ateltika_policka_vlajka.jpg

„Kanálem “ jsme nemuseli!

Kdysi hokejový reprezentant Franta Tikal prohlásil, že po sportovním neúspěchu by sportovci se domu nejraději vraceli kanálem.
Jsem rád, že my s Markem jsme v neděli nemuseli této nenápadné cesty použít. Hned z několika důvodů. Jednak do Stašova kanalizace nevede. A pak hlavně Marek potvrdil, že na MČR se neobjevil náhodou a hodně pro to udělal. Od svého příchodu do Atpol prakticky pravidelně se zúčastňoval všech tréninkových setkání. A když věděl, že má něco neodkladného, omluvil se předem. To mu stačilo, aby svou výkonnost sice nenápadně, ale stále zvyšoval. Respektoval hlavní článek stanov Atpol, že naše činnost je zaměřena na činnost závodní. Což splnit je pro mnoho mladých členů značně obtížné. Zvláště jsou-li závody mimo školní vyučování a nedej Bože o víkendu. Ale to nechci šířeji řešit, chci jen poukázat, že i průměrně nadaný člověk dokáže sportovním přístupem ledacos.
 
Tak abych se z té polemiky vymotal. V neděli jsme chtěli a Marek na to měl, malinko, ale opravdu jen malinko víc. A i když Marek neměl zcela svůj Den, trápil se a bojoval. A vyčerpaný i ty holky z Třebové po závodě stihl pozdravit.
                                                       MČ

Pro pořádek doplníme čísla:
Marek doběhl v závodu na 3000m časem 10:33,00 na 8. místě. Výsledky zde.
13.03.2019 16:41:55
O.K.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one