ateltika_policka_vlajka.jpg

Muži ve Svitavách vítězní!

V neděli 21. 8. se uskutečnilo třetí kolo krajského přeboru družstev mužů, tentokrát ve „skorodomácích“ Svitavách. No a domácího prostředí jsme i přes nepřízeň počasí dokázali naplno využít!
Ze všech šestnácti disciplín se nám podařilo ovládnout celkem sedm! Dvě vítězství si připsal Dan Hájek (1500m a 10 000m), po jednom pak Jirka Machek (100m), Filip Slaný (400m), Standa Nožka (110m př), Lukáš Kvapil (koule) a Ondra Klimeš (trojskok). Cenné body přidali i Tomáš Fliedr, Karel Sejkora, Tomáš Soukal i navrátilec Míra Jílek.
 
Tato vítězství a další bodované výsledky stačily bohatě k první letošní výhře. Náš celkový bodový zisk čítal 187 bodů a druhé AC Pardubice jsme porazili o 39,5 bodu.

Všechny výkony a výsledky naleznete zde.
 
Poslední kolo se uskuteční za dva týdny v neděli 11. září v Týništi nad Orlicí, tak pojďme ještě potrápit Pardubice!!                                                                                                      OK


Velký dík patří svitavským atletům za zorganizování závodu!

P.S: Na níže přiložené fotce můžete vidět rozcvičku sprinterské sekce družstva (zleva Souky, Jirka a Filip).
IMAG0968.jpg
26.08.2016 21:50:47
O.K.
Všem členům a příznivcům Atl.Polička nabízím produkty firem MIZUNO(kompletní sortiment) a SCOTT(pouze boty a oblečení na běh).Sortiment obou firem si můžete prohlédnout na www.mizuno.cz a www.scottsports.cz,nebo u mě ve fa SKLORAM(u kruháče) v tištěných katalozích.Členové Atletika Polička mají 15-20% slevu. Josef Chmelík-tel:606753188
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one