ateltika_policka_vlajka.jpg

Oddílové rekordy k 31.12.2017

Atletika Polička, spolek
 
O  D  D  Í  L  O  V  É    R  E  K  O  R  D  Y    k  31.12.2017
 
kategorie nejmladší žákyně 11 let a mladší tj. r. 2006 a mladší
50 m               Musilová Tereza         95     Polička       13.6.2006                                              7,8sec.
                       Vytlačilová Tereza      95     Polička       13.6.2006                                              7,8sec.
                        Červená Eliška          04     Polička       11.6.2015                                               7,8sec.
                        Tehza Anna               99      Litomyšl    12.6.2009                                         8,91sec.el.
60 m               Červená Eliška           04     Ústí n.O.      3.6.2015                                               8,7sec.
                       Červená Eliška           04    Svitavy        17.6.2015                                        9,16sec.el.
60 m př.         Šafářová Zuzana        01    Pardubice   16.12.2012                                    12,8sec.hala
                       Leinweberová Denisa 97    Ústí n.O       13.9.2008                                     13,60 sec.el.
150 m             Červená Eliška           04    Svitavy        13.5.2015                                    22,87 sec. el.
200 m             Musilová Tereza         95   Polička         20.9.2005                                            32,9sec.
                       Vytlačilová Tereza      95   Polička         15.9.2006                                            32,9sec.                    
300 m             Kučerová Lenka         77    Litomyšl             1988                                             50,3sec.
400 m             Němcová Kateřina      02   Litomyšl     20.6.2013                                             74,0sec.
600m              Vytlačilová Tereza      95    Chrudim     31.5.2006                                         2:00,3min.    
800 m             Vytlačilová Tereza      95    Ústí n.O.     24.5.2006                                        2:44,0min.
                        Vytlačilová Tereza     95    Svitavy       18.6.2006                                   2:45,03min.el.
1 000 m          Musilová Tereza         95    Polička       19.9.2006                                         3:50,9min.
1 500 m          Kučerová Lenka         77     Polička               1987                                       6:11,0 min.
Dálka             Hofericová Renata      76    Svitavy       30.4.1987                                              429 cm
výška             Otcovská Magdaléna   06   Svitavy        10.5.2017                                             125 cm
míček             Dlouhá Veronika         94   Svitavy         8.6.2005                                              42,00m
koule 3kg       Dlouhá Veronika         94  Litomyšl       11.9.2005                                               8,79m
koule 2 kg      Otcovská Magdaléna  06   Litomyšl         6.9.2017                                              7,31m
čtyřboj                                              / 60m-dálka-míček-600m/  
                      Červená Eliška            04  Svitavy           9.9.2015                                               1 488b.
                                                           /9,16     383   33,90  2:07,0//
čtyřboj                                              50m – dálka – míček – 600m
                      Červená Eliška             04  Polička           11.6.2015                                            1 421b.
                                                           /7,8       375      30,62    2:04,0/
4x300m       Ptáčková Lucie              05   Ústí n.O.       15.6.2016                                     4:09,54min.
                    Trnková Ema                 06
                     Machková Klára           05
                    Otcovská Barbora          05
                           
kategorie nejmladší žáci 11 let a mladší tj. r. 2006 a mladší
50 m             Poul Ondřej              00      Polička          10.6.2011                                              7,5sec.
                     Mužík Jan                 98      Litomyšl       12.6.2009                                         7,97sec.el.
60 m             Budig Matouš           03     Vysoké Mýto 28.9.2014                                               8,4sec.
                     Budig Matouš           03      Litomyšl       14.5.2014                                         9,00sec.e 60 m př.       Budig Matouš           03      Litomyšl     14.5.2014                                         11,52sec.el.
150               Budig Matouš           03       Ústí n.O.      13.9.2014                                             21,5sec.
                     Budig Matouš           03       Litomyšl      14.5.2014                                       22,64sec.el.
200 m            Knettig Jakub          96       Polička         14.9.2007                                            34,5sec.                                  
300 m            Budig Matouš         03       Ústí n.O.       29.5.2013                                        50,60se.el.
400 m            Mužík Martin          03      Litomyšl       20.6.2013                                             76,0sec.
600 m            Budig Matouš         03      Vys.Mýto      28.9.2014                                         1:56,4min.
800 m            Boháč Jaroslav        85        Ústí n.O.     27.5.1996                                         2:40,0min.
                      Mohelník Petr          92        Litomyšl     24.6.2003                                  2:53,52min.el.
1 000 m         Opina Josef             85        Polička       15.5.1996                                         3:23,7min.
                      Mužík Martin          03        Pardubice   26.6.2013                                    3:46,93min.el.
1 500 m        Zahradník Lubomír 84        Litomyšl     31.5.1995                                          5:28,6min.
                      Mužík Martin         03        Svitavy        18.9.2013                                   5:41,56min.el.
Dálka            Poul Ondřej            00        Litomyšl      22.6.2011                                               413cm
Výška            Budig Matouš        03        Pardubice   14.12.2014                                               136cm
míček 150g   Lajžner Marek        02        Svitavy        18.9.2013                                              50,38m
koule 3 kg    Lajžner Marek         02        Ústí n.O.     29.5.2013                                                7,32m
disk 1kg       Červ Martin             79        Slatiňany     24.8.1990                                              17,50m
oštěp 600g   Červ Jakub               89         Slatiňany    21.6.1998                                              18,93m
čtyřboj                                                   60m- dálka-míček-800m
                      Flídr Jan                 94       M.Třebová  25.9.2005                                                   780b.
                                                                9,1     368    36,04   3:02,8
čtyřboj                                                60m-dálka-míček- 600m
                     Budig Matouš          03       Vys.Mýto      28.9.2014                                             1 312 b.
                                                              8,4    362    38,81    1:56,4
čtyřboj                                                50m-dálka-míček-800m
                     Poul Ondřej             00        Litomyšl       22.6.2011                                             1 060b.
                                                             7,6     413    45,75   2:53,8
pětiboj                                                60př.-míček-60m-dálka-800m
                     Červ Jakub              89        Litomyšl      9.10.1999                                                  694b.
                                                              13,7   40,03  10,3   343   2:56,3
4 x 60 m
                     Krištof Jan              07        Ústí n.O.       31.5.2017                                            39,8 sec.
                     Chalupník Martin  06
                     Mach Tomáš          07
                     Adamec Jáchym     06
 
3 x 300m     Zrůst Jiří                  96        Litomyšl       20.6.2007                                   2:41,28min.el.
                    Le Viet Milan           96
                    Vyskočil Daniel       96
 
kategorie mladší žákyně 12 a 13 let tj. r. 2004 a 2005
50 m               Červená Eliška             04     Ústí n.O.             21.9.2016                             7,51sec.el.
60 m              Kučerová Lenka            77     Svitavy               16.6.1990                                   8,2 sec.
                       Červená Eliška             04     Polička                  5.5.2017                                    8,2sec.            
                       Červená Eliška             04    Jablonec n.N. hala 2.12.2017                            8,21sec.el.
60 m př.         Červená Eliška             04     Ústí n.O.              31.5.2017                                   9,7sec.
                       Červená Eliška             04     Svitavy                 11.6.2017                          10,14sec. el.
100 m            Červená Eliška              04     Ústí n.O.             21.9.2016                                14,19sec.
100 m př.       Vytlačilová Tereza        95     Brno                   26.8.2008                           18,42sec.el.
150 m           Červená Eliška               04    Brno                      6.9.2017                           19,66 sec.el.
200 m            Vytlačilová Tereza         95     Litomyšl               2.8.2008                           29,68sec.el.
300 m            Červená Eliška               04    Brno                    22.4.2017                              45,94 sec.
400 m            Karlíková Nikola           01     Litomyšl             20.6.2013                                 76,5sec.
600 m            Vytlačilová Tereza         95     Litomyšl               4.6.2008                       1:49,01min.el.
800 m            Vytlačilová Tereza         95     Pardubice             8.6.2008                        2:28,44min.el.    
1 000 m         Vytlačilová Tereza         95     Pardubice           11.6.2008                        3:19,80min.el.
1 500 m         Trojáková Jitka             77      Ústí n.O.            24.6.1990                              5:21,8min.
                       Vytlačilová Tereza        95     Litomyšl             22.6.2008                        5:22,42min.el.
1 500 m př.    Vytlačilová Tereza        95     Pardubice             4.6.2008                        5:54,96min.el.
Výška            Červená Eliška              04    Jablonec n.N. hala 2.12.2017                                  161cm
dálka              Červená Eliška             04     Brno                      6.9.2017                                   531cm
míček 150 g   Eltschknerová Klára     94     Litomyšl             22.5.2007                                   51,24m
koule 3kg      Dlouhá Veronika           94      M.Třebová           5.9.2007                                    9,87m
koule 2 kg     Forchtsámová Eliška     00     M.Třebová          13.6.2013                                  10,33m
oštěp 600g     Vytlačilová Tereza        95      Brno                    15.7.2008                                 25,60m
pětiboj                                                   60př.-míček-60m-dálka-800m
                      Červená Eliška                04      Olomouc            28.5.2017                                 2 829b.
                                                             10,20   35,78   8,43   493  2:38,63
čtyřboj                                                     50m – dálka – míček – 600m
                      Vytlačilová Tereza            95      Polička               6.6.2007                                 1 659b.
                                                                  7,7       425        37,70    2:03,3
čtyřboj                                                    60m – dálka – míček – 600m
                       Halamková Kristýna        99   Mor.Třebová       15.5.2012                                 1 672b.
                                                                 8,6       428       29,20     2:03,1
čtyřboj                                                    60m – 600m – výška- míček        
                      Vyhnálková Lucie             03   Litomyšl          19.5.2016                                    1 756 b.
                                                                 9,2      2:05,7    143       37,59
sprinterský trojboj                                 60m     100          200m
                       Vytlačilová Tereza            95    Chrudim            16.8.2008                                 1 539b.
                                                                 8,9         14,3        29,7
                        Vytlačilová Tereza           95    Litomyšl              2.8.2008                                 1 526b.
Sprinterský trojboj                                  50m – 60m -    100m
                       Červená Eliška                   04   Ústí n.O.            21.9.2016                           1 833 b.el.
                                                                  7,51      8,80        14,19
4 x 60 m        Schauerová Lenka             88    Ústí n.O.           13.6.2001                               34,6sec.
                      Tobiášová Gabriela            89
                      Laštovicová Veronika        88
                      Mrvová                                   hostující
4 x 60 m        Červená Kateřina              83      Polička            26.6.1996                                  34,7ec.
                       Kubíková Monika            84  
                       Kadidlová Lucie              83
                       Zahradníková Ilona         83
                
