ateltika_policka_vlajka.jpg

Závěrečné kolo Výšky OPEN

Letošní ročník skoku vysokého o titul Nejšikovnější výškař jest v nenávratnu. Od r. 2009 se již soutěžilo devětkrát, osmkrát jako ZŠ Na Lukách OPEN.

V pátek 6.3. se k závěrečným a dramatickým bojům sešlo 11 dívek a 13 chlapců. Prakticky všichni soutěžící měli ještě o co bojovat.
Proto i po posledním závodu bylo třeba čtyřikrát doplnit tabulky rekordů. Nejprve Natálie Ungrová vyrovnala maximum dvanáctiletých dívek. Poté druhá Natálie, Kadidlová, vylepšila těmi 146 cm součet relativity čili šikovnosti čtrnáctiletých o šest cm. A nakonec Kristýna, celková jasná vítězka přidala po centimetru v obou součtech.
 
Během toho skoro půlroku se zápisy v rekordních listinách doplňovaly celkem dvanáctkrát!
 
Před tím již lehký dotek laťky na 111 znamenal, že Jáchymek tentokrát bude druhý. Mezitím měnila pořadí Magda – po zranění se vrátila na druhou pozici. Posledním pokusem stihl Samuel se vyškrábat na první místo. Naopak Lucie vítězství ztratila, i když je pravda, že Kateřina se závod od závodu zlepšovala. Rovněž mladší z Kristýn se vylepšovala každým závodem. Ale drama v nejstarší kategorii stálo za to. První dva, Petr a Vojta byli jasní jen si v obou hodnoceních prohodili umístění. Na bronzový stupínek měli zaděláno hned čtyři borci a jen malé chybičky rozhodly, že po zdravotních peripetiích se tam dostal Honza. Ale díky za dramatické souboje patří i obou Tomášům i Staníkovi. A v závěru Petr ukázal mladým, kde „výška“ začíná.
 
Na závěr přeji příjemné počtení. Doufám, že chyb tam je minimum a věřím, že i po desáté se na podzim sejdeme „na Louce“ a nějaký ten osobáček přidáme.
 
A v úplným závěru děkuji všem z Atpol za vydatnou pomoc, Staníkovi za připravení skákací plochy, závodníkům za všechny zdařilé ale i nezdařené pokusy, a hlavně vedení ZŠ Na Lukách, panu řediteli i zastupujícímu za poskytnutí tělocvičny za výhodných ekonomických podmínek a vůbec za vstřícný přístup.
                                                               Miloslav Červ


 
Atletika Polička,spolek a ŠSK při ZŠ Na Lukách v Poličce
 
V  Ý  S  L  E  D  K  O  V  Á      L  I  S  T  I  N  A
posledního pátého závodu ve skoku vysokém
o titul Nejšikovnější výškař – ZŠ Na Lukách OPEN
pátek 6.března 2020
 
Motto: Kdo neskáče , není OPEN.
 
dívky 2009 a ml.                                                      Chlapci 2009 a ml.
V této kategorii nestartovala žádná závodnice.        1.Švejda Jáchym         09 Atpol      106 cm
                                                                                  2.Chorvatovič Radim 10  NL          101
dívky 2008
1.Ungrová Natálie     NL    126 cm                          chlapci 2008
                                                                                  V této kategorii nestartoval žádný závodník.
Dívky 2007
1.Korábová Karolína Svita  136 cm                         chlapci 2007
2.Melezínková Sára   Atpol 131                               1.Šafář Samuel               Atpol  141 cm
3.Voborníková Andrea NL   121                               2.Voříšek Vilém             Litom 136            
                                                                                  3.Mach Tomáš                Atpol  126               
dívky 2006
1.Kadidlová Natálie       Atpol   146 cm                   chlapci 2006
2.Navrátilová Karolína Svita     121                         1.Šafář Václav                Atpol  136 cm
3.Otcovská Magdaléna  Atpol    111
                                                                                  chlapci 2005
dívky 2005                                                                1.Trnka Jiří                    Atpol  136 cm
1.Motlová Kateřina        Svita   141 cm   
2.Němcová Lucie           NL      136                          chlapci 2004 a starší
                                                                                   1.Smolík Petr          02  Bysnp  180 cm
dívky 2004 a starší                                                   2.Tomšů Jan            98  Atpol    166
1.Šafářová Kristýna    98 Atpol     156 cm                3.Stodola Vojtěch    03  Svita     166
2.Petrová Kristýna      04 Nmmor  136                     4.Nykl Tomáš          04  Atpol     161
                                                                                   5.Nožka Stanislav   75  Atpol     156
                                                                                      Bednář Tomáš      04  Atpol     156
 
