ateltika_policka_vlajka.jpg
Podzim se kvapem blíží, což mimojiné znamená, že se blíží také další závod Střítežské míle. Ta se zcela výjimečně poběží v pondělí 24. září od 17:30! Změna je tedy jak v datumu, tak i v čase! Jako vždy startujeme od dolní cedule Střítež.

Těšíme se na všechny závodníky. 
Poslední srpnovou neděli čekalo na družstva mužů i žen poslední klání v rámci Krajského přeboru. Muži měli velkou motivaci v podobě souboje o celkové druhé místo s družstvem Chocně, ženy odjely bojovat spíše o dílčí úspěch.
...

Hodnocení vystoupení družstev Atpol v jarní sezóně 2018

Aktivitu družstev dospělých vyhodnotil již Ondra. Jen pro pořádek obě družstva /ženy i muži/ drží lichotivé bronzové stupínky. Zdravé jádro mužů dokonce se schází a i trénuje. Ve hře je ještě možnost vylepšení bilance.

...

První Honza Havran a Adéla Bartoňová 

Podeváté příznivci běžeckého pohybu pro zdraví i proti němu se postavili na vybledlou startovní čáru u dolní cedule Střítež na oslavu Letního Slunovratu.

...
Ve dnech 18. – 19. června proběhla atletická část Českých akademických her 2018 v Brně a poličská atletika zde měla hned dvojnásobné zastoupení. Kristýna Šafářová reprezentovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové a Ondra Klimeš Vysoké učení technické v Brně.
...
Dva týdny utekly jako voda a my jsme se vydali na již třetí kolo společného krajského přeboru družstev mužů a žen, tentokrát do Hradce Králové.
...
Krajský přebor družstev čekala v letošním roce velká novinka. Po letech, kdy byla soutěž čistě mužskou záležitostí, se poprvé utkávají družstva žen a mužů ve společné soutěži. V kategorii žen proti sobě bojují tři týmy – Atletika Polička, TJ Svitavy a AC Choceň. V mužích je pole přece jenom nabitější. O pozici krajských přeborníků se utkávají Atletika Polička, AC Choceň, Atletika Chrudim, TJ Lokomotiva Trutnov, SK Týniště nad Orlicí, AK Slatiňany, TJ Svitavy, TJ Sokol Hradec Králové a TJ Sokol Nová Paka.
...
Atletika Polička, spolek
P  O  Z  V  Á  N  K  A
ke 2.závodu KPD mužů a žen
Svitavy neděle 3.června 2018
 
Připomínám, že tuto neděli ve Svitavách se koná druhý závod a dokončení závodu prvého v KPD mužů a žen.

V prvé řadě to znamená se přihlásit k možnosti pomoci družstvu, popřípadě se ukázat v dobrém světle ve svých i jiných disciplínách. Konec přihlášek je sice v pátek v 19:00, ale své nabídky pošlete včas. Kluci buď mě nebo Edovi. Dívky hlavně Lence.
...
Pro zdravé jádro Atpol je tato neděle velmi zajímavá. Poprvé v historii družstvo mužů cestuje na první kolo krajského přeboru družstev spolu se ženami! A ještě ne s vlastními!
 
Soutěže KPD začaly již před 14ti dny, ale tam zasáhli jen naši mládežníci.
...
Atletika Polička, spolek
P  O  Z  V  Á  N  K  A
na 1. kolo KPD družstev mužů a poprvé také žen
Místo: Týniště n.O.                                               Datum:neděle 20.5.2018 
  Odjezd: 7:30 od semaforu
...


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one