ateltika_policka_vlajka.jpg

Termínovka 2020

A přece se bude závodit! Sezóna se pomalu rozjíždí a my se můžeme těšit na téměř plnohodnotnou sezónu. Termíny závodů uvádíme v následujících přehledech: 
Termínovka hlavních závodů v roce 2020
 
  1. Atletická přípravka (ročníky 2009, 2010, 2011, 2012)
  • středa 17. 6. – 1. kolo soutěže družstev přípravek (Ústí nad Orlicí)
  • středa 16. 9. – 2. kolo soutěže družstev přípravek (Svitavy)
  • sobota 26. 9. – Krajský přebor jednotlivců přípravek (Vysoké Mýto)
  Můžeš se také zúčastnit závodů družstev kategorie mladšího žactva:
  • středa 24. 6. – 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Svitavy)
  • středa 9. 9. – 2. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Ústí nad Orlicí)
 
 
  1. Mladší žactvo (ročníky 2008 a 2007)
  • neděle 21. 6. – Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Svitavy)
  • středa 24. 6. – 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Svitavy)
  • středa 9. 9. – 2. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Ústí nad Orlicí)
  • neděle 27. 9. – Finále soutěže družstev (jen v případě postupu) (Litomyšl)
  Mladší žákyně se také můžou zúčastnit závodů družstev starších žákyň:
  • sobota 13. 6. – 1. kolo soutěže družstev staršího žactva (Svitavy)
  • neděle 28. 6. – 2. kolo soutěže družstev staršího žactva (Chrudim)
  • sobota 5. 9. – 3. kolo soutěže družstev staršího žactva (Ústí nad Orlicí)
 
 
  1. Starší žactvo (ročníky 2006 a 2005)
  • sobota 13. 6. – 1. kolo soutěže družstev staršího žactva (Svitavy)
  • neděle 21. 6. – Krajský přebor jednotlivců staršího žactva (Svitavy)
  • neděle 28. 6. – 2. kolo soutěže družstev staršího žactva (Chrudim)
  • sobota 5. 9. – 3. kolo soutěže družstev staršího žactva (Ústí nad Orlicí)
  Můžeš se také zúčastnit závodů družstev mužů/žen:
  • neděle 5. 7. – 1. kolo soutěže družstev mužů a žen (Chrudim)
  • neděle 23. 8. – 2. kolo soutěže družstev mužů a žen (?)
  • neděle 13. 9. – 3. kolo soutěže družstev mužů a žen (Svitavy)
 
  1. Dorost, juniorstvo a dospělí (ročníky 2004 a starší)
  • neděle 5. 7. – 1. kolo KPD družstev mužů a žen (Chrudim)
  • neděle 23. 8. – 2. kolo KPD družstev mužů a žen (?)
  • neděle 13. 9. – 3. kolo KPD družstev mužů a žen (Svitavy)


KOMPLETNÍ TERMÍNOVÁ  LISTINA  2020
        
ČERVEN                                          
8.                     Memoriál Josefa Odložila                                                     Praha
13.                   1. kolo KPD žactva                                                               Svitavy
17.                   1. kolo KPD přípravek                                   skupina A       Hvězda Pardubice                               
                                                                                              skupina B       Chrudim
                                                                                              skupina C        Ústí nad Orlicí       
                        Ústecké memoriály na 800 m a 3000 m                               Ústí nad Orlicí
20.                   1. kolo společného KPD juniorstva a dorostu                      Hvězda Pardubice
                        10 km chůze pro 1. kolo extraligy a 1. ligy mužů a žen       Milovice
                       5 km chůze pro 1. kolo 2. ligy mužů a žen                           Milovice
21.                   KPJ staršího a mladšího žactva                                            Svitavy                 
24.                   1. kolo KPD mladšího žactva                        skupina B        Svitavy                            
25.                   1. kolo KPD mladšího žactva                        skupina A       Vysoké Mýto                        
27.                   M ČR mužů, žen, juniorů a juniorek na 10 000 m               Slavkov              
28.                   2. kolo KPD žactva                                                               Chrudim                      
 