                      Filipová Veronika             95      Litomyšl            4.6.2008                           34,95sec.el.
                      Vytlačilová Tereza            95
                      Zavadilová Kateřina         95
                      Šimonová Anna                95
 
3 x 300 m       Slavíčková Zlata             94    Litomyšl             20.6.2007                      2:38,51min.el.
                        Bártová Kristýna            95
                        Lienweberová Denisa    97
 
 4x300 m        Nykodýmová Eliška      04    Ústí n.O.             15.6.2016                      3:29,22min. el.
                       Burešová Markéta          04   host.                 
                       Halamková Žaneta         03
                       Serbousková Sára           04 host.
 
4 x 300 m       Srnská Michaela            02    M.Třebová         13.6.2013                             3:40,8 min.
                        Červená Eliška              04
                        Čížková Kristýna          00
                        Pešková Pavlína            00
śvédská štafeta 400-300-200-100m
                        Doležalová Klára          83  Polička                  27.6.1996                             3:11,0min.
                        Radiměřská Katka         84
                        Pražanová Šárka            83
                        Pospíšilová Pavla          83                       
 
Kategorie mladší žáci 12 a 13 let tj. r. 2004 a 2005
50m                  Le Viet Milan       96    Pardubice   22.10.2008                                           7,14sec.el.
60 m                 Le Viet Milan       96   M.Třebová   20.5.2009                                                  7,7sec.
                         Le Viet Milan       96   Brno               8.9.2009                                             7,82sec.el.
60m př.            Le Viet Milan       96  M.Třebová    19.9.2009                                                  9,5sec.
                         Le Viet Milan       96   Pacov            15.8.2009                                            9,69sec.el.
60 m př. 84     Večeře Tomáš        90   Jablonec n.N.19.1.2003                                   11,51sec.el.hala
100 m               Le Viet Milan       96   Týniště n.O.    9.8.2009                                          12,66sec.el.
100 m př.84     Flídr Jan               94    Ústí n.O.      20.5.2007                                          18,50sec.el.
150 m               Le Viet Milan       96    Ústí n.O.        6.9.2009                                                18,0sec.
                         Le Viet Milan       96    Brno               9.9.2009                                          19,19sec.el.
200m                Le Viet Milan       96    Litomyšl        1.8.2009                                          26,48sec.el.
200 m př.         Jílek Miroslav      87    Chrudim      10.9.2000                                                32,9sec.
                         Fajmon Jiří           92     Litomyšl     26.6.2005                                          32,95sec.el.
300m                Le Viet Milan      96     Pardubice     15.9.2009                                         41,23sec.el.
400 m               Le Viet Milan      96     Týniště n.O.   9.8.2009                                          60,20sec.el.
600m                Le Viet Milan      96     Pardubice   22.10.2008                                     1:42,26min.el.
800 m               Klodner Pavel     75      Turnov                1988                                            2:20,6min.
                         Le Viet Milan       96    Jablonec n.N. 1.5.2009                                      2:24,80min.el.
1 000 m            Bouška Petr         86     Ústí n.O.      22.9.1999                                           3:05,1min.
                         Mužík Jan            98     Pardubice     24.5.2011                                     3:26,22min.el.
1 500 m            Klodner Pavel     75     N.Město n.Met.    1988                                          4:40,0 min.
                         Večeře Tomáš      90     Svitavy          8.6.2003                                      5:10,71min.el.
1 500 m př.      Večeře Tomáš     90     Kladno          28.9.2003                                     5:23,85min.el.
3 000 m            Tománek Filip     90     Pardubice     21.6.2003                                         11:05,1min.
výška                Lajžner Roman   77     Svitavy        16.6.1990                                                  160cm                                                  
dálka                 Le Viet Milan     96     Ústí n.O.      10.6.2009                                                  576cm
míček 150g      Lajžner Roman    77     Polička          4.5.1990                                                 70,30m
granár 350g     Lajžner Roman    77     Dobruška    5.10.1990                                                 53,60m  
koule 3 kg        Červ Martin         79     Litomyšl       3.6.1992                                                 13,41m
koule 4kg         Červ Martin         79     Svitavy          7.6.1992                                                11,50m
koule 7,25 kg   Červ Martin         79     Svitavy        27.9.1992                                                  7,25m
disk 1kg           Červ Martin         79     Ústí n.O.        7.6.1992                                                29,56m
disk 2kg           Červ Martin         79     Svitavy        27.9.1992                                                20,72m
oštěp 600g        Červ Martin         79     Ústí n.O.      31.8.1992                                                37,52m
oštěp 800g s.t.  Červ Martin         79     Svitavy        27.9.1992                                                30,65m
kladivo 3kg      Tomšů Jan            98     Brno            31.8.2011                                               18,80m
kladivo7,25kg Červ Martin          79     Svitavy        27.9.1992                                                  9,66m
pětiboj                                 60mpř.-míček-60m-dálka-800m
                         Le Viet Milan       96    Litomyšl      10.10.2009                                               2 499b.
                                              9,91       59,33  8,02   549   2:27,43
čtyřboj                                      50 m   dálka   míček    800m
                        Mužík Jan              98  Polička             4.6.2010                                                   941b.
                                                    7,7       414      36,25     2:56,2
čtyřboj                                       60m   výška  míček   800m
                       Stoklásek Dominik 99   Mor.Třebová  15.5.2012                                               1 063b.
                                                    8,7     130        35,53   2:49,1
sprinterský trojboj                                60m  100m   200 m
                         Le Viet Milan        96   Chrudim        16.8.2008                                                1 311b.
                                                                 8,1      12,9     27,9
4x60 m             Mach Ondřej        80    Polička           19.5.1993                                             31,7sec.
                          Fuksa Tomáš        80    
                          Chmel Petr           80
                          Kukusík Martin    80
 
4 x 60 m           Fajmon Jiří           92     Svitavy           29.5.2005                                      34,33sec.el.
                         Kalánek Filip       92
                         Trávníček Jan       92
                         Jiruše Jan              92
 
3 x 300 m        Sláma Ladislav     98     Svitavy             8.6.2011                                        2:31,8min.
                        Flídr Karel            99
                        Pazdera Miloš       98
 
                       Kučera Jakub          97                             19.5.2010                                 2:33,74min.el.
                       Mach Michal         97
                       Sláma Ladislav      98
 
4 x 300 m       Fejt Filip                 01 M.Třebová          13.6.2013                                      3:47,5 min.
                       Prokopec Radim     01
                       Jukl Bohumil          01
                       Spěvák Martin        00  host.
 