Nejšikovnější výškařky: Kadidlová -13 cm Šafářová  -13      Korábová  - 28       Němcová        -29
Melezínková  -33              Ungrová   -34        Motlová – 34     Petrová      -46        Voborníková – 46
Navrátilová   - 50              Otcovská  -65
 
Nejšikovnější výškaři:    Smolík      - 6 cm   Stodola   - 11     Tomšů         - 18      Mach              - 21
Nykl              - 24              Nožka       - 24       Šafář V.  - 31      Švejda        - 32      Chorvatovič   - 34
Bednář          - 34              Šafář S.     - 36        Voříšek  - 42      Trnka J.      - 46
 
 
Konečné pořadí po pěti závodech /  součet tří nejlepších výkonů/:
dívky 2009 a mladší                                                  chlapci 2009 a mladší
1.Štěpánková Anna          10  Svita  290 cm              1.Chorvatovič Radim  10  NL    316 cm
2.Zahradníčková Anežka 10 Svita   190                    2.Švejda Jáchym          09 Atpol 316
3.Novotná Tereza             09 Svita     95                    3.Šimek Jakub             09  NL    110
 
dívky 2008                                                                   chlapci 2008
1.Ungrová Natálie                  NL    247 cm                 1.Vyroubal Jindřich        Svita   230 cm
2.Sokolová Zuzana                 NL     90                        2.Pecka Jakub                 NL     220
 
 
dívky 2007                                                               chlapci 2007
1.Melezínková Sára              Atpol  415 cm             1.Šafář Samuel                   Atpol   411 cm
2.Korábová Karolína            Svita   396                   2.Voříšek Vilém                 Litom  411
3.Voborníková  Andrea         NL      351                   3.Mach Tomáš                   Atpol   371
4.Gultová Berenika               Litom 255                   4.Švanda Martin                NL       370
5.Schuchová Karolína           Atpol  115                   5.Pytlík Štěpán                  NL       360
6.Jílková Maombi                 Svita   105                   6.Kraus Vilém                   Svita     265
7.Němcová Barbora              NL      105                   7.Nývlt Viktor                   Svita     120
                                                                                   8.Schmid Ondřej              Litom    120
dívky 2006                                                                9.Procházka František      TGM     115
1.Kadidlová Natálie             Atpol  421 cm            10.Krčil Pavel                     NL         105
2.Otcovská Magdaléna        Atpol  371               
3.Navrátilová Karolína        Svita   366                    chlapci 2006
4.Vraspírová Valerie             NL     355                     1.Šafář Václav                  Atpol   416 cm
5.Tomšů Michaela                Litom 245                     2.Švarc Pavel                   NL       120
6.Smékalová Šárka               Svita   110
                                                                                   chlapci 2005
dívky 2005                                                                 1.Trnka Jiří                      Atpol   411 cm
1.Motlová Kateřina             Svita    406 cm               
2.Němcová Lucie                NL        401                    chlapci 2004 a starší
                                                                                    1.Smolík Petr        02     Bystnp  525 cm
dívky 2004 a starší                                                    2.Stodola Vojtěch  03     Svita     510
1.Šafářová Kristýna      98  Atpol   471 cm                3.Tomšů Jan          98      Atpol    491
2.Petrová Kristýna        04 Nmmor 391                     4.Nykl Tomáš        04      Atpol    481
3.Petrásová Žaneta       00  Atpol    365                     5.Bednář Tomáš     04     Atpol    476
4.Ortová Natali             03 Nmmor 280                     6.Nožka Stanislav   75    Atpol    471
5.Hejtmánková Klára   04  Svita     115                    7.Novák Josef          85    Svita     440
                                                                                   8.Klimeš Ondřej     95    Atpol     295
                                                                                   9.Beneš David        91    Hvepa    175
                                                                                  10.Pecha Zbyněk     04    Nmmor  170
                                                                                  11.Ammer Matyáš   02    Nmmor  170
                                                                                  12.Boháč Bonifác    02    Usorl      165
                                                                                  13.Zoicas Daniel     04    Svita       160
                                                                                  14.Škacha Matěj     03     Atpol      160
                                                                                  15.Smolík Jakub     98     Bystnp   160
                                                                                  16.Dostál Jakub      87     Litom     135   
 
