ateltika_policka_vlajka.jpg
Karanténní liga – úterý 14. 4. - 24:00
výkony bez bonifikace
 
Čtvrté kolo končí opět za týden, tedy 21. dubna. Doufáme, že se zapojí ještě více atletů a atletek. Přidali jsme další disciplínu - počet najetých km na kole.

Výsledky prvního, druhého a třetího kola:
...
Karanténní liga – úterý 7. 4. - 24:00
výkony bez bonifikace
výkony spodní jsou od 1.4. do 7.4.2020 23:59
 
Třetí kolo končí opět za týden, tedy 14. dubna. Doufáme, že se zapojí ještě více atletů a atletek.

Výsledky prvního a druhého kola:
...
Karanténní liga ATPOL – úterý 31.3 24:00
výkony bez bonifikace
 
Oproti původním avizovaným prvkům přibyly další tři:
Švihadlo – viz odznak Olymp. Vítězů - 2 min. Z toho po 30 sec. změna. Nejprve dozadu, pak dopředu, pak vajíčko a nakonec střídavý odraz.
Balanc – na podložce se dotýkám pouze jedním loktem a jedním kolenem. /Opačnými/ Druhá ruka je předpažená a druhá noha zanožená. Měří se čas, jak dlouho vydržíte.
A naběhané km jsou jasné.

Druhé kolo končí za týden v úterý 7. dubna ve 23:59.

Výsledky prvního kola:
...
Zdravím atlety.
 
Situace je taková, jaká je. Určitě nebudeme riskovat zdraví ani svoje, ani druhých.
Možná někteří přece jen se jdou proběhnout.
Já však pro všechny vyhlašuji soutěž, která se jmenuje tak, jak je nadepsáno.
A aby byla motivace, pro nejlepší i nějaké to malé ocenění. Ale pozor, sliby, chyby.
...
Letošní ročník skoku vysokého o titul Nejšikovnější výškař jest v nenávratnu. Od r. 2009 se již soutěžilo devětkrát, osmkrát jako ZŠ Na Lukách OPEN.

V pátek 6.3. se k závěrečným a dramatickým bojům sešlo 11 dívek a 13 chlapců. Prakticky všichni soutěžící měli ještě o co bojovat.
...
V sekci oddílové tabulky naleznete výkonnostní tabulky Atletiky Polička za rok 2019. Když kliknete na oddílové rekordy zjistíte, že v roce 2019 atleti a atletky překonali (nebo vytvořili) celkem šestnáct oddílových rekordů. V minulém článku Pohár Iscarexu 2020 se rozběhl zase najdete, jak dopadli poličští běžci v celkovém hodnocení běžeckého poháru v roce 2019. A konečně níže uvádíme sportovní bilanci za uplynulý rok, tj. jak se nám dařilo v soutěžích jednotlivců a soutěžích družstev:
...
Další ročník jednoho z nejpopulárnějších běžeckých pohárů v republice otevřel první den meteorologického jara v Pardubicích. Tentokrát se Velká pardubická vrátila opět k Sokolovně a       k břehům Chrudimky. Je to první závod počítaný pro dospělé, z celkového počtu 54, a k tomu ještě dva minipoháry – na Pekelné sjezdovce v České Třebové a na stadionu Romana Šebrleho v Lanškrouně. Pro dospělé se počítá opět patnáct nejlépe bodovaných umístění. Poslední možnost je pak až 5.prosince v Damníkově.
...
Přidáváme na web hodnocení loňského roku, které bude součástí poličské ročenky 2019:
...
V pátečním pokračování prestižní soutěže ve skoku vysokém skákalo 14 dívek a 20 chlapců.
Tři starty si pojistilo 11 dívek a o jednoho více chlapců. Důležité to je hlavně pro hodnocení „šikovnosti“. Přehled malinko níže uvádí možnost pro šest dívek a sedm chlapců narušit aktuální pořadí. Lze tedy o co soutěžit i v závěrečném kole – 6. března 2020.
...
Aneb kterak jsme se bavili atletikou v neděli 2. února 2020
 
Jelikož a protože Souček v pondělí ráno nemůže tolik regenerovat, neb se bude bavit prací v zaměstnání, což mu mimo zábavy přinese určitě i obolos, vzal jsem na bedra ten těžký oblázek a pokusím se, než uctím zakladatele věnného královského města Poličky, shrnout několika větami a několika tisíci slovy dnešní zábavku.
...


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one