ateltika_policka_vlajka.jpg
Návštěvnost
Přidáváme na web hodnocení loňského roku, které bude součástí poličské ročenky 2019:
...
V pátečním pokračování prestižní soutěže ve skoku vysokém skákalo 14 dívek a 20 chlapců.
Tři starty si pojistilo 11 dívek a o jednoho více chlapců. Důležité to je hlavně pro hodnocení „šikovnosti“. Přehled malinko níže uvádí možnost pro šest dívek a sedm chlapců narušit aktuální pořadí. Lze tedy o co soutěžit i v závěrečném kole – 6. března 2020.
...
Aneb kterak jsme se bavili atletikou v neděli 2. února 2020
 
Jelikož a protože Souček v pondělí ráno nemůže tolik regenerovat, neb se bude bavit prací v zaměstnání, což mu mimo zábavy přinese určitě i obolos, vzal jsem na bedra ten těžký oblázek a pokusím se, než uctím zakladatele věnného královského města Poličky, shrnout několika větami a několika tisíci slovy dnešní zábavku.
...
V pondělí 13. ledna se v Praze na Strahově konalo každoroční Akademické Mistrovství ČR v halové atletice. Na těchto závodech mají možnost poměřit své síly a zároveň si na chvíli odpočinout od učení se na zkoušky studenti vysokých škol. Závodníci však nesoutěží pouze za sebe, ale mají možnost svými výkony pomoci v celkovém umístění své univerzitě v soutěži družstev.
...
Ve třetím závodě skákalo opět sedmnáct dívek, chlapců bylo o dva méně než minule. Tedy osmnáct.
...
V pořadí devátá výškařská „Tour“ o titul nejšikovnější výškař ZŠ Na Lukách OPEN, pokračovala druhým závodem v pátek 6.prosince 2019.
Oproti prvnímu závodu skákalo podstatně více závodníků – dívek 18, což je nejvíce v historii a chlapců rovných 20.Součet je čtvrtá nejpočetnější účast.
...
V prvním závodu se v hale ZŠ Na Lukách představilo osm dívek a třináct chlapců. Bohužel v celé polovině vypsaných kategorií nezávodila žádná odrazová ani švihová noha. Ryzí nováčci tak přijeli pouze dva z Litomyšle. Jádro závodících patřilo k těm tradičním,přivítali jsme několikanásobnou nejšikovnější výškařku Kristýnu,loňského vítěze Daniela i absolutního rekordmana Davida. Díky zejména těmto sportovní úroveň byla opět vysoká i když žádný přepis v listině rekordů nenastal. S chutí si opět po zraněních  zaskákal Honza, veterán Staník potvrdil, že sportovci stárnou pomaleji, tradičně vysoko se opět dostali Natálie i Magda,Tomáš vyrostl nejen do výšky ,ale i výkonnostně a spolupráce Tomáše ,Jirky a hlavně pak Sáry přinesla pěkně zrající ovoce. Nejšikovnější však se představil Vojtěch a jsem zvědavý , kdo mu zabrání ve vítězném tažení. Do března je daleko.
...
Atletika Polička,spolek a Školní sportovní klub při ZŠ Na Lukách  Polička
vydávají
P  R  O  P  O  Z  I  C  E
9.ročníku seriálu ZŠ Na Lukách OPEN ve skoku vysokém
o titul  „Nejšikovnější výškař“
...
V neděli 23. června ukončila družstva Atpol jarní boje trvající necelé dva měsíce. Předehrou tomu byl první květnový víkend. To se do líté bitvy v KP zapojili hostující dorostenec Honza Kapoun v dresu Usorl a bez dresů Litom starší žáci Marek Bukáček a Tom Bednář.
...
Hlavní atletická sezóna je tradičně přes jarní a letní měsíce. Možnost poměřit se mistrovsky poskytují přes zimu i halová Mistrovství a běžci navíc mají možnost vyniknout v krosových tratích.
...


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one