ateltika_policka_vlajka.jpg
V pátek 3.března skončil další ročník soutěže ve skoku vysokém. Posledního závodu využilo si vylepšit bilanci či zamíchat konečným pořadím sedm dívek a osmnáct chlapců. 
...

Před měsícem jsme mohli  vstřebávat informace o vystoupení našich nadějí v tzv. Zimní lize  smíšených družstev. Slíbil jsem tuto pohádku o Mlžích a Plžích dovyprávět příště. Přestože druhé kolo ZL bylo již za týden, výsledky jsme obdrželi až před vlastním finále. To příště tedy trvalo malinko déle.

...

Atletika Polička, spolek  a ŠSK při ZŠ Na Lukách v Poličce           

P  O  Z  V  Á  N  K  A

k poslednímu závodu ve skoku vysokém
o titul Nejšikovnější výškař
- ZŠ Na Lukách OPEN

Pátek 3. března 2017                                                         Hala ZŠ Na Lukách v Poličce
Prezence od 13:45 hod                                                     14:30 – začátek soutěže výškou 80 cm

                        I poslední závod se počítá do závěrečného pořadí

Po posledním zdařilém i nezdařilém skoku soutěže proběhne v aule kabinetu Tv ZŠ Na Lukách závěrečné vyhlášení vítězů, neb v této soutěži není poražených. Vydržte i vy, kteří nejste na stupních nejvyšších a připravte si dlaně pro potlesk  I vy obdržíte pamětní list soutěže a uslyšíte potlesk po vyslovení vašeho jména a i vy zasloužíte obdiv za účast v tak prestižním seriálu.

Těší se na vás:
Marta Schauerová                                                                      Stanislav Nožka
                                            Miloslav Červ

V níže přiloženém dokumentu si můžete přečíst sportovní bilanci Atletiky Polička za rok 2016. Naleznete v něm umístění poličských atletů na MČR, krajských přeborech, bodovou úspěšnost v soutěžích družstev nebo celková umístění v - letos velmi úspěšném - Iscarex poháru.
- vítězí favoritky K. Šafářová a L. Vyhnálková a překvapivě Ondra Klimeš        

Čtvrtého, předposledního závodu se zúčastnilo v pátek 10. února dvanáct dívek a šestnáct kluků. V obou skupinách se objevilo po jednom nováčkovi.

Všichni soutěžící předvedli velice slušné výkony. V absolutních hodnotách jsou již tak vysoko, že je velice obtížné tuto statistiku vylepšit. Rovněž tak v soutěži relativní. 

...

Atletika Polička, spolek a ŠSK při ZŠ Na Lukách

P  O  Z  V  Á  N  K  A
ke čtvrtému /předposlednímu/ závodu ve skoku vysokém
o titul Nejšikovnější výškař- ZŠ Na Lukách OPEN 

Termín:  pátek 10. února  - hala ZŠ Na Lukách                                      Prezence: Od 13:45 hod.
                                               Začátek: 14:30 -  výškou 80 cm

Zvou:     Marta Schauerová                                                  Stanislav Nožka
                                                      Miloslav  Červ

P.S. Opět i tento závod bude rozhodující  v závěrečném účtování!!!

Velice neutrální název nevystihuje žalostnou  účast Atletiky Polička na letošním KP v hale. Malou mírou to ovlivnila nemocnost a zranění, velkou mírou to ovlivnila pohodlnost a klasická neochota  mladých „atletů“ ukázat na veřejnosti výsledky své tréninkové píle.

S těmito vlastnostmi naštěstí se nepotkala trojice dívek.

...
Níže naleznete oddílové tabulky za rok 2016 a aktualizované oddílové rekordy.

V případě nalezení chyby se ozvěte.

Narychlo zorganizovaná Zimní liga smíšených družstev mladšího žactva / zkr. ML.ž. = mlži/ a nejml. žactva /= plži/ měla první závod v hale tunelu v Pardubicích v neděli 22.ledna. Vlaky měly výluku a tak byl tunel bezpečný. Startovala jak uvedeno pouze družstva smíšená. Jehličnatá a listnatá se tentokrát vyskytovala jinde.

Je jasné, že tyto geniality jsem nemohl vymyslet já. Jsou důkazem, že závodníci byli v psychické pohodě a nebyli v Pardubicích kvůli předstartovnímu stresu, ale -POZOR- užít si atletiky. To užívání se mi líbí čím dál víc…

...

Inu každý to má nalajnované dle svého. V minulé zprávě jsme se dočetli, že výškaři a výškařky oslavili tuto událost svými tříkrálovými výkony. A opravdu důstojně.

Pro běžce je pak přímo odpoledne na Nový rok připraven zhruba čtyřkilometrový závod napříč Chrudimí. V něm se blýskl dresem Atpol a výkonem veterán Mirek Štyndl. Celkově doběhl v čase 16:31 spolu s Pavlíkem Rybišárem na 37. místě a mezi dědy do 64 let stál na bedně jako druhý!!! Blahopřeju.

Ale ještě důstojněji oslavila vstup do sezóny 2017 mladší žákyně Eliška Červená. Již ji dlouho provokují sprinterské oddíláky. Proč asi? Skoro dvacet let je ovládá její mamka Lenka!!!

A tak Eliška v neděli si vyjela na KP Moravskoslezského kraje do haly v Ostravě. Nebudu vás napínat. V konkurenci téměř celé Moravy na 60m vybojovala finále a v něm získala bronzovou medaili. Čas 8,57 je jen setinku za nejlepším elektrickým časem Atpol. Na mamku schází těch setinek víc. A uvolněná dobrým pocitem pak suverénně vyhrála sprint na 150m.Tam si vyrovnala svůj vlastní oddílák elektrikou měřený – 20,90. Tak blahopřeju dvakrát.     MČName
Email
Comment
Or visit this link or this one