ateltika_policka_vlajka.jpg
Týden po vícebojařském stříbru se Terka zúčastnila i MČR mužů a žen. Představila se v kouli a nad překážkami. V kouli výkonem 12,64m obsadila 9. místo, na 60m překážek časem 9,48s konečné 17. místo.
O tomto víkendu na MČR žáků v Jablonci obsadil Honza Mužík pěkné 7. místo na 800m časem 2:18,47 (2:17,88 v rozběhu).
i pro letošek připadá v úvahu sportovně-rekreační týden na Damašku a to ideálně v termínu od PO 29.7. - NE 4.8.

V případě většího zájmu by šel i týden před - tedy, 22.-28.7.

Dejte, prosím, obratem vědět, kdo by měl zájem, pokud bude alespoň 10 lidí mimo klan Červů, Cvrčků a Šimůnků, pak Jeho Veličenstvo říká ANO.
Máme za sebou 3 republikové šampionáty a ze dvou z nich si naši zástupci odvezli cenné kovy.
15.6. v Táboře na MČR dospělých vybojovala dvě 6. místa Tereza Vytlačilová, a to v kouli a oštěpu (12,07m a 43,65m), aby o týden později brala ve stejných disciplínách za výkony 13,05m a 45,91m tituly mistryně ČR na juniorském šampionátu v Jablonci.
15.6. také proběhlo veteránské MČR na dráze, kde dvě bronzové příčky obsadil Miloslav Červ, konkrétně ve steeplu a na 5km chůze.
GRATULUJEME!!!

16.6. také pokračoval společný krajský přebor (PCE, HK) družstev mužů. Na Svitavském stadionu jsme dokázali zvítězit, celkově nám pak patří po třech kolech druhé místo. Vedoucí Slatiňany mají náskok jednoho hlavního bodu.
Pozvánka na Ústecko-Orlické víceboje. Kromě KP v desetiboji se uskuteční také 2. podnik krajské vícebojařské tour pro kategorie dorostenci/nky, junioři/rky, muži a ženy.
Tuto sobotu proběhne na Školničce od 9:00 již 6. ročník - tentokráte Benešův - Cvrčkova pětiboje. Kdo bude ochoten pomoci s přípravami, nechť dorazí o hodinu dříve.
Všem našim příznivcům přejeme krásné prožití vánočních svátků a všechno nejlepší do nového roku.
Zdar skokané!

Tento pátek, 14.března, se koná již závěrečný díl seriálu O nejšikovnějšího výškaře ZŠ Na Lukách OPEN.

Tradičně je prezentace od 14:00, ve 14:30 začnou skákat ti nejmladší na 80cm.

Kdo si pročetl poslední a celkové výsledky zřel, že je ještě o co soutěžit. Každý účastník obdrží pamětní diplom, nejlepší v kategoriích medaile a ti nejšikovnější pohárky. Vyhlášení proběhne po posledním skoku té nejstarší kategorie. Tak jednou jedenkrát vydržte vy mladší do finiše. Máte od těch starších co okoukat.
Z MČR ve vícebojích, které proběhlo 7.-9.2.2014 veze Terka Vytlačilová zlato z juniorské kategorie (3752b). V dorostenkách byla navíc Kristýna Šafářová na krásném 10. místě (3121b)!!!
Všem členům a příznivcům Atl.Polička nabízím produkty firem MIZUNO(kompletní sortiment) a SCOTT(pouze boty a oblečení na běh).Sortiment obou firem si můžete prohlédnout na www.mizuno.cz a www.scottsports.cz,nebo u mě ve fa SKLORAM(u kruháče) v tištěných katalozích.Členové Atletika Polička mají 15-20% slevu. Josef Chmelík-tel:606753188
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one