ateltika_policka_vlajka.jpg
Atletika Polička , spolek
 
O D D Í L O V É     T A B U L K Y     2 0 1 9
 
kategorie nejmladší žákyně 11 let a ml. tj. r. 2008 a mladší
50 m
Ožinská Eliška          08  7,6      PO   14.6.
Biberlová Adéla        08   8,2     PO   14.6.
Kleinová Barbora     08   8,4      PO    7.6.
Jílková Lucie            10   8,6      PO   14.6.
Lichtágová Klára      09   8,6      PO    7.6.
Lněničková Sára       08   9,0      PO  11.6.
Pavlišová Anna         09   9,4      PO  14.6.
60 m
Ožinská Eliška           08   9,42  SY   20.9. el.
Biberlová Adéla         08    9,75  UO  5.6. el.
Jílková Lucie             10   10,15 SY   29.5. el.
Lichtágová Klára       09   10,38 SY  29.5. el.
Jílková Nela               12   10,83 UO  5.6 el.
Lněničková Sára        08   11,14  PO  13.6. el.
150 m
Jílková Lucie             10    26,37 UO  15.5. el.
Jílková Nela               12   31,75  UO  15.5. el.
300m
Jílková Lucie             10    56,90  LI     4.9. el.
Jílková Nela               12   64,17   LI     4.9. el.
600 m
Ožinská Eliška           08  2:02,8    PO  14.6.
Jílková Lucie             10   2:08,02  UO  11.9. el.
Ožinská Eliška           08  2:10,10  SY   20.9. el.
Lichtágová Klára       09  2:15,84  SY   19.6. el.
Lněničková Sára        08  2:18,0    PO  7.6.
Biberlová Adéla         08  2:19,0    PO  7.6.
Jílková Nela               12  2:20,90  UO  5.6. el.
Biberlová Adéla         08  2:21,44  SY   13.6. el.
Lněničková Sára        08  2:24,32  SY   13.6. el.
Kleinová Barbora       08  2:40,0    PO  7.6.
Pavlišová Anna          09  2:43,7    PO  14.6.
Dálka
Ožinská Eliška           08  378      PO  14.6.
Biberlová Adéla         08  350      UO 5.6.
Kleinová Barbora       08  346      PO  7.6.
Jílková Lucie              10  339      LI    4.9.
Lichtágová Klára       09  328      SY  29.5.
Lněničková Sára        08  291      PO  7.6.
Pavlišová Anna          09  285      PO  14.6.
Jílková Nela               12  254      SY  13.6.
výška
Ožinská Eliška           08   120    SY   20.9.
Biberlová Adéla         08   110    PO   11.1. hala
hod míčkem 150 g
Ožinská Eliška          08  32,80   PO  14.6.
Lichtágová Klára       09  23,28  SY  19.6.
Biberlová Adéla         08  22,89  UO  5.6.
Jílková Lucie              10  18,84  UO  11.9.
Kleinová Barbora       08  18,50  PO  7.6.
Pavlišová Anna          09   14,76  PO  14.6.
Lněničková Sára        08   14,60  PO  7.6.
Jílková Nela               12    9,90  UO  5.6.
čtyřboj – 60m-dálka-míček-600m
Biberlová Adéla         08  973 b.  UO  5.6. el.
                 9,75   350    22,89  2:22,30
Jílková Lucie              10  883 b.  UO  11.9. el.
                 10,61  327   18,83   2:08,02
Lichtágová Klára        09  728 b.  SY  19.6. el.
                 11,00  301   23,28   2:15,84
Jílková Nela               12  464 b.  UO  5.6. el.
                  10,83  235   9,90     2:20,90
Lněničková Sára         08  463b.  SY  13.6. el.
                  11,14  245  16,63    2:24,32
Čtyřboj 50m-dálka-míček-600m
Ožinská Eliška           08  365 b.  PO  7.6.
               7,7    368     26,50   2:09,0
Biberlová Adéla        08  324 b.  PO  7.6.
                 8,3     350    22,60  2:19,0
Lichtágová Klára      09  323 b.  PO  7.6.
                 8,6     322    23,21  2:20,0
Kleinová Barbora     08   295 b.  PO  7.6.
                 8,4     346    18,50   2:40,0
Lněničková Sára      08  277 b.  PO  7.6.
                 9,0      291   14,60   2:18,0
čtyřboj  60-výška-míček-600m
Ožinská Eliška   08      1323 b.   SY  20.9. el.
              9,42  120  29,85  2:10,10
 
