ateltika_policka_vlajka.jpg

4. závod ZŠ Na Lukách OPEN ve skoku vysokém

- vítězí favoritky K. Šafářová a L. Vyhnálková a překvapivě Ondra Klimeš        

Čtvrtého, předposledního závodu se zúčastnilo v pátek 10. února dvanáct dívek a šestnáct kluků. V obou skupinách se objevilo po jednom nováčkovi.

Všichni soutěžící předvedli velice slušné výkony. V absolutních hodnotách jsou již tak vysoko, že je velice obtížné tuto statistiku vylepšit. Rovněž tak v soutěži relativní. 

V hodnocení celého seriálu /tedy součtů tří skoků popřípadě relativních hodnot / záleží na dlouhodobé formě a schopnosti prodat tuto během půl roku. V obou nejmladších kategoriích to dokázali oba vítězové – Magda Otcovská /335 cm/ a Pankrác Boháč /380cm/.V kat. čtrnáctiletých dívek Lucka Vyhnálková vylepšila svůj vlastí součet skoků na 445 cm. Absolutně nejlepší tradičně byla juniorka Kristýna Šafářová - 450 cm. Ta navíc, ještě s Eliškou Červenou, změnila zápis v soutěži O nejšikovnějšího výškaře. Eliška má součet 88cm a Kristýna 54cm.

Poslední závod, kde proběhne závěrečný ceremoniál, bude opět v pátek 3. března. Do soutěže se výkony samozřejmě budou počítat. Každý účastník obdrží na závěr pamětní list. V kategoriích budou odměněni medailemi první tři a v soutěži „šikovnosti“  jsou připraveny poháry pro prvních pět nejlepších.

                                                                                                      Miloslav Červ

12.02.2017 08:56:48
O.K.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one