ateltika_policka_vlajka.jpg

SPORTOVNÍ BILANCE 2008

Mistrovství České republiky

1.místo   Beneš David   dorostenec   trojskok     13,99 m

2.místo   Vytlačilová Tereza   mladší žákyně   pětiboj     2 765 b.

                Vytlačilová Tereza   mladší žákyně   přespolní běh družstev 1,5km    7:07 min.

3.místo   Beneš David   dorostenec   trojskok v hale     13,40 m

                Beneš David   dorostenec   skok daleký     670 cm

5.místo   Schauerová Lenka   žena   3000m akademiček     11:15,38 min.

               Schauerová Lenka   žena   3000m př. žen do 22let     11:42,75 min.

6.místa   Vytlačilová Tereza   mladší žákyně   přespolní běh  1500m     5:46,0 min.

               Schauerová Lenka   žena do 22let   přespolní běh  6000 m     28:07,0 min.

7.místo   Schauerová Lenka   žena   1500m akademiček     5:07,06 min.

               Schauerová Lenka   žena   1 500m akademiček v hale     5:07,43 min.

                Beneš David   dorostenec   trojskok mužů do 22 let     13,71 m

10.místo   Vytlačilová Tereza   mladší žákyně   1500 m v hale st.žákyň     5:32,31 min.

                  Beneš David   dorostenec   skok daleký mužů do 22let     661 cm

                  Schauerová Lenka   žena   silniční běh 10km     42:17 min.

11.místo   Koutný Martin   junior   800m     1:59,95 min.

12.místo   Beneš David   dorostenec   skok daleký v hale     599 cm

13.místo   Ficek Vojtěch   junior   hod diskem     36,05 m

14.místo   Vlčková Zuzana   dorostenka   přespolní běh družstev  2km     9:34 min.

15.místo   Beneš David   dorostenec   trojskok mužů     13,33

                  Schauerová Lenka   akademička   přespolní běh akademiček 4,4km     17:24,0 min.

16.místo   Vlčková Zuzana   dorostenka   přespolní běh 3000 m     12:45,0 min.

17.místa   Koutný Martin   junior   běh na 800m v hale     2:03,00 min.

                  Schauerová Lenka   žena   přespolní běh 6000 m     28:07,0 min.

                  Večeře Tomáš   junior   přespolní běh 6000 m     22:58 min.

18.místo   Koutný Martin    junior   400m mužů do 22let     53,28 sec.

                  Vytlačilová Tereza   mladší žákyně   800m starších žákyň     2:31,44 min.

22.místo   Pazdera Aleš   mladší žák   přepolní běh družstev 1,5km     7:17 min.

28.místo   Chmelík Josef   muž   silniční běh 10km     34:51 min.

37.místo   Leinweberová Denisa   nejmladší žákyně přespolní běh družstev 1,5km      8:23 min.       

39.místo   Sejkora Karel   muž   silniční běh 10km      36:54 min.

41.místo   Opina Martin   mladší žák   přespolní běh družstev 1,5km     7:35 min.

44.místo   Šutera Josef   muž   silniční běh 10km       37:57 min.

 

 

Krajské přebory jednotlivců

1.místa   Beneš David   dorostenec   dálka v hale     640 cm

                Beneš David   dorostenec   trojskok v hale     13,03 m

                Vlčková Zuzana   dorostenka   přespolní běh  3250m     13:39,1 min.

                Beneš David   dorostenec   skok daleký     682 cm

                Beneš David   dorostenec   trojskok mužů     13,40m

                Kvapil Lukáš   muž   disk 2kg      45,12 m

                Vytlačilová Tereza   mladší žákyně   1500m př. dorostenek     5:54,96 min.

                Vytlačilová Tereza   mladší žákyně   skok daleký     459 cm

                Vytlačilová Tereza   mladší žákyně   800m     2:28,44 min.

                Vytlačilová Tereza   mladší žákyně   150m     21,36 sec.

                 Filipová Veronika   mladší žákyně   vrh koulí     7,40m

                 Vytlačilová Tereza   mladší žákyně   pětiboj     2590 b.

