Úterní běhání po vlečce

Prvým závodem 22. 3. začal další pohár v Poličce, tentokrát v režii F.Bike Klubu Sádek – tzv. Vlečka, což je cca pětikilometrový závod po trase bývalé vlečky do Poličských strojíren.

Po loňském čtrnáctidenním intervalu se běhá letos jednou měsíčně. Premiérovými vítězi byli Tomáš Fliedr a Lenka Schauerová na tradiční pětce. V roce 2016 závodí i dětské kategorie po doběhu hlavního běhu. Vítězi se stali Aneta Vrabcová, Lucie Jílková, Adéla Honzálková, Matouš Němec a Eliška Holcová.

Podruhé zkontrolovali formu, či si běžci potrénovali 12.4. Kvalitní traťový rekord zaběhl Martin Pavliš z Borové /Hvězda Pardubice/ - 15:56. Mezi ženami zvítězila svitavská Anička Krátká startující rovněž v dresu Hvězdy. Potěšitelné pro pořadatele určitě byla rekordní účast třicet šest závodníků. Své kvality i podruhé v žákyních potvrdila Eliška Holcová. Vítězství obhájili Aneta Vrabcová a Matouš Němec. Poprvé zvítězili Aleš Holec a Jakub Svatoš.

Potřetí se na Vlečce mohou běžci potkat i utkat v úterý 10. května.

Výsledky závodů, fotografie i mnoho dalšího naleznete na webových stránkách závodu: Úterní běhání po vlečce.

Níže jsou k dispozici ke stažení výsledky druhého závodu a také vývoj ročníkových rekordů.

18.04.2016 20:37:30
D.Beny
Všem členům a příznivcům Atl.Polička nabízím produkty firem MIZUNO(kompletní sortiment) a SCOTT(pouze boty a oblečení na běh).Sortiment obou firem si můžete prohlédnout na www.mizuno.cz a www.scottsports.cz,nebo u mě ve fa SKLORAM(u kruháče) v tištěných katalozích.Členové Atletika Polička mají 15-20% slevu. Josef Chmelík-tel:606753188