                      Dzurko Kristián      05  Ústí n.O.              15.6.2016                              3:48,49 min. el.
                      Král Jan                  06
                      Šafář Samuel          07
                      Kuda Lukáš            03   
švédská štafeta 400-300-200-100m   
                          Šimko Daniel        83   Polička            27.6.1996                                        2:56,4min.
                          Havlík Petr           84
                          Nunvář Miroslav  84
                          Sodomka Michal  84
 
Kategorie starší žákyně 14 a 15 let tj.r. 2002 a 03
50m                Klimešová Jaroslava 87  Pardubice         2.2.2002                                        7,2sec.hala
60 m               Vytlačilová Tereza    95  Chrudim         25.5.2010                                              8,0sec.
                       Tobiášová Gabriela   89  Česká Lípa     28.6.2003                                         8,18sec.el.
60 m př.         Vytlačilová Tereza    95  Jablonec n.N . 6.3.2010                                   9,69sec.el.hala
80 m př.         Vytlačilová Tereza    95  Kolín               2.5.2010                                        13,31sec.el.
100m              Zahradníková Petra  79  Litomyšl          7.8.1993                                              13,9sec.
                       Vytlačilová Tereza    95  Litomyšl          1.8.2009                                        14,16sec.el.
100 m př.       Vytlačilová Tereza   95  St.Boleslav     28.5.2010                                        15,76sec.el.
150 m             Vytlačilová Tereza   95  St.Boleslav      28.5.2010                                       20,01sec.el.
200 m             Vytlačilová Tereza   95  Jičín                 23.5.2010                                       27,35sec.el.
200 m př.       Vondrová Lada        99  Ústí n.O.            7.9.2014                                       31,55sec.el.
300m              Vondrová Lada        99  Plzeň                20.9.2014                                       42,63sec.el
300 m př.       Vytlačilová Tereza   95  N.M.n.Met.     19.6.2010                                       48,89sec.el.
400 m             Vytlačilová Tereza   95  Ml.Boleslav      3.7.2010                                       62,95sec.el.
500 m             Kocmanová Pavlína 83 Ústí n.O.         25.4.1998                                         1:34,4min.
600 m             Kocmanová Pavlína 83 Ústí n.O.         25.7.1998                                         1:47,1min.
                       Vytlačilová Tereza    95  Ústí n.O.          3.6.2009                                    1:47,34min.el.
800 m             Vytlačilová Tereza   95  Tábor              27.6.2009                                   2:22,53min.el.
1 000 m          Schauerová Lenka   88  Ústí n.O.         23.8.2003                                         3:15,0min.
                       Vytlačilová Tereza   95  Pardubice        19.8.2009                                   3:22,59min.el.
1 500 m          Vlčková Zuzana      91  K.Vary            10.9.2006                                   5:04,23 min.el.
1 500 m př.    Vytlačilová Tereza   95  Pardubice       27.5.2009                                   5:42,66min.el.
Míle 1609m   Trojáková Jitka        77  Litomyšl         27.7.1991                                         5:47,6min.
3 000 m          Dospělová Ilona      77  Jablonec n.N.   5.9.1992                                  11:33,34min.el.
Dálka             Vytlačilová Tereza   95  Ústí n.O.           3.6.2009                                                507cm
výška             Šafářová Kristýna    98  Jablonec n.N.  7.12.2013                                               157cm
míček 150g   Schauerová Lenka    88  Polička           16.5.2003                                               54,44m
koule 3 kg    Dlouhá Veronika       94  Pardubice       19.8.2009                                               12,02m
disk 1kg        Dlouhá Veronika      94  Pardubice        19.8.2009                                               30,32m
disk 0,75 kg Petrásová Žaneta       00  Svitavy              6.9.2015                                              25,65m
oštěp 600g    Vytlačilová Tereza    95  Hodonín          18.9.2010                                              39,05m
oštěp 500g   Forchsamová Eliška  00  Litomyšl          22.6.2014                                              25,52m
sedmiboj      Vytlačilová Tereza    95  St.Bolelsla 28.-29.5.2010                                              4 332b.
                               /20,01 – 15,76 – 145 – 11,06 – 469 – 30,01– 2:29,92/
pětiboj          60př.  - 800 – dálka – výška – koule
                      Vytlačilová Tereza   95  Praha                12.2.2010                                        2 923b.hala
                     9,78   2:40,44   472        145       10,32
čtyřboj           60m   dálka    míček    800m
                      Tobyšková Kateřina   97  Mor.Třebová   15.5.2012                                             1 680b.
                       9,4       406        54,02     2:44,0
čtyřboj           60m   600m   výška    míček
                       Soukalová Tereza     02  Litomyšl          19.5.2016                                             1614 b.
sprinterský trojboj 60m-100m-200m  
                      Vytlačilová Tereza    95  Litomyšl             1.8.2009                                             1 747b.
                                8,80   14,16  29,06
sprinterský trojboj 50m-60m-100m 
                      Kocmanová Pavlína  83  H.Králové        19.8.1998                                             1 594b.
                                  7,8    9,1   14,5     
4 x 60 m        Vytlačilová Tereza    95   Chrudim         25.5.2010                                             33,6sec.
                      Cupalová Kamila      96
                      Filipová Veronika     95
                      Zavadilová Kateřina 95
 
                     Vytlačilová Tereza      95   Litomyšl        15.5.2009                                       34,21sec.el.
                     Zavadilová Kateřina   95
                     Pazlarová Veronika    95
                     Klusoňová Aneta       95
 
3 x 300 m     Schauerová Lenka      88     Holice           2.6.2002                                         2:23,3min.
                     Štěpánková Sandra     89
                     Laštovicová Veronika 88                 
 
Kategorie starší žáci 14 a 15 let tj. r. 2002 a 03
50 m               Tobiáš Martin         84 H.Králové    26.8.1999                                                    6,6sec.
                        Machek Jiří            98 Jihlava          17.8.2013                                              6,76sec.el.
60 m               Kukusík Martin      80 Chrudim       10.9.1995                                                    7,3sec.
                       Le Viet Milan          96  Polička        12.5.2011                                                    7,3sec.
                       Machek Jiří             98  Ústí n.O.      16.6.2013                                              7,45sec.el.
60 m př.         Jílek Miroslav         87 Pardubice       2.2.2002                                             8,8sec.hala
                       Jílek Miroslav         87 Jablonec n.N.16.2.2002                                      9,00sec.hala el.
80 m př.         Gregor Luboš         75 Pardubice      11.6.1989                                                  14,2sec.
100 y              Mužík Jan               98 Pardubice    30.10.2013                                            11,57sec.el.     
100 m             Krištof Petr             75  Svitavy        11.8.1990                                                  11,8sec.
                       Kukusík Martin      80 Svitavy          19.9.1995                                                  11,8sec.
                       Machek Jiří             98 Chrudim        2.10.2013                                                 11,8sec.
                       Machek Jiří             98 Jihlava           17.8.2013                                                12,18 el.
100 m př.       Jílek Miroslav         87 Litomyšl       22.6.2002                                                 14,1sec.
                       Jílek Miroslav         87 Třinec           29.6.2002                                            14,28sec.el.
110m př. 91  Šlosr Jiří                  90  Hr.Králové   11.9.2004                                                  19,8sec.
150 m             Lorenc Tomáš        86  Pradubice     26.5.2001                                                  18,0sec.
                       Le Viet Milan         96  Svitavy         12.6.2011                                            18,13sec.el.
200 m             Le Viet Milan        96  Litomyšl         6.8.2011                                            24,93sec.el.
200 m př.       Jílek Miroslav        87  Třinec           30.6.2002                                          28,77sec. el.
300 m             Lorenc Tomáš        86 N.Včelnice    22.9.2001                                           38,82sec. el.
300 m př.       Tobiáš Martin        84  Týniště n.O.  11.9.1999                                                 47,9sec.
400 m             Klodner Pavel        75 Chrudim        20.9.7989                                                 54,7sec.
                       Le Viet Milan         96  Týniště n.O.    4.9.2011                                           55,62sec.el.
400 m př. 84  Červ Jakub             89  Ústí n.O.       15.5.2004                                                 71,9sec.
400 m př.91   Červ Jakub             89  Týniště n.O.  22.5.2004                                                 73,9sec.
500 m             Le Viet Milan         98  Bratislava     3.12.2011                                       1:19,39min.el.
600 m             Mužík Jan               98  Svitavy            12.2013                                           1:34,8 min.
                       Mužík Jan               98  St.Boleslav   21.8.2013                                      1:42,94 min.el.
800 m             Klodner Pavel        75 Praha               2.7.1989                                      2:01,95 min.el.
1 000 m          Lorenc Tomáš        86  Nová Paka    30.5.2001                                            2:49,??min.
                       Červ Jakub             89  Litomyšl       27.5.2004                                       2:55,98min.el.
1 500m           Zenkl Adam           95  Litomyšl         4.6.2010                                4:18,01min.el.host.
                       Klodner Pavel        75 Havl.Brod      30.8.1989                                            4:21,8 min.
                        Sejkora Karel        88 Jablonec n.N.8.11.2003                                 4:24,59min.el.hala
1 500 m př.91Lorenc Tomáš        86 Praha               5.7.2001                                       4:44,94min.el.
1 500 m př.76Večeře Tomáš        90  Jablonec n.N. 0.9.2005                                       4:35,09min.el.
Míle 1609m   Klodner Pavel        75 Litomyšl         5.8.1989                                              4:53,3min.
                        Pavliš Martin         98 Pardubice   30.10.2013                                        5:17,56min.el.                                               
2 000 m          Klodner Pavel        75 Svitavy         12.8.1989                                             6:06,9 min.
2 000 m př.91Červ Jakub             89 N.M.n.Met.    8.8.2004                                              7:04,2min.
2 000 m př.91Víšek Milan           86 Ústí n.O.         5.5.2001                                       8:04,64min. el.
3 000 m          Sejkora Karel        88 Česká Lípa    29.6.2003                                        9:37,72min.el.
3 000 m př. 91Štaud Jaroslav      81  N.M.n.Met.  17.8.1996                                            11:58,3min.
3 000 m chůze Víšek Martin       86  Plzeň             4.10.2003                                      19:22,79min.el.
5 km               Trnka Pavel           99  Polička         20.7.2014                                           24:07,3 min.
10 km             Pavliš Martin        95  Týniště n.O.28.10.2013                                               37:30min.
Výška             Vopařil Josef         85  Chrudim       10.9.2000                                                    181cm
                        Šlosr Jiří                90 M.Třebová      4.9.2005                                                    181cm
dálka             Lejhanec Luboš      94  Tábor           24.6.2009                                                     621cm
trojskok        Tomšů Jan               98  Týniště n.O. 15.9.2013                                                   10,51m
tyč                  Jílek Miroslav        87 Praha               5.7.2002                                                    270cm
                       Ficek Vojtěch         89 Litomyšl        9.10.2004                                                    270cm
míček 150 g   Malík Jakub           82 Turnov           28.5.1997                                                  86,80m
koule 4 kg      Červ Martin           79 Turnov           22.5.1994                                                  16,00m
koule 5kg       Červ Martin           79 Svitavy          20.9.1994                                                   13,67m
koule 6,25kg  Červ Martin           79 Pardubice      17.8.1994                                                   11,12m
disk 1 kg         Červ Martin          79 Pardubice       19.6.1994                                                  48,22m
disk 1,5kg       Procházka Jiří       77 Litomyšl         15.9.1991                                                 28,36m
disk 2kg          Charvát Martin      78 Slatiňany          4.9.1993                                                 27,68m
oštěp 600g s.t. Červ Martin          79  Svitavy          13.8.1994                                                 50,54m
oštěp 800gn.t. Procházka Jan       78 Brno                 8.5.1993                                                  38,02m
kladivo 4kg    Charvát Martin       78 Praha               3.7.1993                                                 43,68m
kladivo 5kg    Srnský Jiří              83 Pardubice       10.5.1998                                                33,13m
kladivo 7,25kgCharvátMartin       78 Ústí n.O.        14.8.1993                                                 23,60m
devítiboj 100př.-disk-tyč-oštěp-60m-dálka-koule-výška-1000m                                         
                        Jílek Miroslav        87  Praha            5.-6.7.2002                                               4 931b.
               /14,73  36,60 270  40,04  8,13   547  13,16  172    3:03,85/
čtyřboj            60m  dálka   míček    800m
                        Mužík Jan              98  Mor.Třebová   15.5.2012                                               1 357b.
                        8,5      427     46,28     2:32,5         
sprinterský trojboj 60m-100m-200m
                        Le Viet Milan        96  Litomyšl            6.8.2011                                               1 846b.
                                 7,70  12,35  24,93
Sprinterský trojboj 50m-60m-100m
                        Machek Jiří           98  Jihlava             17.8.2013                                               1 827 b.
                          6,76 – 7,86 – 12,18
Vrhačský trojboj koule-disk-oštěp
                         Červ Martin           79 Hr.Králové      10.8.1994                                                2 046b.
                            14,95   41,32  48,64       
4x60 m            Střílek Eduard        86   Svitavy           17.5.2001                                             29,6sec.                                       
                        Sokol                      86
                        Lorenc Milan         86
                        Lorenc Tomáš        86
 