2.místa   Vytlačilová Tereza   mladší žákyně   1500m žákyň v hale     5:30,36min.

                 Lorenc Tomáš   muž   1500m v hale     4:13,06 min.

                 Koutný Martin   junior   800m mužů     2:00,1 min.

                 Beneš David   dorostenec   dálka mužů     661 cm

                 Ficek Vojtěch   junior   disk 1,75 kg     36,75 m

                 Klimeš Ondřej   mladší žák   hod míčkem     47,73 m

                  Tichý-Bohuněk

                   Klimeš-Martušin    mladší žáci   4 x 60m     36,64 sec.

                  Milan Le Viet Dung   mladší žák   pětiboj     2072 b.

3.místa   Flídr Jan   starší žák   dálka v hale     461 cm

                 Beneš David   dorostenec   výška v hale     165 cm

                 Kvapil Lukáš   muž   koule v hale     14,14 m

                 Jílek Miroslav   muž   60m př. v hale     9,44 sec.

                 Beneš David   dorostenec   trojskok v hale mužů     12,85 m

                 Schauerová Lenka   žena   přespolní běh 3250m     13:36,4 min.

                 Večeře Tomáš   junior   800m mužů     2:06,1 min.

4.místa   Flídr Jan   starší žák   300m v hale     50,34sec.

                Flídr Jan   starší žák   60m př. v hale     11,28 sec.

                Jílek Miroslav   muž   výška v hale     175 cm

                Štoudková Lenka   nejml.žákyně   hod míčkem ml.žákyň     29,95 m

                Štoudková Lenka   nejml.žákyně   vrh koulí ml.žákyň     6,84 m

                Martušin Marek   mladší žák   60 m př.     11,32 sec.

                Bohuněk Antonín   mladší žák   hod míčkem     46,25 m

                Bohuněk Antonín   mladší žák   vrh koulí     8,05 m

                Červ Miloslav   muž   10 km na dráze     44:42,1 min.

                Schauerová Lenka   žena   10 km silniční běh     40:58,0 min.

                Chmelík Josef   muž   10 km silniční běh     34:22,0 min.    

5.místa   Flídr Jan   starší žák   výška v hale     140 cm

                 Beneš David   dorostenec   dálka mužů v hale     558cm.

                 Večeř Tomáš   junior   400m př. mužů     62,6 sec.

                 Filipová Veronika   mladší žákyně   skok vysoký     120cm

                 Klimeš Ondřej   mladší žák   60m př.     12,26 sec.

6.místa   Beneš David   dorostenec   100m mužů     11,64

                 Mohelník Petr   dorostenec   800m mužů     2:17,4 min.

                 Kvapil Lukáš   muž   koule 7,25kg     13,59m

                 Cvrček Martin   muž   disk 2kg     35,31m

                 Mohelník Petr   dorostenec   2 000 m př.     8:05,78min.

                 Filipová Veronika   mladší žákyně   60m př.     11,92 sec.

                 Kadidlová-Bártová

                 Antonyová-Šmídová   mladší žákyně   4 x 60 m     36,67 sec.

                 Flídr Jan   starší žák   100 m př.     23,20sec.

7.místa   Sejkora Karel   muž   1500m v hale     4:25,82min.    

                 Flídr Jan   starší žák   60 m v hale     8,94sec.     

                 Mohelník Petr   dorostenec   1500 m     4:50,27 min.

                 Šmídová Lenka   mladší žákyně   skok daleký     400 cm

                 Tichý Jiří   mladší žák   60m     9,08 sec.

                 Martušin  Marek   mladší žák   150 m     22,10 sec.

                 Flídr Jan   starší žák   skok daleký     448 cm

                 Flídr Jan    starší žák   skok vysoký     140 cm

                 Martušin Marek   mladší žák   pětiboj     1484 b.

9.místa   Bártová Kristýna   mladší žákyně   skok daleký     395cm

                 Tichý Jiří   mladší žák   150 m     22,63 sec.