kategorie nejmladší žáci 11 let a ml.tj. r. 2008 a mladší
50 m
Král Vojtěch               08   7,9      PO    7.6.
Klimeš Jakub             09    8,5      PO   7.6.
Švejda Jáchym           09   8,6      PO    7.6.
Šafář Tomáš               09   8,8      PO    11.6.
Šafář Adam                11  10,5     PO    11.6.
60 m
Král Vojtěch                08    9,77   UO   5.6. el.
Klimeš Jakub              09   10,16  UO   5.6. el.
Švejda Jáchym            09   10,42  UO  15.9. el.
Šafář Tomáš                09   10,68  UO   5.6. el.
Šafář Adam                 11   12,12  UO   5.6. el.
150 m
Král Vojtěch                08   25,70  UO  15.5. el.
Šafář Adam                 11   31,37  UO  15.9. el.
300 m
Šafář Tomáš                09  59,61   UO   15.9. el.
Šafář Adam                 11  73,41   LI      4.9. el.
600 m
Král Vojtěch                08  2:01,42  SY  19.6. el.
Švejda Jáchym            09  2:16,57  SY  19.6. el.
Klimeš Jakub              09  2:18,73  UO  5.6. el.
Šafář Tomáš                09  2:22,34  UO  5.6. el.
Šafář Adam                 11  2:43,64  SY  13.6. el.
800 m
Král Vojtěch                08  2:46,8  PO  14.6.
Švejda Jáchym            09  3:07,31 UO 15.9. el.
Klimeš Jakub              09  3:21,0  PO  7.6.
Šafář Tomáš                09  3:33,0  PO  11.6.
Šafář Adam                 11  3:48,0  PO  11.6.
Dálka
Král Vojtěch                08  379      LI    4.9.
Švejda Jáchym            09  375     PO    7.6.
Klimeš Jakub              09   320     PO   7.6.
Šafář Tomáš                09   305     UO   5.6.
Šafář Adam                 11   253     PO    7.6..
výška
Švejda Jáchym             09    107  PO   8.3. hala
hod míčkem 150 g
Král Vojtěch                 08   55,52   PO  14.6.
Klimeš Jakub               09    27,15  UO  5.6.
Švejda Jáchym             09    24,62   LI    4.9..
Šafář Adam                  11    23,50   SY  19.6.
Šafář Tomáš                 09    21,51   SY  19.6.
čtyřboj 60m-dálka-míček-600m
Král Vojtěch                 08   1001b.  SY 13.6. el.
              10,04 378    44,13  2:03,63   353
Klimeš Jakub                09   546 b.  UO  5.6.el.
             10,16  294    27,15  2:18,73  
Švejda Jáchym             09    540 b.  SY   19.6. el.
            10,66   338    23,42   2:16,57
Šafář Tomáš                  09    383 b. UO  5.6. el.
            10,68   305    16,40    2:22,34
Šafář Adam                   11    164b.  UO  11.9. el.
            13,06   249    23,33    2:44,86   
 
čtyřboj 50m-dálka-míček-800m
Král Vojtěch                   08   378 b.  PO  7.6.
             7,9     366     44,40   2:56,0
Švejda Jáchym               09   314 b.  PO  7.6.
             8,6     375      23,00   3:09,00
Klimeš Jakub                  09  284 b.  PO  7.6.
             8,5     320      21,35   3:21,0
Šafář Tomáš                    09  236 b.  PO  11.6.
            8,8     299      14?45   3:33,0
Šafář Adam                    11   215 b.  PO  11.6.
            10,5     253     22,91   3:48,0
 kategorie mladší žákyně 12 a 13 let tj.r. 2007 a 2006
60 m
Melezínková Sára        07    8,76  SY   29.5. el.
Kadidlová Natálie       06    8,87  SY    29.5. el.
Trnková Ema               06    9,08  SY   20.9. el.
Bednářová Amálie       06    9,1    PO   30.4.
Prudičová Tereza         06    9,19  SY   29.5. el. Host.
Bednářová Amélie       06    9,20  SY    29.5. el.
Kanovníková Karolína 06   9,3    PO   30.4.
Schuchová Karolína     07   9,94  SY   20.9. el.
 
60 m př.
Čejková Barbora         06  11,92   LI     4.9. el. Host.
Trnková Ema              06   12,0    PO     5.10.
Trnková Ema               06  12,26  UO    15.9. el.
Schuchová Karolína    07  12,94  UO    15.9. el.
Melezínková Sára       07   13,3    PO      5.10.
Morávková Lucie        06  14,08   LI       4.9. e.host.
Bednářová Amélie       06  14,3    MT      5.10.
 
