ateltika_policka_vlajka.jpg

Střítežská míle je zpět

Atletika Polička - sekce dálkoplazů

P O Z V Á N K A
k určitě někdy konečnému seriálu Střítežská míle

Vážení i milí!
Přežili jsme jaro, jaro zkoušky naší vůle a jaro , které ukázalo hodně z morálky našeho národa.

Ale dost moralizování a k věci.
Naše planeta opět ukázala, kdo je tady pánem. A stojí jí za to poděkovat, nekonvekčním způsobem. A protože mám ještě u naší Země menší dluh, vězte, že Střítežská míle č. 41 proběhne ještě včas před tou s poř. č. 42.

Konkrétní údaje:

Střítežská míle 41., která se měla konat v březnu se poběží v pátek 12. června – těsně před úplňkem. Snad se vesmírná tělesa nepoperou. Vše organizační neporušuje tentokrát tradici – start u dolní cedule STŔÍTEŹ bude přesně v 18:00 hod. Cílem každý proběhne dle svých schopností, dvoumetrový odstup není podmínkou. Doufám, že se do limitu tří set startujících vejdeme. Tedy musíme. Čísla jsou je do stovky. Ostatní program nejsem schopný měnit.
 
Střítežská míle č. 42. vychází na první letní den. A léto začíná v sobotu 20.června v 23:44. Ovšem start bude ještě na jaře – opět v 18:00 hod. Tedy v sobotu, 22.6.2020.
I nyní bude další program neměnný. /Běh – tombola – vyhlášení – vše proloženo výměnou zkušeností/.
Leč – NEPŘEHLÉDŇĚTE!
Optimisticky předpokládám, že v tomto měsíci překonáme očekávanou hranici tisíce mil. Střítežských.
A už od loňského roku je tedy připravena pro ty, kteří se o to hodně přičinili zvláštní odměna. Nyní tajná. A kdo si ji odnese, rozhodne dodatečná tombola!
Zařazení do tohoto losování je podmíněno nejen více starty. Ty jsou doložené. ALE – malá podmínka – zařazen bude ten, kdo přinese na vyhlášení v sobotu 20.6. alespoň pět pamětních listů obdržených za absolvování některých předcházejících SM.
No, a to je myslím vše. Pokud je něco nejasné – zavirované – tak napište. Dáme to do pořádku.
                                                     Míla
12.06.2020 10:27:15
O.K.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one