                         Baník Luboš         87   Ústí n.O.           10.6.2001                                      30,56sec.el.
                         Střílek Eduard       86
                         Víšek Milan          86
                         Lorenc Tomáš       86
 
3x300m           Kapras Jan             82  Pardubice         15.6.1997                                         2:02,4min.
                        Dvořák Pavel         82
                        Malík Jakub           82
 
                        Škoda Michal        88  Kladno             28.9.2003                                    2:04,24min.el.
                        Stodola Zdeněk     88
                        Kacálek Jaroslav   88
 
4 x 300 m      Mužík Jan                98  Pardubice       26.5.2013                                    3:07,72 min.el.
                      Stoklásek Dominik  99
                      Fortchsám David     98
                      Pavliš Martin           98
 
4 x 400 m      Mužík Jan               98  Svitavy            1.9.2012                                      4:20,43min.el.
                      Tomšů Jan               98
                      Machek Jiří             98
                      Slaný Filip              97
 
švédská štafeta 400-300-200-100m
                        Hyroš Tomáš           80  Polička           27.6.1995                                         2:30,3min.
                        Mach Dušan            81
                        Dvořák Roman        81
                        Schauer Lukáš         80
Kategorie dorostenky 16 a 17 let tj.roč. 2000 a 2001
60m                Vondrová Lada         99  Litomyšl             1.8.2015                                       8,15sec.el.
60 m př.         Vytlačilová Tereza    95  Praha                11.2.2011                                 9,26sec.el.hala
100 m             Vytlačilová Tereza    95  Ostrava              7.5.2011                                      12,74sec.el.
100 m př.       Vytlačilová Tereza    95  Praha              23.6..2012                                      14,81sec.el.
100 m př. 84  Vytlačilová Tereza    95  Třinec                9.6.2012                                      15,33sec.el.
200 m             Vondrová Lada          99  Ústí n.O.         22.8.2015                                      25,95sec.el.
300 m             Schauerová Lenka     88 Ústí n.O.          10.8.2004                                           47,9sec.
300 m př.       Vondrová Lada          99  Olomouc         26.9.2015                                      43,11sec.el.
400 m             Vondrová Lada          99  Liberec            13.9.2015                                       57,01se.el.                                                                                                                                       
400 m př.       Vondrová Lada          99  Cali                  15.7.2015                                     60,73sec.el.
600 m             Vytlačilová Tereza    95 Kolín                   1.5.2012                                 1:41,65min.el.
800 m             Vondrová Lada         99  Ústí n.O.           22.8.2015                                 2:14,05min.el.
1 000 m           Dospělová Ilona      77  Brno                    8.5.1993                                      3:13,3min.
                        Valenová Adéla       93  Pardubice            5.5.2010                                 3:42,41min.el.
1 500 m           Dospělová Ilona     77  Praha                  30.5.1993                                      5:03,7min.                                                                            
                        Schauerová Lenka  88  Pardubice           28.5.2005                                5:07,12min.el.
1 500 m př.     Vondrová Lada       99  Svitavy                2.5.2015                                 5:32,03min.el.
Míle 1 609m   Vlčková Zuzana     91   Litomyšl             4.8.2007                                 5:37,99min.el.
3 000 m           Schauerová Lenka  88  Pardubice            2.9.2006                               11:12,46min.el.
5 000 m           Schauerová Lenka  88  Jičín                     4.9.2004                                    20:48,1min.                                                                                     
Dálka              Vytlačilová Tereza   95  Praha                 28.5.2011                                            537cm
výška               Vytlačilová Tereza   95 Třinec                  7.7.2012                                            159cm
trojskok          Šafářová Kristýna    98 Hradec Králové 13.6.2015                                           10,75m
koule 3kg        Vytlačilová Tereza   95  Praha                23.6.2012                                           14,21m
koule 4kg        Vytlačilová Tereza   95  Opava               24.9.2011                                          10,93m
disk 0,75 kg    Petrásová Žaneta      00  Pardubice          7.5.2016                                           25,51m
disk 1kg          Dlouhá Veronika       94  Opava              24.9.2011                                          33,86m
oštěp 500g      Vytlačilová Tereza     95  Třinec                8.7.2012                                          49,55m
oštěp 600g      Vytlačilová Tereza     95 Praha                 28.9.2012                                          48,68m
kladivo 3 kg   Petrásová Žaneta       00 N.Město n. Met. 22.8.2017                                        19,74 m
kladivo 4kg    Dlouhá Veronika        94  N.M.n.Met.    1 9.6.2010                                          26,55m
míček 150g      Kocmanová Pavlína  83 Polička             28.6.1999                                          42,70m
4x60m              Jeřábková Adéla        87  Chrudim            4.6.2003                                         33,7sec.
Čtyřboj           60m – 800m – dálka – koule
                         9,0       3:24,0   434        6,79   
Pětiboj            60m př. - výška – dálka – koule – 800 m
                         Vytlačilová Tereza      95  Praha                11.2.2011                                  3 435b.hala
                          9,26         148        516        11,87     2:27,56
Sedmiboj        200m   800m     100m př.76  výška    dálka    koule    oštěp 600g
                         Vytlačilová Tereza      95  Praha         27.-28.5.2011                                         4 943b.
                         26,75  2:22,80     15,17           151         537      12,20        38,38
Sedmiboj       200m – 800m – 100m př.76  - výška – dálka – koule – oštěp 500g
                         Vytlačilová Tereza     95  Třinec             7.-8.7.2012                                         5 397b.
                         26,31  2:24,74     15,00            159       530        14,20      49,55
sedmiboj        200m – 800m – 100m př.84 – výška – dálka – koule4kg– oštěp600g
                         Vytlačilová Tereza    95  Pacov            13.-14.8.2011                                       4 237b.
                        27,02 – 2:27,68 -   15,33           155         489        12,22          47,03
sprinterský trojboj 60m  100m  200m
                        Vondrová Lada          99  Litomyšl                1.8.2015                                       2 387b.
                                 8,15   12,85   26,10
 
4 x 60 m          Báčová Veronika        91  Litomyšl        22.5.2007                                     33,35sec.el.                                       
                         Dittrichová Markéta  93
                         Tumová Šárka            93
                         Pazderová Blanka      92
 
švédská štafeta 400-300-200-100m
                        Laštovicová Veronika 88  Litomyšl         24.9.2003                                     2:38,3min.
                        Schauerová Lenka      88
                        Kozlová Petra             87
                        Králíčková Ivona        87
  