ČERVENEC
4.                     1. kolo 1. ligy mužů a žen skupina B                                    Mladá Boleslav 
                        1. kolo 2. ligy mužů a žen skupina C                                    Litomyšl       
5.                     1. kolo extraligy mužů a žen                                                 Praha 
                        1. kolo společného KPD mužů a žen                                    Chrudim           
11.                   10000 m chůze pro 2. kolo extraligy a 1. ligy mužů a žen   Nové Město nad Metují
                        5000 m chůze pro 2. kolo 2. ligy mužů a žen                       Nové Město nad Metují
11. - 12.          KP ve vícebojích mládeže                                                    Chrudim
14.                   Velká cena Tábora                                                                Tábor
18.                   2. kolo extraligy mužů a žen                                                 Kladno   
18.                   2. kolo 1. ligy mužů a žen skupina B                                    Jablonec nad Nisou  
19.                   2. kolo 2. ligy mužů a žen skupina C                                    Ústí nad Orlicí
22.                   Pardubický mítink                                                                Hvězda Pardubice
24. - 26.          M ČR ve vícebojích všech kategorií                                     Praha         
26.                   M ČR veteránů v běhu do vrchu                                           Kozubová            
 
SRPEN
1.                     M ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů, juniorek           Šerák                     
                        10 km chůze pro M ČR družstev mužů a žen                       Olomouc
                        10 km chůze pro 3. kolo 1. a 2. ligy mužů a žen                  Olomouc
8. - 9.              M ČR mužů a žen na dráze                                                   Plzeň 
15.                   Rieter mítink                                                                         Ústí nad Orlicí
13.                   M ČR družstev mužů a žen                                                   Praha                  
22.                   3. kolo 1. ligy mužů a žen skupina B                                    Kolín        
23.                   3. kolo 2. ligy mužů a žen skupina C                                    Jičín             
                        2. kolo společného KPD mužů a žen                                    Trutnov      
29.                   2. kolo společného KPD juniorstva a dorostu                     Nové Město nad Metují
                        M ČR veteránů na dráze                                                       Pacov 
 

ZÁŘÍ

4. - 6.              MS v běhu do vrchu veteránů                                               Stubai
5. - 6.              M ČR juniorů a dorostu                                                        Ostrava             
5.                     3. kolo KPD žactva                                                               Ústí nad Orlicí       
8.                     Zlatá tretra                                                                            Ostrava
9.                     2. kolo KPD mladšího žactva                        skupina A       ŠAK Pardubice          
                                                                                              skupina B        Ústí nad Orlicí
13.                   3. kolo společného KPD mužů a žen                                    Svitavy                 
                        a současně KPJ mužů a žen OPEN                                       Svitavy
16.                   2. kolo KPD přípravek                                   skupina A       Hvězda Pardubice
                                                                                              skupina B        Litomyšl      
                                                                                              skupina C        Svitavy
                        Kladno hází a Kladenské memoriály                                   Kladno
19. - 20.          M ČR mužů a žen do 22 let                                                  Jablonec nad Nisou
                        M ČR žáků a žákyň                                                               Třinec              
23.                   Veřejné závody ve sprinterských vícebojích všech kategorií  Ústí nad Orlicí
24.                   Okresní kolo Středoškolského poháru                                  Ústí nad Orlicí
26.                   M Čech družstev juniorů a juniorek                                     Praha                           
                        M Čech družstev dorostenců a dorostenek                           Třebíč                   
                        M Čech družstev žáků a žákyň                                             ?
26.                   KPJ přípravek                                                                       Vysoké Mýto           
27.                   Finále KPD mladšího žactva                                                Litomyšl      
                        M ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek          Běchovice
do 30.              Okresní kola Středoškolského poháru
                       

ŘÍJEN

1.                     Krajské kolo Středoškolského poháru                                  Ústí nad Orlicí
3.                     M ČR družstev juniorů a juniorek                                        Opava      
                        M ČR družstev dorostenců a dorostenek                              Jablonec nad Nisou
                        M ČR družstev žáků a žákyň                                                Kolín
                        M ČR veteránů v půlmaratonu                                             Písek
3. - 4.              Ústecký desetiboj                                                                   Ústí nad Orlicí 
4.                     Finále KPD přípravek                                                           Svitavy
10.                   M ČR v chůzi na 20 km mužů a žen                                     Poděbrady
11.                   M ČR v maratonu mužů a žen                                              Praha
17.                   MS v půlmaratonu                                                                Gdynia
                        SP mládeže do 17 let v běhu do vrchu                                  Ambleside
25.                   M ČR veteránů v krosu                                                         Jaroměř    
 
LISTOPAD
6. - 8.              ME v běhu do vrchu a horském trailu veteránů                   Porte Monz
13.                   MS v běhu do vrchu                                                              Haria              
14.                   MS v horském maratonu                                                      dtto
21.                   M ČR v přespolním běhu všech kategorií                            Běchovice              
 
PROSINEC
12.                   Mezikrajové utkání mladšího žactva                                    ?
19.                   Mezikrajové utkání staršího žactva                                      Prahavy                       
05.06.2020 21:24:55
O.K.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one