150 m
Melezínková Sára       07  21,68   UO  15.9. el.
Trnková Ema               06  22,72  UO  12.6. el.
Prudičová Tereza         06   23,22  UO  12.6. el. Host.
Čejková Barbora         06   23,30  UO  12.6. el.
Morávková Lucie        06   26,08  UO  12.6. el. Host.
300m
Trnková Ema               06  48,41  UO  15.9.el.
Melezínková Sára       07   49,45  LI    4.9. el.
Schuchová Karolína   07   50,86   LI    4.9. el.
Prudičová Tereza        06   51,32  LI     4.9. el. Host.
Morávková Lucie       06   57,81  LI     4.9. el. Host.
600 m
Trnková Ema               06   1:56,67  SY   20.9. el.
Melezínková Sára        07   2:10,14  SY   20.9. el.
Schuchová Karolína    07   2:10,45   SY   20.9. el.
800 m
Čejková Barbora         06  2:40,27   UO  15.9. el. Host.
Trnková Ema               06  2:59,30  LI     4.9. el.
Schuchová Karolína    07  3:00,74  UO 15.5. el.
1 000 m
Trnková Ema               06  3:59,0     PO  5.10.
Bednářová Amélie       06  4:07,0     PO  5.10.
Melezínková Sára        07  4:21,0     PO  5.10.
dálka
Kadidlová Natálie         06   439    PA    21.5.
Trnková Ema                06   428    PO    5.10.
Trnková Ema                06   420    UO   12.6.
Bednářová Amélie        06   403    PO   5.10.
Melezínková Sára         07   402    PO    5.10.
Melezínková Sára         07   394    LI      4.9.
Pavlíková Kateřina       06   372    LI     14.5.
Neumeisterová Natálie 06   366    LI     14.5.
Schuchová Karolína     07   359    SY    20.9.
Prudičová Tereza         06    358    UO   15.5. host.
Kotvová Lucie             06    352    PO   30.4.
 
výška
Melezínková Sára       07   140  PO      1.11. hala
Kadidlová Natálie       06   136   SY    29.5.
Kadidlová Natálie       06   135  PO      1.11. hala
Melezínková Sára       07   136   SY    20.9.
Otcovská Magdaléna  06   135    LI      4.9.
Otcovská Magdaléna   06   132   PO     8.3. hala
Bednářová Amélie       06   132    LI      4.9.
Morávková Lucie        06    120   LI      4.9. host.
Kanovníková Karolína 06  117   PO      8.3. hala
Morávková Lucie        06   115   SY     29.5.
Kanovníková Karolína 06   115  LI      14.5.
Schuchová Karolína     07   115  PO     1.11. hala
vrh koulí 2 kg
Otcovská Magdaléna   06   11,12  UO   15.9.
Bednářová Amélie       06     8,57  SY   29.5.
Spoustová Tereza         06     7,36  LI     4.9. host.
Trnková Ema               06     7,23  PO    5.10.
Melezínková Sára        07     7,08  PO    5.10.
Schuchová Karolína     07     6,55  UO  12.6.
hod oštěpem 400 g
Čejková Barbora         06   24,75  UO   15.9.host.
Morávková Lucie       06   15,17  UO   15.5. host.
 
míček 150 g
Otcovská Magdaléna    06   44,24  PA    21.5.
Čejková Barbora           06   38,50  LI     4.9. host.
Spoustová Tereza          06   35,56  LI     4.9. host.
Kotvová Lucie              06   31,50  PO   30.4.
Trnková Ema                06   29,30  PO   30.4.
Neumeisterová Natálie 06   25,10  LI    14.5.
 
4 x 60 m
Otcovská M.-Trnková-Pavlíková-Kadidlová       35,63  LI   14.5. el.
Kadidlová-Schuchová-Bednářová-Melezínková 35,87 UO  15.9. el.
Schuchová-Prudičová-Morávková-Čejková        37,60  SY  29.5. el.
Jílková N.-Jílková L.-Otcovská-Lichtágová        41,88  SY  29.5. el.
 
4 x 300 m
Schuchová-Bednářová-Trnková-Kadidlová         3:28,04  UO  15.5. el.
Schuchová-Morávková-Prudičová-Melezínková 3:34,52  UO  12.6. el.
Otcovská-Jílková N.-Morávková-Jílková L.        4:11,37  UO  15.5. el.
 