Nejšikovnější výškařky – konečné pořadí / součet tří nejlepších výkonů/:
1. Šafářová Kristýna      98  Atpol   - 36 cm                2.Kadidlová Natálie       06  Atpol     - 56cm
3.Melezínková Sára       07  Atpol   - 77                      4.Němcová Lucie           05  NL         - 94
5.Korábová Karolína     07  Svita    - 96                      6.Štěpánková Anna        10  Svita     - 106
7.Petrásová Žaneta        00  Atpol   -115                      8.Motlová Kateřina        05  Svita      -119
9.Vraspírová Valérie      07  NL       -119                     10.Navrátilová Karolína 06  Svita       147
11.Voborníková Andrea 07  NL      - 150                     12.Petrová Kristýna       04  Nmmor – 155
13.Otcovská Magdaléna06  Atpol  - 157
 
Nejšikovnější výškaři – konečné pořadí /součet tří nejlepších výkonů/:
1.Stodola Vojtěch           03  Svita   - 21 cm                 2.Smolík Petr                  02  Bystnp   - 33 cm
3.Tomšů Jan                   98  Atpol  - 61                       4.Nožka Stanislav           75  Atpol      - 69
5.Mach Tomáš                07  Atpol  - 70                       6.Nykl Tomáš                 04  Atpol      - 74
7.Šafář Václav                06  Atpol  - 85                       8.Novák Josef                 85  Svita      - 88
9.Chorvatovič Radim  10   NL      - 89cm                    10.Pytlík Štěpán               07   NL        -  90cm
11.Šafář Samuel           07  Atpol  -  90                         12.Bednář Tomáš             04  Atpol     -  94
13.Švejda Jáchym        09  Atpol  -  98                         14.Švanda Martin            07   NL        - 122
15.Voříšek Vilém         07  Litom – 123                        16.Trnka Jiří                    05   Atpol    - 135
 
Celkový přehled soutěže v r. 2020
kategorie                     výška     1.11.19    6.12.19    10.1.20    7.2.20     6.3.20   součty     umístění
dívky 2009 a ml.
Štěpánková Anna 10     132         –----       90/-42     100/-32  100/-32      -–--     290/-106        1./6.
Zahradníčková Anežka 10 -140   –---        95/-45       95/-45    –----          –--      190/ –-           2./N
Novotná Tereza 09        150         –---        –-----        –-----       95/-55      –----      95/---           3./N
 
chlapci 2009 a ml.
Chorvatovič Radim 10 135         –----        –-----      105/-30  110/-25   101/-34   316/-89          1./9.
Švejda Jáchym        09  138        –----       105/-33    105/-33    –----      106/-32   316/-98          2./13.
Šimek Jakub            09 140       –----        –-----        –----        110/-30  –-----        110/---           3./N
 
dívky 2008
Ungrová Natálie           160      –----         –------       –-----      120/-40     126/-34  247/---           1./N
Sokolová Zuzana          148      90/-58     –------        –------     –------        –-------    90/---           2./N
 
chlapci 2008                                                                                                                             Vyroubal Jindřich        ???    –------       –------        110/???   120/???     –------     230/---           1./N
Pecka Jakub               154    –------       110/-44      110/-44   –-------      –-------    220/---            2./N
 
dívky 2007
Melezínková Sára      164     140/-24    135/-29     140/-24   135/-29    131/-33    415/-77           1./3.
Korábová Karolína    164    ---------      125/-39     130/-34   130/-34    136/-28    396/-96           2./5.
Voborníková Andrea  167    ---------     ---------      115/-52  115/-52     121/-46    351/-150        3./11.
Gultová Berenika       172    –------       125/-47      130/-42  –-------      –--------    255/---             4./N
Schuchová Karolína   152     115/-37    ---------       --------    --------      ---------    115/---             5./N
Jílková Maombi          153     --------     ---------       105/-48  --------       ---------   105/---             6./N
Němcová Barbora       158    --------      105/-53       --------    --------      ----------  105/---             7./N
 
