ateltika_policka_vlajka.jpg
V pondělí 13. ledna se v Praze na Strahově konalo každoroční Akademické Mistrovství ČR v halové atletice. Na těchto závodech mají možnost poměřit své síly a zároveň si na chvíli odpočinout od učení se na zkoušky studenti vysokých škol. Závodníci však nesoutěží pouze za sebe, ale mají možnost svými výkony pomoci v celkovém umístění své univerzitě v soutěži družstev.
...
Ve třetím závodě skákalo opět sedmnáct dívek, chlapců bylo o dva méně než minule. Tedy osmnáct.
...
V pořadí devátá výškařská „Tour“ o titul nejšikovnější výškař ZŠ Na Lukách OPEN, pokračovala druhým závodem v pátek 6.prosince 2019.
Oproti prvnímu závodu skákalo podstatně více závodníků – dívek 18, což je nejvíce v historii a chlapců rovných 20.Součet je čtvrtá nejpočetnější účast.
...
V prvním závodu se v hale ZŠ Na Lukách představilo osm dívek a třináct chlapců. Bohužel v celé polovině vypsaných kategorií nezávodila žádná odrazová ani švihová noha. Ryzí nováčci tak přijeli pouze dva z Litomyšle. Jádro závodících patřilo k těm tradičním,přivítali jsme několikanásobnou nejšikovnější výškařku Kristýnu,loňského vítěze Daniela i absolutního rekordmana Davida. Díky zejména těmto sportovní úroveň byla opět vysoká i když žádný přepis v listině rekordů nenastal. S chutí si opět po zraněních  zaskákal Honza, veterán Staník potvrdil, že sportovci stárnou pomaleji, tradičně vysoko se opět dostali Natálie i Magda,Tomáš vyrostl nejen do výšky ,ale i výkonnostně a spolupráce Tomáše ,Jirky a hlavně pak Sáry přinesla pěkně zrající ovoce. Nejšikovnější však se představil Vojtěch a jsem zvědavý , kdo mu zabrání ve vítězném tažení. Do března je daleko.
...
Atletika Polička,spolek a Školní sportovní klub při ZŠ Na Lukách  Polička
vydávají
P  R  O  P  O  Z  I  C  E
9.ročníku seriálu ZŠ Na Lukách OPEN ve skoku vysokém
o titul  „Nejšikovnější výškař“
...
V neděli 23. června ukončila družstva Atpol jarní boje trvající necelé dva měsíce. Předehrou tomu byl první květnový víkend. To se do líté bitvy v KP zapojili hostující dorostenec Honza Kapoun v dresu Usorl a bez dresů Litom starší žáci Marek Bukáček a Tom Bednář.
...
Hlavní atletická sezóna je tradičně přes jarní a letní měsíce. Možnost poměřit se mistrovsky poskytují přes zimu i halová Mistrovství a běžci navíc mají možnost vyniknout v krosových tratích.
...
V pátek 8. března cca v 17 hod. skončil sedmý, tedy šťastný, ročník ZŠ Na Lukách OPEN ve skoku vysokém.
...
Kdysi hokejový reprezentant Franta Tikal prohlásil, že po sportovním neúspěchu by sportovci se domu nejraději vraceli kanálem.
...

I nadále hlavní cíl Atletiky Polička je zaměřen na soutěžní činnost. V uplynulém roce se Poličský atletický dres objevil na startu a v cíli celkem v devětasedmdesáti soutěžích různých druhů a typů.

...


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one