Čtyřboj 60m-dálka-míček-600m
Trnková Ema           06   1567 b.  SY  20.9. el.
               9,08   380     31,97   1:56,67
Schuchová Karolína 07  1109 b.  SY  20.9. el.
               9,94   359     29,13    2:10,45
 
Čtyřboj 60m-výška-míček-600m
Melezínková Sára     07  1527 b.  SY  20.9. el.
               9,25  136     30,43   2:10,14
 
pětiboj 60-60př-dálka-koule 2kg-1000m
Trnková Ema             06   1711b.  PO  5.10.
             9,2  12,2   428    7,23          3:59,0
Melezínková Sára     07    1451b.  PO  5.10.
             9,0   13,3  402    7,08           4:21,0
Bednářová Amélie    06    1325b.   PO  5.10.
              9,7   14,3  403    7,94          4:07,0  
 
 
kategorie mladší žáci 12 a 13 let tj. r. 2007 a 2006
50 m
Krištof Jan                 07   7,9    PO   7.6.
Urbaník Erik              07  8,6     PO  7.6.
60 m
Lichtág Jan                  06   8,6    PO   30.4.
Krištof Jan                   07   8,96  UO  15.9. el.
Adamec Jáchym          06   9,0    PO   30.4.
Šafář Samuel               07   9,0    PO    5.10.
Mach Tomáš                07   9,11  SY  29.5. el.
Šafář Václav                06  9,28   SY  20.9. el.
Pavliš Kristián             07  11,58 UO  15.5 el.
60 m př. 76 cm
Šafář Samuel               07  10,69  JN   29.9. el.
150 m
Klas Šimon                 07  25,77  UO  15.5. el. Host.
Pavliš  Kristián           07  30,46  UO  15.5. el.
300 m
Krištof Jan                  07  48,45  UO  15.9. el.
Král Jan                      06  50,07  SY  29.5. el.
800 m
Šafář Samuel              07  2:39,02 UO  15.9. el.
Krištof Jan                 07   2:48,0   PO     7.6.
Mach Tomáš              07   2:48,96 UO  15.9. el.
Klas Štěpán               07   2:50,53 UO  12.6. el. Host.
Šafář Václav              06  2:50,62  SY   20.9. el.
Klas Šimon                07  2:54,05  UO  12.6. el. Host.
Šafář Václav              06  2:55,59 UO  15.5. el.
Urbaník Erik              07  3:27,0   PO   7.6.
 
1000 m
Šafář Samuel            07   3:28,0    PO  5.10.
Šafář Václav             06   3:35,78  PA  21.5. el.
1 500 m
Šafář Václav              06  5:30,18 UO  15.9. el.
Šafář Samuel             07  5:44,79  LI     4.9. el.
Klas Štěpán               07  6:19,67  LI     4.9. el. Host.
Klas Šimon               07   6:24,78  LI     4.9. el. Host.
Dálka
Šafář Samuel             07  453         PO    5.10.
Šafář Samuel               07   420   PO   30.4.
Lichtág Jan                  06   406   PO   30.4.
Mach Tomáš                07   398   PO   30.4.
Král Jan                       06   359   UO  15.5.
Krištof Jan                  07    358   PO  7.6.
Klas Štěpán                 07   342   UO  15.5. host.
Klas Šimon                  07   324  SY   29.5.
Urbaník Erik               07    220  PO   7.6.
Výška
Šafář Václav                06    141  LI     4.9.
Šafář Václav                06    140  PO    6.12. hala
Šafář Samuel               07    133  SY   29.5.
Mach Tomáš                07    133  SY   29.5.
Šafář Samuel                07   132   PO    8.3. hala
Mach Tomáš                 07   127   PO    8.3. hala
Šafář Václav                 06   127   PO    8.3. hala
Klas Šimon                   07   125  SY    29.5. host.
Klas Štěpán                  07    115  SY    29.5. host.
vrh koulí 3 kg
Šafář Václav                06  8,69  LI     4.9.
Šafář Samuel               07   7,93  PO   5.10.
Král Jan                       06  7,71  SY   29.5.
Klas Štěpán                 07  6,15  UO  12.6. host.
Kubový Kryštof          07  6,06  SY   29.5. host.
Klas Šimon                  07  5,68  LI     4.9. host.
Pavliš Kristián             07  5,16  UO  15.5.
hod oštěpem 500g
Šafář Samuel               07  28,07  UO  15.9.
Šafář Václav               06   19,68  SY  29.5.
Král Jan                      06    13,50  SY  29.5.
Klas Štěpán                 07  13,04  UO  15.5. host.
Klas Šimon                 07    9,11  UO  15.5. host.
 