                                         Kategorie dorostenci 16 a 17 let tj.roč. 2000 a 2001
50 m                  Mach Ondřej         80 Pardubice           25.1.1997                                      6,6sec.hala
60 m                  Machek Jiří           98  Polička              27.9.2015                                           7,0sec.
                          Machek Jiří           98 Litomyšl             26.7.2014                                      7,50sec.el.
60 m př.           Vopařil Josef          85  Pardubice            2.2.2002                                      8,5sec.hala
                          Vopařil Josef         85  Praha                  20.2.2002                              8,63 sec.el.hala
60 m př.107cm Vopařil Josef         85  Pardubice             2.2.2002                                     8,6sec.hala
100 m                Machek Jiří           98  Pardubice             6.6.2015                                        11,37sec.
110 m př.91      Šťásek Pavel         88  H.Králové          14.5.2005                                   15,1sec.host.
                          Vopařil Josef         85  Ostrava               23.6.2001                                   15,81 sec.el.
110 m př.100    Fajmon Jiří           92  Svitavy                10.5.2008                                         19,2sec.
110 m př. 107   Král Ladislav        83  Týniště n.O.       27.5.2000                                          17,7sec.                              
150 m                Beneš David         91  Pardubice           28.5.2008                                    17,69sec.el.
200 m                Beneš David         91  Chrudim             16.9.2007                                    23,58sec.el.
300m                 Krištof Petr           75  Svitavy               24.4.1992                                          37,8sec.
                          Kalvoda Vít          93  Pardubice            19.8.2009                                    38,96sec.el.
300m př.           Tomšů Jan            98  Pardubice              6.6.2015                                        43,19sec.
400 m                Krištof Petr           75  Praha                  28.6.1992                                    51,66sec.el.
400 m př.          Douša Martin       88  H.Králové           14.5.2005                                  58,5sec.host.
                          Večeře Tomáš       90  Slatiňany             20.5.2007                                         59,2sec.
                          Král Ladislav        83 Jablonec n.N.         5.7.2000                                  59,58 sec.el.
400m př. 91cm Večeře Tomáš       90 Jablonec n:N.       7.10.2006                                   59,69sec.el.
500 m                Stodola Ondřej     81  Ústí n.O.             25.4.1998                                      1:16,7min.
800 m                Mašín Lukáš         93  Ml.Boleslav          3.7.2010                       1:57,98min.el.host.
                          Koutný Martin      90 St.Boleslav             2.6.2007                               1:59,31min.el.
1 000 m             Koutný Martin      90  Praha                   17.5.2007                               2:40,41min.el.
1 500 m             Mašín Lukáš         93  Litomyšl               5.6.2010                       4:07,99min.el.host. 
                          Pavliš Martin        98  Svitavy                  6.9.2014                               4:11,22min.el.
Míle 1609m      Večeře Tomáš       90  Litomyšl                4.8.2007                               4:44,79min.el.
2 000 m př.       Večeře Tomáš        90  Pardubice             6.6.2007                             6:15,43min.el.
3 000 m             Sejkora Karel         88  Praha                 12.2.2005                        9:18,07min.el.hala
3 000 m př.       Večeře Tomáš        90 Hr.Králové          28.9.2007                            10:41,18min.el.
3 000 m chůze  Víšek Martin          88  Jablonec n.N.     24.9.2005                             21:39,10min.el.
5 000 m             Sejkora Karel         88  Pardubice           28.5.2005                            17:12,82min.el.
5 000 m chůze  Víšek Martin          88  Praha                  14.2.2004                             36:16,22min.el.
10 000 m           Tomášek Lukáš      88  Pardubice           20.9.2005                                  35:06,0min.
10 km                Pavliš Martin         98  Praha                  28.9.2014                                    37:25min.
Dálka                 Beneš David          91  Pardubice           13.5.2008                                          682cm
výška                 Král Vojtěch           83 Litomyšl             28.9.1999                                           190cm
                           Vopařil Josef          85  Praha                  21.2.2002                                          190cm
trojskok            Beneš David           91  Gyor                    2.7.2008                                          14,22m
tyč                     Boukal Richard       82  Jičín                   23.5.1998                                  300cm host.
                          Král Vojtěch            83  Ústí n.O.            8.10.2000                                          271cm
koule 5kg          Červ Martin            79  Praha                  19.6.1996                                         15,93m
koule 6kg          Beneš David           91  Týniště n.O.          7.6.2008                                        11,11m
koule 6,25kg     Srnskýn Jiří             83 Praha                   30.1.2000                                11,43m hala
koule 7,25kg     Dobiáš Martin        80  Praha                   12.2.1997                                 11,40m hala
disk 1,5kg         Červ Martin            79  Pardubice            9.10.1996                                        43,54m
disk 1,75kg       Bohuněk Antonín   95  Pardubice            12.5.2012                                        29,44m
disk 2kg            Červ Martin            79  Ústí n.O.             22.9.1996                                        35,00m
oštěp 600g         Červ Martin            79  Praha                  22.5.1996                                        58,28m
oštěp 700g         Klimeš  Ondřej       95  Brno                   20.7.2011                                         39,12m
oštěp 800g         Nožka Stanislav      75  Svitavy              14.6.1992                                         50,96m
kladivo 5kg       Srnský Jiří               83  Jičín                     3.6.2000                                        42,82m
kladivo 6kg       Bohuněk Antonín   95  Pardubice            12.5.2012                                           33,21
kladivo 7,25kg  Srnský Jiří               83  Týniště n.O.       27.5.2000                                        29,88m
břemeno 11,34kg Tulis Lukáš          94  Brno                   17.8.2011                                        14,01m
břemeno 12kg  Srnský Jiří               83  Pardubice            5.3.2000                                         12,01m                                                                         
granát 350g      Nespěšný Hynek     73  Svitavy              15.5.1990                                         53,00m
míček 150g       Jindra Tomáš           91  Litomyšl            10.5.2007                                         69,30m
desetiboj           Král Vojtěch            83  Ústí n.O.        7.-8.10.2000                                         5 462b.
                            /11,8-587-10,18-181-55,9-16,8-32,13-271-49,81-4:58,5/
pětiboj                                      60př.91  dálka  60 m  koule 7,26  1 000 m
                          Beneš David           91  Polička             11.10.2008                                         2 831 b.
                                                  9,1          607     7,4          9,34        3:24,8
sprinterský trojboj 60-100-200m
                         Krištof Petr              75  Litomyšl               1.8.1992                                        2043 b.
                                                               / 7,4 – 11,5 – 24,0 /
Vrhačský trojboj koule 5kg-disk 1,5kg-oštěp 600g
                         Červ Martin             79  Nová Paka          25.8.1996                                         2 003b.
                                                           /14,05 – 38,46 – 53,40/
Vrhačský trojboj koule 5kg-disk1,5kg-oštěp700g
                         Tulis Lukáš            94   Pardubice           15.10.2011                                        1 584b.
                                   12,43      38,47           31,23
Vrhačský čtyřboj koule 5kg-kladivo 5kg-disk 1,5kg-oštěp 700g
                        Tulis Lukáš             94   Pardubice           15.10.2011                                        2 000b.
                                 12,43       34,04                38,47          31,23
 
4 x  60 m         Nožka Tomáš           94  Ústí n.O.                3.6.2009                                       29,0sec.
                        Lejhanec Luboš        94
                        Boštík František       93
                        Sláma  Michal          93
  
                        Nožka Tomáš           94  St.Boleslav          9.6.2009                                    29,46sec.el.
                        Lejhanec Luboš        94
                        Boštík František       93
                        Sláma Michal           93
 
4 x 100 m        Kacálek Jaroslav      88  Pardubice           10.9.2005                                        48,1sec.
                        Klička Ondřej           88  host.
                        Šťásek Pavel             88 host.
                        Douša Martin            88 host.
 
                        Mužík Jan               98 Svitavy                 14.6.2014                                   48,47sec.el.
                        Tomšů Jan               98
                        Slaný Filip              97
                        Machek Jiří             98
 
4 x 400 m        Koutný Martin         90   Jablonec n.N.     24.9.2005                              3:50,82min.el.
                        Sejkora Karel           88
                        Kacálek Jaroslav      88
                        Klička Ondřej          88 host.
 
                        Večeře Tomáš           90  Jablonec n.N.       24.9.2005                             3:56,92min.el.
                        Beneš David             91
                        Švec Jiří                    90
                        Tomášek Lukáš         88
švédská štafeta 400m-300m-200m-100m
                         Kacálek Jaroslav     88  Nová Paka              19.6.2005                               2:12,0min.
                         Klička Ondřej         88  host.
                         Douša Martin          88  host.
                         Šťásek Pavel           88 host. 
 