                 Klimeš Ondřej   mladší žák   pětiboj     1449 b.

                 Šutera Josef   muž   10 km silniční běh     37:34,0 min.

 

Mistrovství Moravy a Slezska na dráze mladšího žactva

1.místo   Vytlačilová Tereza   mladší žákyně   800m     2:32,92 min.

                Leviet Milan   mladší žák   skok daleký     510 cm

2.místo   Vytlačilová Tereza   mladší žákyně   skok daleký     475 cm

7.místo   Leviet Milan   mladší žák   60 m     8,54 sec.

Mistrovství světa v běhu do vrchu veteránů

64.místo   Štyndl Miroslav   muži 50let   11 500m     1:15:01 hod.

41.místo   Červ Miloslav   muži 55 let   9 900m     1:09:37 hod.


Reprezentace  ČR v mezistátním utkání dorostenců

Beneš David - trojskok - 14,22m , což se rovná třetí místo.

 

Reprezentace kraje Pardubice ve finále Běžeckého poháru mládeže

2.místo   Vytlačilová Tereza   mladší žákyně

14.místo   Vlčková Zuzana   dorostenka

22.místo   Pazdera Aleš   mladší žák

41.místo   Opina Martin   mladší žák

 

Evropské dětské atletické hry

1.místo   Leviet Milan   žák r.1996   běh na 60m     8,31 sec.

                                                            skok daleký     509 cm

2.místo   Vytlačilová Tereza   žákyně r.1995   běh na 800m     2:31,00 min.

4.místo   Vytlačilová Tereza   skok daleký     473 cm

                Leviet Milan   žák r.1996   hod míčkem     56,96 m

11.místo   Vytlačilová Tereza   žákyně t.1995   hod míčkem     45,41 m

 

 

Orlická běžecká liga mládeže a Pohár Iscarexu 2008

1.místo   Vytlačilová Tereza v konkurenci 46 mladších žákyň

3.místo   Schauerová Lenka mezi 73 ženami

4.místo   Štyndl Miroslav mezi 142muži C

5.místa   Sion Libor mezi 38 staršími.žáky,Valenová Adéla mezi 30staršími.žákyněmi

                Vlčková Zuzana mezi 25 dorostenkami

7.místo   Červ Miloslav mezi 142 muži C

8.místo   Večeře Tomáš mezi 161 juniory

10.místo   Teplý Boris mezi 38 staršími žáky

Dále byli poličští běžci klasifikováni na těchto místech:12.Šutera Josef muž A a Vytlačilová Tereza jako juniorka,13.Teplý Patrik st.žák,14.Vlčková Zuzana jako juniorka,26.Bártová Kristýna ml.žákyně,27.Mužík Jan nejml.žák,28.Novák Jan st.žák,34.Mohelník Petr dorostenec,37.Kadidlová Lenka ml.žákyně,41.Chmelík Josef muž A,47.Šafářová Kristýna  nejml.žákyně,48.Doležel Lukáš ml.žák,53-Mach Petr muž B a Košek Tomáš ml.žák,56.Myška Jiří muž A,60. Lorenc Tomáš muž A a Kacálek Jaroslav muž C,63.Lorencová Kamila žena A,

64.Sejkora Karel muž A,67.Lorencová Lída žena A,68.Hellquist Frída žena A,78.Lajžner David žák nejml,84Mohelník Petr jako junior,87.Jůza Stanislav muž A a Sion Libor jako junior,91.Doležel Jan nejml.žák, 185.Mazal Martin muž A,186.Mazal Petr muž A,189.Kacálek Jaroslav muž A,198.Zaal Tomáš muž A,240.Jána Miroslav muž A,259.Cvrček Martin muž A a Jílek Jan muž A.

