ateltika_policka_vlajka.jpg
Již dva závody z pěti má za sebou seriál soutěže ve skoku vysokém. Prvé kolo za účasti třiceti skokanů proběhlo v hale ZŠ Masarykova 6.11.Druhého se zúčastnilo 4.12. o šest soutěžících více
v tradičním prostředí ZŠ Na Lukách.
V listopadu se dostal nejvýše Honza Tomšů,až na 170cm,v prosinci zvítězil Jirka Machek se 160cm.Absolutně nejlepší výkon v obou závodech dívek předvedla Kristýna Šafářová,pokaždé 145 cm. Všichni tři v dresech Atletiky Polička. V jednotlivých kategoriích dětí od nejmladších dvakrát zvítězila Zuzana Macháčková /Masarykova ZŠ/ a Pankrác Boháč/Choceň/,Apolena Přikrylová a Daniel Zoicas/oba Svitavy/Lucie Vyhnálková a Matouš Budig /oba ATPOL/a Servác Boháč/Choceň/. Jedno vítězství vybojovali Kristýna Škrabalová/Svitavy/,Petra Zindulková,Jakub Macháček /oba ATPOL/a Bonifác Boháč/Choceň/.
V prestižní soutěži o titul Nejšikovnější výškař se na špici usadili loňští vítězové Kristýna Šafářová a Servác Boháč. O další umístění se bude určitě bojovat až do konce soutěže v březnu.
Slušnou sportovní úroveň soutěže dokumentuje již pět změn v rekordních dlouhodobých zápisech seriálu. Zásluhu o to mají Apolena Přikrylová,Servác Boháč,Lucka Vyhnálková a Daniel Zoicas.
Třetí závod proběhne opět v hale ZŠ Na Lukách v pátek 8.ledna 2016.Zveme jak soutěžích tak i diváky.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one