                        Večeře Tomáš          90   Pardubice               5.10.2005                                2:14,9min.
                         Škoda Michal         88
                         Stodola Zdeněk      88
                         Chvála Jan             89   
 
Kategorie juniorky 18 a 19 let tj. roč. 1998 a 99
40 y př.          Vytlačilová Tereza    95  Otrokovice          27.2.2014                             6,06sec.el. hala
60 m               Vytlačilová Tereza    95  Litomyšl               3.8.2013                                     8,37sec.el.
60 m př.         Vytlačilová Tereza    95  Praha                    9.2.2014                            9,13 sec.el. hala
100 m             Šafářová Kristýna     98  Ústí n.O.              13.5.2017                                 12,78sec.el.
100 m př.       Vytlačilová Tereza    95  Pacov                  13.7.2013                                  15,28sec.el.
200 m             Šafářová Kristýna     98  Pardubice            3.6.2017                                    26,39sec.el.
400 m             Šafářová Kristýna     98  Jablonec n.N.      24.6.2017                                  58,53sec.el.
800 m             Vytlačilová Tereza    95  Praha                   25.5.2014                             2:20,57 min.el.
1 500m           Schauerová Lenka    88  Pardubice            26.8.2007                       5:02,70min.el.hala
3 000 m          Schauerová Lenka    88  H.Králové           28.9.2007                            11:08,05min.el.
3 000 m př.   Schauerová Lenka     88  Kladno                23.6.2007                            12:05,86min.el.
5 000 m         Schauerová Lenka     88  Týniště n.O.        16.9.2006                            19:58,66min.el.
skok daleký  Vytlačilová Tereza     95  Praha                     9.2.2014                                  534cm hala
skok vysoký  Vytlačilová Tereza     95  Praha                     9.2.2013                                  164cm hala
trojskok        Šafářová Kristýna      98  Pardubice            27.5.2017                                        10,95 m
vrh koulí 4kg Vytlačilová Tereza    95  Otrokovice            7.3.2013                                 13,49m hala
oštěp 600g     Vytlačilová Tereza     95  Třinec                  28.6.2014                                        56,25m
pětiboj            60př-výška-koule-dálka-800m
                        Vytlačilová Tereza   95  Praha                      9.2.2014                                        3 752b.
                         9,13    163   12,31  534     2:24,57
sedmiboj        200m-100př.-výška-koule-dálka-oštěp-800m
                        Vytlačilová Tereza  95  Praha                24.-25.5.2014                                      5 082 b.
                        27,13  15,75   157      12,61  503    49,50  2:20,57
sprinterský trojboj  60m-100m-200m
                         Vytlačilová Tereza 95  Litomyšl                    3.8.2013                                     2 151 b.
                                   8,37   13,39  27,02
švédská štafeta 400m-300m-200m-100m
                         Šafářová Kristýna  98  Ústí n.O.                   27.9.2016                         2:32,01min.el.
                         Petrásová Žaneta   00
                         Bidmonová
                        Groulíková Klára   98
.
Kategorie junioři 18 a 19 let  tj. roč. 1998 a 99
50 m                Červ Martin             79  Pardubice           25.1.1997                                    6,8sec.hala
60m                 Krištof Petr              75  Brno                    7.5.1994                                            7,1sec.
                        Krištof Petr              75  Jablonec n.N.     24.1.1993                             7,42sec. el.hala
60 m př.          Král Ladislav           83  Praha                 20.1.2002                             9,50 sec. el.hala
100m               Machek Jiří              98  Ústí n.O.             24.6.2017                                  11,19sec.el.
110 m př.        Tomšů Jan                98  Ústí n.O.              5.6.2016                                   16,11sec. el.                               
110 m př. 107 Tomšů Jan                98 Týniště n.O.        29.5.2016                                  16,80 sec.el.
150m              Kalvoda Vít               93 Pardubice         17.10.2012                                   17,44sec.el.
200 m             Machek Jiří               98 Ústí n.O.               5.6.2016                                   22,78sec.el. 
200 m př.       Ficek Vojtěch            89  Slatiňany            29.9.2007                                         31,1sec.
300 m             Kalvoda Vít              93  Pardubice         17.10.2012                                  36,78,sec.el.
400 m             Kalvoda Vít              93  Praha                  23.6.2012                                   50,68sec.el.
400 m př.       Večeře Tomáš           90  Litomyšl             14.6.2008                                   58,67sec.el.
600 m             Kalvoda Vít              93  Bratislava            3.12.2011                              1:29,89min.el.
800 m             Koutný Martin         90 Pardubice             29.8.2009                               1:57,69min.el.
1 000 m          Koutný Martin         90  Pardubice              6.5.2008                              2:37,41min.el.
1 500 m          Kubíček Jan             87  Pardubice            17.6.2006                           4:09,60min.host.
                        Sejkora Karel          88  Hodonín             14.10.2006                             4:13,93min.el.
2 000 m př.    Sejkora Karel           88 Pardubice                6.6.2007                             6:43,95min.el.
3 000 m          Sejkora Karel           88 Svitavy                  10.6.2007                                   9:20,1min.
                       Nechvíl Petr             91  Chrudim               21.8.2010                       9,4155min.el.host.
                       Sejkora Karel           88 Pardubice              17.6.2006                            10:20,48min.el.
3 000 m př.    Sejkora Karel           88 Pardubice              13.6.2007                           10:06,22min.el.
5 000 m          Sejkora Karel           88 Slatiňany               20.5.2007                                 16:35,0min.
                       Tomášek Lukáš        88 Hr.Králové              6.5.2006                            16:42,30min.el.
10 000 m         Sejkora Karel          88 Slatiňany               25.8.2006                                 35:26,7min.
10 km              Sejkora Karel          88  Praha                   30.9.2007                                  35:20,0min.
10 km chůze  Večeře Tomáš          90  Třebíč                     4.7.2009                                  70:22,0min.
15 km              Lněnička Martin    73 Nasavrky                 7.4.1991                                  1:01:04hod.
Půlmaratón   Sejkora Karel          88  Liberec                 19.8.2006                                  1:19:20hod.
Dálka              Král Vojtěch           83  Praha                    5.10.2002                                           655cm
výška              Klein Radek            75  Pardubice             21.5.1994                                          196cm
trojskok         Beneš David            91  Litomyšl                5.6.2010                                 13,87m host.
                       Král Vojtěch             83  Kladno                 28.9.2002                                         13,43m
tyč                  Cabal Jiří                 87  Týniště n.O.         25.9.2005                                  350cm host.
                       Ficek Vojtěch           89  Nová Paka             9.6.2007                                           300cm
koule 6 kg     TulisLukáš                94  Trutnov               23.5.2012                                          12,68m
koule 6,25kg Červ Martin              79  Praha                    11.1.1998                                 14,89m hala
koule 7,25kg Červ Martin              79  Jičín                     23.5.1998                                13,20m host.
                       Dobiáš Martin          80  Litomyšl              22.5. 1999                                        12,71m
disk 1,75kg   Tulis Lukáš               94  Dv.Králové           22.8.2012                                        44,28m
disk 2kg        Červ Martin              79  Ostrava                 5.10.1997                                        40,14m
oštěp 800gn.t.Nožka Stanislav       75 Pardubice            14.10.1993                                        56,06m
kladivo 6kg   Tulis Lukáš               94  Brno                    15.8.2012                                         40,10m
kladivo 6,25kg Kvapil Lukáš         81 Týniště n.O.         11.9.1999                                          29,00m
kladivo 7,25kg Tulis Lukáš            94  Svitavy                  1.9.2012                                         38,72m
břemeno 11,4kg Tulis Lukáš          94  Brno                    29.8.2012                                         17,02m
balvan 50kg  Tulis Lukáš               94  Brno                     29.8.2012                                          3,08m
desetiboj        Červ Martin             79 Týniště n.O.  18.-19.10.1997                                         4 463b.
                                                              /12,7-510-13,95-160-63,2-21,1-33,06-245-51,58-5:15,7/
desetiboj mužský
                       Malík Jakub             82  Ústí n.O.           7.-8.10.2000                                        4 298b.
                                                               /12,0-543-8,69-163-55,9-20,1-28,75-0-44,55-5:10,3/
pětiboj                                  60př.91   dálka   60m   koule 7,25   1 000 m
                       Večeře Tomáš          90  Polička                 10.10.2009                                        2 293b.
                                                10,1       504      8,0           7,04          3:04,4
vrhačský trojboj
                       Kvapil Lukáš            81  H.Králové             23.8.2000                                         1524b.                                                                                                                                        
                                                                /12,79 – 32,52 – 33,98/
vrhačský čtyřboj mužský
                       Beneš David              91  Střítež                   25.9.2010                                       1 215b.
                                                               /9,65 – 28,45 – 22,66 – 16,12/
sprinterský trojboj 60m – 100m – 200m
                        Kalvoda Vít              93  Litomyšl                  4.8.2012                                      2 167b.
                                 7,43      11,79     23,51
 
4 x 100           Pospíšil Jan                00  Jičín                       16.5.2015                               47,38sec.el.
                       Tomšů Jan                  98
                        Slaný Filip                 97
                        Machek Jiří               98
                                 
4 x 400 m     Večeře Tomáš             90  Týniště n.O.             7.6.2008                           3:42,13min.el.  
                      Koutný Martin           90
                      Řemínek Štěpán        89  host.
                      Nechvíl Petr               91  host.
 
