ateltika_policka_vlajka.jpg
Tož letošní výškařský seriál se blíží prodlouženým rozběhem do finále. Výškaři jsou zřejmě pod vlivem chřipky anebo už to jaro??? a tím jich v pátek 15.února soutěžilo nejméně v historii. Konkrétně šťastných sedm dívek a patnáctka chlapců. Jsem rád, že ti, kteří mají účast na MČR jistou, si tady rozběh nezkazili.  
...
Třetím závodem pokračovala výškařská soutěž o titul nejšikovnější výškař ZŠ Na Lukách OPEN v pátek 11.ledna 2019. Na závod i během něj se nakonec prezentovalo a soutěžilo v něm jedenáct dívek a o tři více chlapců. Poprvé se ukázali dva závodníci.
...

Dan Zoicas se přeskočil o 4 cm!!!

Ke druhému měření šikovnosti ve skoku vysokém se tentokrát prezentovaly zarovnané počty – deset dívek a dvojnásobek chlapců.

...

Pozvánka na valnou hromadu

Datum a čas: sobota 8. prosince 2018 od 17:00 hod

Místo: ZŠ Masarykova

Program:
1) Úvod – prezence, program VH, přijetí kandidátů do orgánů spolku
2) Sportovní bilance 2018
3) Ekonomické informace 2018
4) Vyhlášení atleta roku 2018
5) Volby do orgánu spolku - výkonný výbor (3-5 členů)
6) Výhled na rok 2019
7) Členské příspěvky 2019
8) Diskuze

Prvním závodem již osmého ročníku odstartoval seriál soutěže o titul Nejšikovnější výškař ZŠ Na Lukách v Polička OPEN ve skoku vysokém. V pátek 2. listopadu se na překonání laťky v rozličných výškách chystalo 16 dívek a devatenáct chlapců. A hned v kole prvním za to všichni pěkně vzali.
...
Atletika Polička,spolek a Školní sportovní klub při ZŠ Na Lukách  Polička
vydávají
P  R  O  P  O  Z  I  C  E
8.ročníku seriálu ZŠ Na Lukách OPEN ve skoku vysokém
o titul  „Nejšikovnější výškař“
...

Příznivci Střítežské Míle /SM/ byli jistě v šoku. Ale opravdu se nedalo nic jiného dělat. I iniciátor tohoto běhu má své vrtochy. A pak poruší tabu otáčení naší milé Planety. Leč otáčení jsem naštěstí neovlivnil. I když mít tu moc…

...
Honza 1500m př. 5:07,90 min a 13. místo.
Marek 3000m 10:28,19 a 10. místo.

Nejvyšší meta každého atleta by mělo být vystoupení na Mistrovství ČR. Řada našich členů má schopnosti toto zvládnout. Důvody, které to znemožní jsou však různé. Není cílem této statě tyto důvody u každého jmenovitě líčit. Naopak bych chtěl vylíčit, co pro to udělali Honza s Markem.

...
Atletika Polička měla své zástupce na tradičních (jednodenních) vícebojařských mítincích v blízkém okolí. Prvního září se na Svitavském desetiboji/sedmiboji představili Ondra Klimeš a Kristýna Šafářová. Kristýna odjela také o tři týdny později do Moravské Třebové, kde se představil i Lukáš Kvapil.
...
Nejmladší žáci (potažmo žákyně) je kategorie jedenáctiletých a mladších. Znalí vědí, že se v této kategorii soutěží ve čtyřboji složeném z šedesátky, dálky, míčku a šestistovky. Ze všech disciplín obdrží závodníci body podle jejich výkonů a čtyři nejlepší v týmu se pak počítají do celkového bodového součtu.

V letošním roce se více dařilo klukům, kteří do posledního kola bojovali o postup ze skupiny do krajského finále. To se jim nakonec poměrně těsně podařilo, a mohli tak odjet v neděli 23. září do Svitav bojovat o medaile.
...


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one