ateltika_policka_vlajka.jpg

„Na Lukách“ se skákalo velké finále

Hala ZŠ Na Lukách přivítala v pátek 4. března dvaatřicet výškařů, kteří se utkali v závěrečném závodu o titul „Nejšikovnější“.
Chlapců bylo o dva více. Všech pěti závodů se zúčastnilo 11 atletů.
Příjemným zpestřením posledního klání byla účast fotbalistů z Borové a rozhodně nepatřili svými výkony mezi recesisty a více starty by jistě promluvili do pořadí zvláště relativní soutěže.
Již bylo naznačeno minule, kdo bude odměněn zlatým pohárem. O další však se urputně ještě bojovalo, což i v závodě posledním přineslo deset změn či doplnění rekordních historických rekordů. Nejvíce jich vytvořila Nejšikovnější Kristýna Šafářová – ve všech sledovaných kritériích, po dvou rovněž Nejšikovnější Servác Boháč a Lucka Vyhnálková s Danielem Zoicasem.
Během roku se zápisy doplnily 26x a to ještě někde chyběl doslova centimetr, jako např. Sáře Jadrné. O změnu se zasloužilo šest závodníků. Nejpilnějším byl Servác Boháč – 9x,Dan Zoicas 5x,
Lucka Vyhnálková a Kristýna Šafářová 4x,Apolena Přikrylová 3x a o jeden zápis se zasloužil talentovaný Pankrác Boháč, který může ve své kategorii startovat i příští rok.
Vítězi posledního kola se stali od nejmladších V. Jirušová a P.Boháč, E.Červená a D.Zoicas,L.Vyhnálková, P.Zindulková a S.Boháč,J.Macháček,K.Šafářová a T.Soukal. Medailemi za celkové umístění byli dále odměněny mimo již uvedených Z. Macháčková,
J.Nyklová,S.Šafář,J.Hegrová,T.Nykl,T.Bednář,J.Raaschová,Ž.Halamková,M.Budig,L.Kuda, V.Stodola,P.Milotová,K.Škabalová,A.Hegr,J.Křibský,Z.Šafářová,K.Leksová,M.Andlíková, M.Stránská,Ž.Petrásová,J.Machek a F.Slaný.
A nakonec pořadí v soutěži hlavní- Kristýna Šafářová, Sára Jadrná a Apolena Přikrylová mezi dívkami. V chlapeckých kategoriích loňské vítězství obhájil Servác Boháč před D.Zoicasem a svým mladším bratrem Pankrácem Boháčem.
Závodníci, kteří se zúčastnili alespoň jednou, obdrželi pamětní list. Všechny odměny předával předseda oddílu Atletiky Ing.L.Kvapil a zást. ředitele ZŠ Na Lukách D. Šafář.
Závěrečné poděkování patří všem závodníkům za sportovní chování při celé soutěži, též prakticky všichni naposled počkali na vyhlášení, aby zatleskali soupeřům.
Velký dík patří ředitelství ZŠ Na Lukách včele s E.Střílkem za poskytnutí areálu a hlavní rozhodčí Martě Schauerové se svými pomocnicemi M.Srnskou a N.Karlíkovou.

Na příští „skokanské tour“ zve Miloslav Červ
17.04.2016 22:51:10
D.Beny


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one