ateltika_policka_vlajka.jpg
V neděli 23. června ukončila družstva Atpol jarní boje trvající necelé dva měsíce. Předehrou tomu byl první květnový víkend. To se do líté bitvy v KP zapojili hostující dorostenec Honza Kapoun v dresu Usorl a bez dresů Litom starší žáci Marek Bukáček a Tom Bednář.
...
Hlavní atletická sezóna je tradičně přes jarní a letní měsíce. Možnost poměřit se mistrovsky poskytují přes zimu i halová Mistrovství a běžci navíc mají možnost vyniknout v krosových tratích.
...
V pátek 8. března cca v 17 hod. skončil sedmý, tedy šťastný, ročník ZŠ Na Lukách OPEN ve skoku vysokém.
...
Kdysi hokejový reprezentant Franta Tikal prohlásil, že po sportovním neúspěchu by sportovci se domu nejraději vraceli kanálem.
...

I nadále hlavní cíl Atletiky Polička je zaměřen na soutěžní činnost. V uplynulém roce se Poličský atletický dres objevil na startu a v cíli celkem v devětasedmdesáti soutěžích různých druhů a typů.

...
Tož letošní výškařský seriál se blíží prodlouženým rozběhem do finále. Výškaři jsou zřejmě pod vlivem chřipky anebo už to jaro??? a tím jich v pátek 15.února soutěžilo nejméně v historii. Konkrétně šťastných sedm dívek a patnáctka chlapců. Jsem rád, že ti, kteří mají účast na MČR jistou, si tady rozběh nezkazili.  
...
Třetím závodem pokračovala výškařská soutěž o titul nejšikovnější výškař ZŠ Na Lukách OPEN v pátek 11.ledna 2019. Na závod i během něj se nakonec prezentovalo a soutěžilo v něm jedenáct dívek a o tři více chlapců. Poprvé se ukázali dva závodníci.
...

Dan Zoicas se přeskočil o 4 cm!!!

Ke druhému měření šikovnosti ve skoku vysokém se tentokrát prezentovaly zarovnané počty – deset dívek a dvojnásobek chlapců.

...

Pozvánka na valnou hromadu

Datum a čas: sobota 8. prosince 2018 od 17:00 hod

Místo: ZŠ Masarykova

Program:
1) Úvod – prezence, program VH, přijetí kandidátů do orgánů spolku
2) Sportovní bilance 2018
3) Ekonomické informace 2018
4) Vyhlášení atleta roku 2018
5) Volby do orgánu spolku - výkonný výbor (3-5 členů)
6) Výhled na rok 2019
7) Členské příspěvky 2019
8) Diskuze

Prvním závodem již osmého ročníku odstartoval seriál soutěže o titul Nejšikovnější výškař ZŠ Na Lukách v Polička OPEN ve skoku vysokém. V pátek 2. listopadu se na překonání laťky v rozličných výškách chystalo 16 dívek a devatenáct chlapců. A hned v kole prvním za to všichni pěkně vzali.
...
Všem členům a příznivcům Atl.Polička nabízím produkty firem MIZUNO(kompletní sortiment) a SCOTT(pouze boty a oblečení na běh).Sortiment obou firem si můžete prohlédnout na www.mizuno.cz a www.scottsports.cz,nebo u mě ve fa SKLORAM(u kruháče) v tištěných katalozích.Členové Atletika Polička mají 15-20% slevu. Josef Chmelík-tel:606753188
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one