švédská štafeta 400m-300m-200m-100m
                       Slaný Filip               97  Litomyšl                      22.9.2016                       2:06,64min.el.
                       Tomšů Jan                98
                        Machek Jiří             98
                        Pospíšil Jan             00 
               
Absolutní rekordy a kategorie ženy 20 let a starší tj. roč. 1997 a starší
40 y př.           Vytlačilová Tereza    95  Otrokovice            27.2.2014                             6,06se.el.hala
50 m               Klimešová Jaroslava 87 Pardubice                 2.2.2002                                 7,2sec.hala
                       Tehza Anna                99 Litomyšl                12.6.2009                                  8,91sec.el.
60 m               Vondrová Lada          99  Litomyšl                 1.8.2015                                 8,15sec. el.                 
60 m př.84     Vytlačilová Tereza     95  Praha                      9.2.2014                           9,13sec.el.hala
60 m př. 76    Vytlačilová Tereza     95 Bratislava            15.12.2012                           9,65sec.el.hala
80 m př.         Vytlačilová Tereza    95 Kolín                        2.5.2010                                13,31sec.el.
100m              Vytlačilová Tereza    95 Ostrava                     7.5.2011                                12,74sec.el.
100 m př.76    Vytlačilová Tereza   95  Praha                      23.6.2012                               14,81sec.el.
100m př.84    Vytlačilová Tereza    95  Pacov                     13.7.2013                               15,28sec.el.
150 m             Kučerová Lenka       77 Svitavy                    16.6.1990                                     19,8sec.
                       Vytlačilová Tereza    95 St.Boleslav              28.5.2010                               20,01sec.el.
200 m             Vondrová Lada         99  Ústí n.O.                 22.8.2015                               25,95sec.el.
200 m př.       Vytlačilová Tereza    95  Litomyšl                 13.6.2010                               31,88sec.el.
300 m             Vytlačilová Tereza    95 Brno                          9.9.2009                               43,62sec.el.
300 m př.       Vondrová Lada         99 Olomouc                  26.9.2015                               43,11sec.el.
400 m             Vondrová Lada         99  Liberec                    13.9.2015                             57,01sec.el.
400m př.        Vondrová Lada         99  Cali                         15.7.2015                               60,73sec.el.
500 m             Kocmanová Pavlína 83 Ústí n.O.                  25.4.1998                                1:34,4min.
600 m             Vytlačilová Tereza    95  Kolín                        1.5.2012                           1:41,65min.el.
800 m             Vondrová Lada         99  Ústí n.O.                  22.8.2015                          2:14,05min.el.
1 000 m          Dospělová Ilona       77  Brno                          8.5.1993                                3:13,3min.
                       Vytlačilová Tereza    95  Pardubice                11.6.2008                          3:19,80min.el.
1 500 m          Schauerová Lenka   88  Pardubice                 26.8.2007                          5:02,70min.el.
1 500 m př.    Vondrová Lada         99 Svitavy                      2.5.2015                           5:32,03min.el.                                                                                                                                        míle 1609m    Schauerová Lenka    88  Lanškroun              26.8.2016                               5:34,0 min.                                                                                                                                                                                                                                                                   V                     Vlčková Zuzana       91  Litomyšl                   4.8.2007                          5:38,87min.el.
3 000 m          Schauerová Lenka    88  Hr.Králové              28.9.2007                        11:08,05min.el.
3 000 m př.    Schauerová Lenka    88  Praha                      31.8.2008                         11:42,75min.el.
5 000 m          Schauerová Lenka    88  St.Boleslav             23.8.2008                         19:07,86min.el.
10 000 m        Šuterová Kateřina    83  Pardubice                8.11.2014                        50:23,60min. el.
5 km               Schauerová Lenka   88  Olomouc                  24.8.2013                               20:43 min.
10 km             Schauerová Lenka   88  Týniště n.O.           28.10.2008                              40:58,0min.
15 km             Schauerová Lenka   88  Golč.Jeníkov           20.4.2014                             1:10:34 hod.
Hodinovka    Růžičková Kateřina 83   Vlašim                   27.10.2012                                   11 608m
Půlmaratón   Schauerová Lenka   88  Olomouc                  22.6.2013                             1:50:13 hod.
Dálka             Vytlačilová Tereza   95  Praha                        28.5.2011                                      537cm
výška             Vytlačilová Tereza   95  Praha                          9.2.2013                               164cm hala
trojskok         Šafářová Kristýna    98 Pardubice                 27.5.2017                                      10,95m
míček             Schauerová Lenka   88 Polička                     16.5.2003                                      54,44m
oštěp 600g     Vytlačilová Tereza   95 Třinec                       28.6.2014                                      56,25m
disk 1kg         Dlouhá Veronika     94 Ml.Boleslav                3.7.2010                                      30,35m
koule 4kg       Vytlačilová Tereza   95  Otrokovice                7.3.2013                              13,49m hala
kladivo 4kg   Dlouhá Veronika      94  N.M.n.Met.              19.6.2010                                     26,55m
pětiboj                                              60m př.-výška-koule-dálka-800m koule
                       Vytlačilová Tereza    95  Praha                        9.2.2014                             3 752 b. Hala
                                                           9,13         163    12,31   503     2:22,57                             
pětiboj                                              60m – dálka – 60 př.- koule – 1 000 m 
                       Schauerová Lenka     95 Polička                   11.10.2008                                   2 114b.
                                                             9,0      380      12,5     7,13       3:27,3
sedmiboj                  100př.84–výška–koule4kg–200m–dálka-oštěp 600g–800m
                      Vytlačilová Tereza      95  Třinec                   9.-10.6.2012                                   5 082b.
                                    15,75       157     12,61         27,13   503       49,50       2:20,57
sprinterský trojboj 60m-100m-200m
                       Vondrová Lada          99  Litomyšl                      1.8.2015                                 2 387b.
                                8,15    12,85  26,10
4 x 60 m       Báčová Veronika        91  Litomyšl                      22.5.2007                          33,35sec.el.
                     Pazderová Blanka       92 
                     Tumová Šárka             93
                     Dittrichová Markéta    93
 
4 x 100 m     Klímová Ivana            87  Ústí n.O.                     13.5.2017                        55,33 sec. el.
                     Schauerová Lenka       88 
                     Frydrychová Eliška     01  host.
                     Šafářová Kristýna       98
 
 
3 x 300 m      Laštovicová Veronika 88 M.Třebová                    14.9.2003                          2:22,2min.
                      Schauerová Lenka      88
                      Štěpánková Sandra     89
 
4 x 300 m      Nykodýmová Eliška   04  Ústí n.O.                        15.6.2016                  3:29,22min.el.
                       Burešová Markéta    04 host.
                       Halamková Žaneta   03
                       Serbousková Sára     04
4 x 300 m       Srnská Michaela      02  Moravská Třebová        13.6.2013                          3:40,8min.
                       Červená Eliška         04
                       Čížková Kristýna     00
                       Pešková Pavlína       00
 
4 x 400 m      Vávrová Ilona            77  Pardubice                      3.6.2017                    4:28,59 min. el.
                       Schauerová Lenka     88
                       Frydrychová Eliška   01 host.
                       Šafářová Kristýna      98
       
švédská štafeta 400-300-200-100m
                      Šafářová Kristýna      98  Ústí n.O.                         27.9.2016                      2:32,01min.
                       Petrásová Žaneta      00
                       Bidmonová
                       Groulíková Klára
 
