ateltika_policka_vlajka.jpg

Jak lze také slavit vstup do roku 2017?

Inu každý to má nalajnované dle svého. V minulé zprávě jsme se dočetli, že výškaři a výškařky oslavili tuto událost svými tříkrálovými výkony. A opravdu důstojně.

Pro běžce je pak přímo odpoledne na Nový rok připraven zhruba čtyřkilometrový závod napříč Chrudimí. V něm se blýskl dresem Atpol a výkonem veterán Mirek Štyndl. Celkově doběhl v čase 16:31 spolu s Pavlíkem Rybišárem na 37. místě a mezi dědy do 64 let stál na bedně jako druhý!!! Blahopřeju.

Ale ještě důstojněji oslavila vstup do sezóny 2017 mladší žákyně Eliška Červená. Již ji dlouho provokují sprinterské oddíláky. Proč asi? Skoro dvacet let je ovládá její mamka Lenka!!!

A tak Eliška v neděli si vyjela na KP Moravskoslezského kraje do haly v Ostravě. Nebudu vás napínat. V konkurenci téměř celé Moravy na 60m vybojovala finále a v něm získala bronzovou medaili. Čas 8,57 je jen setinku za nejlepším elektrickým časem Atpol. Na mamku schází těch setinek víc. A uvolněná dobrým pocitem pak suverénně vyhrála sprint na 150m.Tam si vyrovnala svůj vlastní oddílák elektrikou měřený – 20,90. Tak blahopřeju dvakrát.     MČ

13.01.2017 17:19:52
O.K.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one