Naši přespolní běžci úspěšní v biatlonovém kotli…

Náročným krosovým závodem pokračoval Pohár Iscarexu  v areálu Letohradských biatlonistů v neděli 16.10. Poličští běžci měli šestinásobné zastoupení. Mladých bylo tradičně málo. Tak se o úspěchy zasloužili dospělí.

Ovšem první a největší bombou bylo umístění mladší žákyně Adély Bartoňové. Poprvé letos stála na stupni nejvyšším a to ještě po souboji s „neporazitelnou“ Sárou s Iscarexu. Adéle zřejmě prospěla středeční „studijní“ cesta po téměř stejné trati v rámci krajského kola školních závodů. Ve středu se staršími soupeřkami byla třetí.

Ostatní úspěchy v neděli poté zajistili již ti zkušenější. Ještěrka druhým místem posílila naději na stupínek v Poháru. Pepa v nejdelším závodu dne doběhl třetí a Kája pátý. Ten absolvoval den předtím rovněž náročnou a zajímavou Velkou Pardubickou. Ovšem bez koně. Stejné běhy si na víkend zvolil i Tomáš /v dresu FBKS/, aby v Pardubicích bodoval na třetím místě a v Letohradu byl ještě o stupínek výš.

Výsledky lze opět prostudovat na stránkách Iscarexu.

Příští víkend pokračuje seriál opět náročným krosem v Žampachu.                         Miloslav Červ

18.10.2016 19:33:23
O.K.
Všem členům a příznivcům Atl.Polička nabízím produkty firem MIZUNO(kompletní sortiment) a SCOTT(pouze boty a oblečení na běh).Sortiment obou firem si můžete prohlédnout na www.mizuno.cz a www.scottsports.cz,nebo u mě ve fa SKLORAM(u kruháče) v tištěných katalozích.Členové Atletika Polička mají 15-20% slevu. Josef Chmelík-tel:606753188