ateltika_policka_vlajka.jpg

České akademické hry 2016

Pardubice, 28.6. 2016, slunečno, přes 200 vysokoškoláků, dva olympionici mimo soutěž, všechny základní atletické disciplíny. To jest stručný popis atletické části Českých akademický her 2016. Na těchto hrách soutěží v několika sportovních odvětví studenti VŠ nebo VOŠ z celé republiky.
 
No a když bylo místo konání za rohem a když mám prázdniny a vlastně i celkem formu, rozhodl jsem se na "ČAH" vyrazit. Tentokrát tedy ne v dresu ATPOL ale v tričku VUT.

Závodil jsem v oštěpu a byl z toho nakonec průměrných 41.21m, což stačilo na 12. místo. Pro představu kvality závodu - na medaili bylo potřeba hodit 64 metrů.

Medaile byla tedy dost daleko. Ale dostal jsem dvě trička, baťůžek, závodil jsem s Helceletem, viděl skákat Jušku - takže výlet do Pardubic určitě stál za to! :-)                                               Ondra KlimešKompletní atletické výsledky z ČAH 2016 naleznete zde a všechny další informace a výsledky z ostatních sportů přímo na oficiální stránkách zde. 
01.07.2016 20:05:03
O.K.
Všem členům a příznivcům Atl.Polička nabízím produkty firem MIZUNO(kompletní sortiment) a SCOTT(pouze boty a oblečení na běh).Sortiment obou firem si můžete prohlédnout na www.mizuno.cz a www.scottsports.cz,nebo u mě ve fa SKLORAM(u kruháče) v tištěných katalozích.Členové Atletika Polička mají 15-20% slevu. Josef Chmelík-tel:606753188
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one