ateltika_policka_vlajka.jpg
Tereza Vytlačilová - koule - 11,47m   6. místo
                                   oštěp - 39,02m   MB
Milan Le Viet - 300m - 40,00s     5.R3
Tereza Vytlačilová - 100m př. - 16,10s     5.R1
                                    koule - 11,39m    3. místo
                                    oštěp - 33,43m   6. místo
Antoník Bohuněk - kladivo - 41,26m   6. místo
Ondřej Klimeš - oštěp - 36,94m     13. místo
Veronika Dlouhá - disk   30,09m   10.místo
                                  koule   11,94m   8. místo
Vít Kalvoda - 400m   51,94m   4. místo ve 2. rozběhu
František Košňar - 2000m př.   7:46,43min.   4.B1
Tereza Vytlačilová - sedmiboj žákyně   4332bodů   4.místo
      100m př. - 15,76s
       výška - 145cm
       koule - 11,06m
       150m - 20,01s
       dálka - 469cm
       oštěp - 30,01m
       800m - 2:29,92s
Lukáš Kvapil - disk   45,38m   2.místo
Josef Chmelík - 2:40:02h   64. místo
Lukáš Kvapil - disk   46,48m   1.místo
                           koule   13,75m   3.místo
Filip Hejkrlík   49:07min.   10.
Miloslav Červ   59:55min.   30.
Martin Cvrček   64:41min.   39.
Karel Sejkora   67:54min.   42.

*umístění je včetně soutěžících v I. lize!!!!
Lukáš Kvapil - disk   44,46m   1.místo
žákyně - Tereza Vytlačilová - 60m   8,67s   2.R3
                                                               8,67s   2.F
                                                   80m př.   13,31s   4.
                                                   dálka   487cm   5.
dorostenci - Vít Kalvoda - 100m   12,43s   5.
                                              200m   24,75s   1.
                                              dálka   512cm   7.
                       František Košňar - 800m   2:13,44min.   6.
sprinterský trojboj (60m-100m-200m) -
               Vít Kalvoda   1727 bodů (7,97s-12,56s-24,90s)   2.
               Milan LeViet   1620 bodů (7,95s-12,69s-26,00s)   3.
               Jaroslav Kacálek   774 bodů (9,11s-14,78s-29,46s)   8.
800m - Tereza Vytlačilová   2:32,25 min.   4.
1000m - František Košňar   3:00,68 min.   2.
100m př. (žákyně) - Tereza Vytlačilová   16,60s   1.
oštěp (žákyně) - Tereza Vytlačilová   32,66m   1.
oštěp (dorostenci) - František Košňar   34,02m   3.
10km chůze:
Filip Hejkrlík   49:11min.   9.
MIloslav Červ   60:25min.   29.
Stanislav Nožka   66:19min.   39.
Lukáš Kvapil - koule   14,17m   1. místo
                           disk   44,63m   1. místo
10km chůze:
Filip Hejkrlík   48:53min.   1.
Miloslav Červ   60:04min.   9.
Stanislav Nožka   64:50min.   17.
Tomáš Večeře   73:38min.   21.
Ondřej Stodola   DQ
žákyně - Tereza Vytlačilová   6. místo
dorostenci - Vít Kalvoda   14. místo
                       František Košňar   34. místo

1.Šutera Josef                79 ATPOL       5:45 min.

2.Krištof Petr                75 ATPOL        6:08

3.Šimůnková  Pavla     77 Iscarex Č.T. 6:16

4.Červ Miloslav            50 ATPOL       6:21

Milan Le Viet - 60m - 7,83s   6.R2
                          300m - 42,51s   3.R3
                          dálka - 523cm   11.
Tereza Vytlačilová - 300m - 45,83s   2.R2
                                   60m př. - 9,69s   5.R3
                                   dálka - 499cm   7.
                                   koule - 10,11m   11.
Veronika Dlouhá - koule (3kg)   11,86m   6.místo
Miloslav Červ - 3000m chůze   17:09,71min.    3. místo
Tereza Vytlačilová - 3. místo   2923 bodů
60m př. - 9,78s, výška - 145cm, koule - 10,32m, dálka - 472cm, 800m - 2:40,44min.
Vít Kalvoda - 60m   7,6s
                       60m př.   10,6s
                       dálka   506cm
Tomáš Soukal - 60m   8,1s
                              výška   150cm
                              dálka   463cm
Tereza Vytlačilová - výška   140 cm
                                   60m př.   9,8s
                                   dálka   495cm
žáci
Milan Le Viet - 60m   7,95s R, 7,91s F   3. místo
                          150m   19,41s   3. místo
                          300m   41,69s   2. místo
Ondřej Klimeš - 60m př.   10,13s   3. místo
                              koule   8,20m   3.místo
dorostenci
Vít Kalvoda - 60m   7,89s
                       200m   25,48s
                       400m   55,01s   1. místo
Lukáš Tulis - 60m př.   12,55s
                         koule   9,92m
dorostenky
Veronika Dlouhá - koule   11,68m   1.místo
muži
Miloslav Červ - 3000m chůze   17:33,5min.   2. místo
Tereza Vytlačilová - pětiboj - 1. místo   2774 bodů
60m př. - 10,31s, výška - 146cm, koule - 10,38m, dálka - 459cm, 800m - 2:43,15min.
Všem členům a příznivcům Atl.Polička nabízím produkty firem MIZUNO(kompletní sortiment) a SCOTT(pouze boty a oblečení na běh).Sortiment obou firem si můžete prohlédnout na www.mizuno.cz a www.scottsports.cz,nebo u mě ve fa SKLORAM(u kruháče) v tištěných katalozích.Členové Atletika Polička mají 15-20% slevu. Josef Chmelík-tel:606753188
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one