chlapci 2007
Šafář Samuel              167    130/-37     ---------     130/-37     140/-27    141/-26    411/-90         1./11.
Voříšek Vilém             178    130/-48     130/-48    135/-43     140/-38    136/-42     411/-123      2./15.
Mach Tomáš               147     120/-27     125/-22   120/-27      120/-27    126/-21    371-70         3./5.
Švanda Martin            164     125/-39     125/-39   120/-44      –-------      –------     370/-122      4./14.
Pytlík Štěpán              150     120/-30     125/-25    115/-35     –-------      –-------    360/-90        5./10.
Kraus Šimon              160     –--------      130/-30    –-------      135/-25    –-------     265/---         6./N
Nývlt Viktor               150     –--------      120/-30   –--------     –--------     –-------     120/---        7./N
Schmid Ondřej           167     –-------       120/-47    –-------      –--------    –--------    120/---         8./N
Procházka František   ???     –--------       –-------    –-------      115/???     –--------    115/---         9./N
Krčil Pavel                  153    –---------     –--------    105/-48    –-------      –--------    105/---        10./N
 
dívky 2006
Kadidlová Natálie      159   135/-24        135/-24    140/-19     130/-29    146/-13    421/-56        1./2.
Otcovská Magdaléna  176  130/-46        130/-46    –--------     –-------      111/-65   371/-157      2./13.
Navrátilová Karolína  171   –------          125/-46    115/-56     120/-50     121/-50   366/-147     3./10.
Vraspírová Valérie      158  115/-43         120/-38    –-------      120/-38     –-------    355/-119      4./8.
Tomšů Michaela         165   120/-45         --------      125/-40    ---------     ---------    245/---        5./N
Smékalová Šárka      159    ---------      ---------       110/-49     ----------       ----------     110/---     6./N
 
chlapci 2006
Šafář Václav             167    ---------     140/-27      130/-37     140/-27        136 /-31     416/-85    1./7.
Švarc Pavel               158    120/-38      ---------      ---------      ---------        ---------     120/---      2.N
 
dívky 2005
Motlová Kateřina     175    ----------    125/-50     125/-50      140/-35       141/-34      406/-119    1./9.
Němcová Lucie        165    ----------    130/-35     130/-35      135/-30       136/-29      401/-94      2./4.
 
chlapec 2005
Trnka Jiří                  182    –--------    135/-47     140/-42      135/-47        136/-46      411/-135  1./16.
 
dívky 2004 a starší
Šafářová Kristýna 98 169  155/-14    160/-9        150/-19      155/-14       156/-13       471/-36    1./1.
Petrová Kristýna   04 182  –-------     125/-57      125/-57      130/-52       136/-46       391/-155 2./12.
Petrásová Žaneta  00  160  115/-45    120/-40      125/-35      120/-40       ---------        365/-115  3./7.
Ortová Natali        03  178  --------     140/-38      ---------      ---------       ----------       140/---      4./N
Hejtmánková Klára 04 166 --------     115/-51      ---------      ---------       ----------       115/---      5./N
 
chlapci 2004 a starší
Smolík Petr         02   186  ---------     175/-11      170/-16     170/-11       180/-6          525/-33     1./2.
Stodola Vojtěch   03   177  170/-7       ---------      170/-7       170/-7         166/-11        510/-21     2./1.
Tomšů Jan           98   184  165/-19     ---------      --------       160/-24       166/-18       491/-61     3./3.
Nykl Tomáš         04   185  160/-25     160/-25     160/-25      155/-30       161/-24       481/-74    4./6.
Bednář Tomáš     04   190   –------       160/-30     160/-30      155/-35       156/-34       476/-94   5./12.
Nožka Stanislav  75   180  155/-25     150/-30     160/-20       155/-25       156/-24       471/-69    6./4.
Novák Josef        85   176  –-------      145/-31     150/-26       145/-31       –-------         440/-88   7./8.
Klimeš Ondřej    95   190  150/-40     –-------       –--------      145/-45       –--------        295/---    8./N
Beneš David       91   190  175/-15     ---------      ----------      ---------       ----------       175/---    9./N
Pecha Zbyněk     04   185  ---------     170/-15      ----------      ---------       ----------       170/---   10./N
Ammer Matyáš  02    193  ---------     170/-23      ----------      ---------       ----------       170/---   11./N
Boháč Bonifác   02    188  --------       165/-23      ----------      ---------       ----------      165/---   12./N
Zoicas Daniel     04    174  160/-14     ---------      ----------      ---------       ----------      160/---   13./N
Škacha Matěj     03     183  --------      ---------      ----------      160/-23       ----------      160/---   14./N
Smolík Jakub      98    195  --------      ---------      ----------      160/-35      -----------     160/---    15./N
Dostál Jakub       87    135  --------      135/-37      ----------      ---------       ----------     135/---    16./N
 
23.03.2020 20:59:35
O.K.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one