ateltika_policka_vlajka.jpg

Mladší žactvo na prvém kole soutěže družstev – dívky jsou lepší

První kolo KPD mladšího žactva proběhlo ve středu 11. 5. za slunného a větrného počasí v Ústí nad Orlicí.

Chlapci jeli pouze ti, kteří trénují, čili šest. Z nejmladších si vyzkoušet formu na své závody jel jen jeden - Matouš Němec. V konkurenci pěti družstev drželi před závěrečnou štafetou a bez přičtených bodů za míček čtvrté místo. Za zmínku stojí 9,36m v kouli Honzy Kapouna /9b./,137cm Honzy Jelínka ve výšce /8b./Ale i osobáčky ostatních /Ondry Tulise, Marka Bukáčka a Martina Sauera/ zaslouží pochvalu. Pouze vedoucí Svitavy jsou o parník napřed. Ostatní družstva jsou na tom jak my.

To děvčata mají na soupisce hned 26 závodnic. Kdo bude startovat mimo bodování, však nehrozilo. V Ústí se jich objevila polovina. Opět pouze jen ta, která se dostaví na trénink. Jejich výkony však mají kvalitu. Zvítězit v jednotlivých disciplínách dokázala Lucka Vyhnálková hned dvakrát, hostující Sára Serbousková a Markéta Burešová i Jana Hegrová po jednom vítězství. Ale hned za nimi na druhých místech se objevuje Eliška Holcová i Adéla Bartoňová a Eliška Červená. Zbývající šestice / Anna Švecová, Adéla Němcová, Eliška Nykodýmová, Jarmila Pražanová, Žaneta Halamková a Katka Brázdová/ startovala poprvé na atletických závodech a snad jen nervozita to připomínala. Body si připsala všechna děvčata. Výsledkem bylo vítězství téměř o sto bodů.

12.05.2016 12:48:59
O.K.
Všem členům a příznivcům Atl.Polička nabízím produkty firem MIZUNO(kompletní sortiment) a SCOTT(pouze boty a oblečení na běh).Sortiment obou firem si můžete prohlédnout na www.mizuno.cz a www.scottsports.cz,nebo u mě ve fa SKLORAM(u kruháče) v tištěných katalozích.Členové Atletika Polička mají 15-20% slevu. Josef Chmelík-tel:606753188
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one