ateltika_policka_vlajka.jpg

Rozpačité zakončení… (KPD mužů)

Tradičně v Týništi, netradičním 4.kolem KP ,se muži rozloučili se soutěžemi družstev 2016.

Ta rozpačitost zavládla až těsně před odjezdem, když poprvé v historii KPD nebyl vyhlášen ani Krajský přeborník, natož Vicepřeborník, kterým letos nebyl nikdo jiný, než naši reprezentanti.

Diplomy si tedy odvezli pouze družstva z Hradeckého kraje, přestože výkonnostně tvořila přesně druhou polovinu tabulky.

Rozpačité však nebylo vystoupení ATPOL. Ve dvou prvních kolech druzí, třetí vyhráli a ani místo čtvrté na závěr neohrozilo stříbrný post.
Do Týniště odjelo se bavit atletikou osm závodníků. Ti získali 115 bodů.

Nejúspěšnější byl poprvé Fíla. I den po turnaji v kopané zaběhl čtvrtku pod 54 sec. O těch 25 setin méně vybojoval velký šéf. Potěšilo ho nejen umístění družstva, ale i vítězství a metry v disku. “Honzíček“ už není tak malinký a 21,25 pro družstvo potvrdilo, že má natrénováno. Pouze sázky ještě uzavírá nerozvážně.

Protože Večerda se letos nedostal na OH, směřoval svou tréninkovou píli na toto poslední kolo. Zjistil, že alkohol opravdu nepomáhá sportovní formě. Leč hustější vinný střik má blahodárný vliv. Potvrdil toto překážkářským trojbojem a šestnáctibodovým ziskem.

Milá tvář stopaře Karlose přesvědčila řidiče, že je opravdu v Týništi potřebný. A byl. Dokonce druhým, kdo vyhrál disciplínu -stýpl. Jako vždy šel do soutěží obětavý Kája Radiměřský. Ani ztráta svobody mu energii neodčerpala. Dodatečně mu blahopřejeme.!!! /Nebo strouháme mrkvičku?/

Ke druhému místu rozběhl bojovně dlouhou štafetu Tomáš Soukal a jako vždy byl bodově úspěšný na dlouhých překách. A nakonec bodově naprázdno nevyšel i Ráďa. Přijel, zatočil se v kleci a odjel propagovat Pardubické pivo. A nakonec své nadání na rychlé běhání potvrdil po roce Honza Pospíšil. Jen tak „z voleje“ byl čtvrtý na osmistovce i čtvrtce.

Na závěr přeji VŠEM, kteří toto družstvo podpořili, hodně zdraví, aby i v příštích letech se mohli po vyhlášení cítit alespoň tak rozpačitě jako letos a bavili se atletikou nerozpačitě ve větším počtu. 
                                                                                           Miloslav Červ 

Výsledky naleznete zde.
13.09.2016 19:54:10
O.K.
Všem členům a příznivcům Atl.Polička nabízím produkty firem MIZUNO(kompletní sortiment) a SCOTT(pouze boty a oblečení na běh).Sortiment obou firem si můžete prohlédnout na www.mizuno.cz a www.scottsports.cz,nebo u mě ve fa SKLORAM(u kruháče) v tištěných katalozích.Členové Atletika Polička mají 15-20% slevu. Josef Chmelík-tel:606753188
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one