají 15-20% slevu. Josef Chmelík-tel:606753188