                   Absolutní rekordy a kategorie muži 20 let a starší tj. Roč. 1997 a starší
50 m               Tobiáš Martin        84   H.Králové                26.8.1999                                       6,6sec.
                        Machek Jiří           98  Jihlava                      17.8.2013                                  6,76sec.el.
60 m               Machek Jiří           98   Polička                     27.9.2015                                        7,0sec.
                       Krištof Petr           75    Jablonec n.N.           24.1.1993                           7,42sec.el.hala
                       Kalvoda Vít          93    Litomyšl                     3.8.2013                                 7,42sec.el.
60př.91          Král Ladislav        83    Polička                   11.10.2008                                       8,9sec.
                       Vopařil Josef         85    Polička                   11.10.2008                                       8,9sec.
60m př.          Vopařil Josef         85    Pardubice                  2.2.2002                                8,6sec.hala
                       Král Ladislav        83    Praha                     20.12.2004                          9,30sec.el.hala
80m př.         Gregor Luboš        75    Pardubice                 11.6.1989                                      14,2sec.
100y               Mach Petr             64    Ústí n.O.                     3.5.1997                                     11,4sec.
                       Mužík Jan              98   Pardubice               30.10.2013                               11,87 sec.el.
100 m             Machek Jiří            98  Jablonec n.N.            24.6.2017                              11,19sec. el.
110m př.        Král Ladislav         83  Chrudim                      2.9.2007                               15,55sec.el.
150 m             Kalvoda Vít           93  Pardubice                17.10.2012                               17,44sec.el.
200 m             Machek Jiří            98  Ústí n.O.                     5.6.2016                               22,78sec.el.
200m př.        Jílek Miroslav        87  Slatiňany                   29.9.2007                                     29,0sec.
300m              Kalvoda Vít           93  Pardubice                 17.10.2012                              36,78sec.el.
400 m             Kalvoda Vít           93  Praha                          23.6.2012                              50,68sec.el.
400 m př.       Král Ladislav         83  Praha                       13.10.2007                               58,60sec.el.                                 
500m              Stodola Ondřej       81  Ústí n.O.                   25.4.1998                                 1:16,7min.
                        LeViet Milan         96  Bratislava                  3.12.2011                   1:19,39min.el.hala
600 m              Kalvoda Vít           93  Bratislava                  3.12.2011                   1:29,89min.el.hala
800 m              Klička Ondřej        88 Pardubice                   29.8.2009                  1:56,50min.el.host.
                        Koutný Martin       90  Pardubice                  29.8.2009                          1:57,69min.el.
1 000 m           Koutný Martin       90  Pardubice                   6.5.2008                           2:37,41min.el.
1 500 m           Klička Ondřej        88  Praha                        12.9.2009                   4:07,24min.el.host.
                        Pavliš Martin          98  Svitavy                      6.9.2014                           4:11,22min.el.
Míle 1609m    Večeře Tomáš         90  Litomyšl                    4.8.2007                           4:44,79min.el.
2 000 m           Myška Jiří              73  Čáslav                     21.8.1996                            6:05,30min.el.
2 000 m př.     Večeře Tomáš         90  Pardubice                  6.6.2007                           6:15,43min.el.
3 000 m           Hájek Daniel          89  Šumperk                 22.4.2016                                 9:12,0min.
                        Sejkora Karel         88  Praha                       12.2.2005                     9:18,07min.el.hala
3 000 m př.     Horáček Michal     75  Pardubice                29.8.2009                    9:59,16min.el.host.
                        Sejkora Karel         88 Pardubice                 13.6.2007                          10:06,22min.el.
3 000 m chůze Červ Miloslav       50  Praha                         5.3.2011                   16:37,09min.el.hala
5 000 m           Horáček Michal      75  Jičín                       23.5.2010                  15:27,58min.el.host.
                        Chmelík Josef        73  Pardubice                24.5.1997                                16:14,0min.
                        Chmelík Josef        73 Hr.Králové               26.5.2007                          16:32,63min.el.
5 000 m chůze Červ Miloslav       50  Praha                       12.9.2009                          28:59,01min.el.
10 000 m         Horáček Michal     75  Litomyšl                    6.6.2009                  32:22,28min.el.host
                        Chmelík Josef        73  Ústí n.O.                  22.9.1996                               33:44,6min.
10km              Chmelík Josef         73 Běchovice                26.9.1993                                  34:28min.
10 km chůze   Hejkrlík Filip         79  Olomouc                 20.3.2010                           48:53min.host.
                        Červ Miloslav        50  Praha                         5.5.2012                                   59:42min.
20 km chůze   Červ Miloslav        50 Olomouc                    7.4.2012                                2:13:20hod.
Hodinovka     Chmelík Josef        73  Slatiňany               23.10.1993                                     17 130m
hodinovka ch.Červ Miloslav        50  Olomouc                 18.7.2009                                       9 509m
15 km              Chmelík Josef        73 Choceň                    11.5.2008                                  52:41 min.
25 km              Chmelík Josef        73  Hlinsko                    9.9.2006                                 1:29:52hod.
Půlmaratón    Chmelík Josef         73  Blansko                 14.6.1998                                1:12:28hod.
30 km              Chmelík Josef         73 Poznaň                  14.10.2007                                1:50:05hod.
Maratón          Chmelík Josef        73  Hamburg                19.4.1998                                2:31:28hod.
Dálka               Beneš David           91  Pardubice              13.5.2008                                        682cm
výška               Klein Radek            75  N.M.n.Met.             5.9.1999                                        200cm
trojskok           Beneš David           91  Gyor                        2.7.2008                                      14,22m
tyč                    Cabal Jiří                87  Týniště n.O.           25.9.2005                                350cm host
                         Klein Radek            75  Chrudim                19.5.2001                                        320cm
koule 7,26kg    Kvapil Lukáš          81  Pardubice              23.8.2008                                       14,70m
disk 2kg           Kvapil Lukáš           81  Třebíč                   23.5.2009                                       46,87m
oštěp 800g        Nožka Stanislav      75  Pardubice           14.10.1993                                       56,06m
kladivo 7,25kg Tulis Lukáš             94 Svitavy                    1.9.2012                                       38,72m
břemeno 11,34kg Tulis Lukáš         94  Brno                     29.8.2012                                       17,02m
břemeno 16kg Kvapil Lukáš           81  Bílina                   6.10.2007                                         9,80m
balvan 50kg    Tulis Lukáš              94  Brno                     29.8.2012                                         3,08m
míček 150g      Malík Jakub             82  Turnov                 28.5.1997                                       86,80m
granát 350g     Lajžner Roman        77  Dobruška             5.10.1990                                       53,60m
desetiboj          Král Ladislav           83  Olomouc        14.-15.7.2005                                       5 079b.
                                                                /11,94-642-9,97-175-59,04-17,34-26,42-270-39,93-5.08,6/
pětiboj                 60př.91   dálka   60m   koule 7,25   1 000 m
                          Král Ladislav         88  Polička                11.10.2008                                       2 845b.
                                8,9         580        7,5       9,75            3:20,0
pětiboj                60př.107   dálka   60m   koule 7,25   1 000 m
                          Nožka Stanislav       75  Polička              11.10.2008                                       2 318b.
                             10,4           554      8,1         8,97          3:16,5
sprinterský trojboj 60m-100m-200m
                         Kalvoda Vít              75 Litomyšl                 4.8.2012                                       2 167b.
                                 7,43   11,79   23,51
Sprinterský trojboj 50m-60m-100m
                         Machek Jiří              98  Jihlava                  17.8.2013                                     1 827 b.
                                   6,76  7,86  12,18
vrhačský trojboj
                         Kvapil Lukáš           81  Lovosice              17.5.2008                                        1 963b.
                          /13,63 – 44,38 – 44,34 /
vrhačský čtyřboj
                         Kvapil Lukáš           81  Bílina                   3.10.2009                                        2 296b.
                         / 13,86 – 41,32 – 42,12 – 33,84 /
 
vrhačský pětiboj koule  disk    oštěp   kladivo  břemeno
                         Kvapil Lukáš           81  Bílina                    6.10.2007                                       2 731b.
                         / 13,53 – 43,92 – 43,37 – 30,25 – 9,80/
4x60 m             Nožka Tomáš          94  Ústí n.O.                 3.6.2009                                      29,0sec.
                         Lejhanec Luboš       94
                         Boštík František      93
                         Sláma  Michal         93
 
                         Nožka Tomáš          94  St.Boleslav              9.6.2009                                29,46sec.el.                                        
                         Lejhanec Luboš      94
                         Boštík František     93
                         Sláma  Michal        93
                        
 
3x300m           Kapras Jan               82   Pardubice                15.6.1997                               2:02,4min.
                        Dvořák Pavel           82
                         Malík Jakub            82 
 
                         Škoda Michal          88   Kladno                     28.9.2003                        2:04,24min.el.
                         Stodola Zdeněk       88
                         Kacálek Jaroslav     88
 
4 x 100 m         Beneš David           91   Jihlava              31.5.2008                                   45,79sec. el.
                         Král Ladislav          83
                         Král Vojtěch            83
                         Koutný Martin        90
 
4 x 200 m        Jílek Miroslav         87  Slatińany            29.9.2007                                     1:47,8min.
                        Ficek Vojtěch          89
                        Procházka Tomáš    86
                        Cvrček Martin        79
 
4 x 300 m       Fejt Filip                  01  M.Třebová           13.6.2013                                    3:47,5min.
                       Prokopec Radim      01
                       Procházka Martin    01
                       Spěvák Martin         00 host.
 
                        Dzurko Kristán       05  Ústí n.O.             15.6.2016                                3:48,49min.el.
                        Král Jan                  06
                        Šafář Samuel          07
                        Kuda Lukáš            03
 
4 x 400 m       Koutný Martin         90   Praha                 12.9.2009                                3:34,08min.el.
                       Klička Ondřej          88  host.
                       Kalvoda Vít             93
                        Mašín Lukáš           93  host.
 
                        Koutný Martin         90   Chrudim             2.9.2007                                      3:41,6min.
                        Kacálek Jaroslav      88
                        Štaud Jaroslav          81
                        Lorenc Tomáš          86
 
                         Tobiáš Martin           84  Jablonec n.N.        2.6.2001                             3:48,62min.el.
                         Mach Ondřej            80
                         Lorenc Tomáš          86
                         Malík Jakub             82
švédská štafeta 400m-300m-200m-100m
                        Slaný Filip                97  Litomyšl               22.9.2016                            2:06,64min.el.
                        Tomšů Jan                98
                        Machek Jiří              98
                        Pospíšil Jan              00
běžecký desetiboj -60-1500-400-100-3000-800-200-5000-1000-10000
Češka Milan     89  Polička                                              18.-21.7.2014                                   4 737 b.
                         8,5-5:10,8-64,6-13,9-11:33,7-2:32,4-27,2-21:42,8-3:26,8-44:48,4
 
 
 
                       
 
09.03.2018 13:31:32
O.K.
Všem členům a příznivcům Atl.Polička nabízím produkty firem MIZUNO(kompletní sortiment) a SCOTT(pouze boty a oblečení na běh).Sortiment obou firem si můžete prohlédnout na www.mizuno.cz a www.scottsports.cz,nebo u mě ve fa SKLORAM(u kruháče) v tištěných katalozích.Členové Atletika Polička mají 15-20% slevu. Josef Chmelík-tel:606753188
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one