 

20.ročník Velké ceny vytrvalců Východočeské oblasti

1.místo   Chmelík Josef  v konkurenci 138 klasifikovaných  v absolutním pořadí

                                            a v rovněž tak v konkurenci 107 závodníků kategorie 35 -39 let

Dále byli klasifikování :51.Schauerová Lenka mezi ženami do 34 let,62.Jůza Stanislav  muži 35-39 let, 67.Šutera Josef v absolutním pořadí mužů a 92 Schauerová Lenka v absolutním pořadí  žen



Splněné výkonnostní třídy v roce 2008

mladší žákyně 

I.VT -Vytlačilová Tereza -pětiboj

II.VT -Vytlačilová Tereza - dálka,150m

III.VT - Vytlačilová Tereza -60m,300m,800m,1500m,100m př.

- Filipová Veronika -60m,dálka,koule

- Šmídová Lenka -60m,150m

- Musilová Tereza - 150m

-Tomanová Barbora - 60m

-Bártová Kristýna - 150m

- Zavadilová Kateřina - 60m,

mladší žáci      

II.VT -.Leviet Dung Milan - 60m,150m,pětiboj

III.VT - Leviet Dung Milan -300m,dálka

Štoudek Bohuslav -60m

Martušín Marek - 150m

starší žákyně 

III.VT - Vejdělková Lenka - 60m,150m

Tumová Šárka - 60m

Konečná Michaela - 60m

starší žáci         

II.VT - Češka Aleš - výška,dálka

Pospíšil Lukáš - 60m

Nožka Tomáš - 60m

III.VT - Flídr Jan - 60m,výška,dálka

Pospíšil Lukáš - 150m

Teplý Patrik - 300m

Češka Aleš - oštěp

Teplý Boris - výška

dorostenci          

I.VT - Beneš David - dálka

II.VT - Beneš David - 100m,200m,110m př.,trojskok

III.VT - Beneš David - 400m př.,výška

Mohelník Petr - 800m

Dvořák Ivo - 200m

Kosek Tomáš - 1500m

junioři                 

I.VT -  Koutný Martin - 800m

Šlosr Jiří - výška

Večeře Tomáš - 400m př.

II.VT - Koutný Martin - 400m

Večeře Tomáš - 800m

III.VT -Večeře Tomáš - 400m,1500m,110m př.

Červ Jakub - oštěp,400m př.

Ficek Vojtěch - výška,disk

Koutný Martin - 100m

Lenka Schauerová

II.VT - 800m,1500m,5 km,10 km,3 km př.

III.VT - 100m

muži -                         

I.VT - Kvapil Lukáš - koule,disk

II.VT - Král Ladislav - 400m př.,110m př.

Král Vojtěch - 110 m př.

Vopařil Josef - dálka,výška

Jílek Miroslav - výška

Myška Jiří , 3 km př.

Lorenc Tomáš - 1500m

Chmelík Josef - 10 km

III.VT -Sejkora Karel 1500m,3 km př.

Šutera Josef - 10 km

Jílek Miroslav - 110 m př.

Vopařil Josef - trojskok

Nožka Stanislav - oštěp

Cvrček Martin - disk,oštěp,koule

Chmelík Josef - půlmaratón

Král Ladislav - dálka,oštěp

Král Vojtěch - oštěp

Kvapil Lukáš - oštěp

Celkově naši atleti získali 7x I.VT,29x II.VT a 57x III.VT.což je dohromady 93 VT.

 Nejvšestrannější byl David Beneš .- 13 bodů,Tereza Vytlačilová 12,Lenka Schauerová 11,Tomáš Večeře 8, Milan Dung Leviet 8,Lukáš Kvapil 7,Ladislav Král 6.Martin Koutný 6,Josef Vopařil5 a Aleš Češka 5.

25.11.2008 07:17:25
D.Beny
Všem členům a příznivcům Atl.Polička nabízím produkty firem MIZUNO(kompletní sortiment) a SCOTT(pouze boty a oblečení na běh).Sortiment obou firem si můžete prohlédnout na www.mizuno.cz a www.scottsports.cz,nebo u mě ve fa SKLORAM(u kruháče) v tištěných katalozích.Členové Atletika Polička mají 15-20% slevu. Josef Chmelík-tel:606753188
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one