hod míčkem 150 g
Šafář Samuel                07   53,32   LI     4.9.
Král Jan                        06   48,36   LI    14.5.
Šafář Václav                 06   44,31  SY    20.9.
Havlík Adam                06   44,17   LI    14.5.
Adamec Jáchym           06   39,35   PO   30.4.
Krištof Jan                    07   29,10   PO   7.6.
Kubový Kryštof            07  29,05    LI     4.9. host.
Mach Tomáš                  07  25,51   SY   20.9.
Urbaník Erik                 07  17,80    PO  7.6.
4 x 60 m
Kubový-Král V.-Švejda-Krištof      38,54  LI    4.9. el.
Švejda-Klas Ši.-Klas Št.-Kubový   39,33  SY  29.5. el.
Šafář A.-Šafář T.-Švejda J.-Krištof 41,71 UO  15.9. el.
4 x 300m
Kubový-Klas-Št.-Klas Ši.-Mach    3:41,39 UO  12.6. el.
Švejda-Šafář S.-Král J.-Mach        3:41,44 UO  15.5. el.
Čtyřboj 50m-dálka-míček-800m
Krištof Jan                   07   354 b.  PO  7.6.
               7,9    358     29,10  3:48,0
Urbaník Erik               07    219 b.  PO  7.6.
               8,6     220     17,80  3:27,0
 
Čtyřboj  60m-výška-míček-800m
Šafář Václav             06   1043 b. SY   20.9. el.
                9,28   136    44,31    2:50,62
Mach Tomáš              07    747 b.  SY  20.9. el.
                9,55   120    25,51    2:50,19
pětiboj 60m-60př.-dálka koule -1000m
Šafář Samuel            07    1704b.  PO  5.10.
              9,0    10,7    453     7,93     3:28,0
 
 
 
kategorie starší žákyně 14 a 15 let tj. r. 2005 a 2004
60 m
Šlosrová Eva            05   8,3   PO   30.4.
Soukalová Aneta      05   8,7   PO   30.4.
Žáková Nikola         05   9,00 PA    21.5. el.
Machková Klára      05   9,4   PO    30.4.
Otcovská Barbora    05   9,52 SY    20.9. el.
100 m
Žáková Nikola         05  13,31 TÝ  19.5. el.
Soukalová Klára      05  14,47  TR  23.6. el.
 
400 m
Soukalová Klára      05  66,14  TR  23.6. el.
Němcová Adéla       04  75,51  TR  23.6. el.
 
400 m př.
Hanyková Vanesa   05  85,99   TR  23.6. el.
600 m
Otcovská Barbora   05  1:57,05 PA  21.5. el.
 
800 m
Otcovská Barbora    05  2:52,59  SY  20.9. el.
Šlosrová Eva            05  2:54,8   PO  30.4.
Němcová Adéla        04  2:58,53 TÝ 19.5. el.
 
výška
Hanyková Vanessa  05   140       LI    21.5.
Otcovská Barbora   05   132       SY   20.9.
Hanyková Vanesa    05   129      PO   30.4.hala
 
dálka
Hanyková Vanessa  05   410       LI   14.5.
Žáková Nikola        05   400       PA   21.5.
Němcová Adéla      04   364       TR   23.6.
koule 3 kg
Jílková Kateřina      04   8,61     LI   14.5.
Otcovská Barbora   05   7,18     SY  20.9.
 
Čtyřboj 60m-výška-koule-800m
Otcovská Barbora    05  1599 b.  SY  20.9. el.
               9,55  132     7,18    2:52,59
 
kategorie starší žáci 14 a 15 let tj. r. 2005 a 2004
60 m
Trnka Jiří                  05   9,0    PO   30.4.
Trnka Jiří                  05   9,01  LI    14.5. el.
150m
Bukáček Marek        04  19,56  UO  8.9. el.
Nykl Tomáš              04  20,23  UO  8.9. el.
800 m
Bukáček Marek        04  2:19,20 UO  8.9. el.
1 000 m
Bukáček Marek        04  3:06,0   PO  5.10.
1 km
Bukáček Marek        04  3:10  Choc 12.5.
1 500m
Bukáček Marek        04  4:38,6    CR  2.6.
Bukáček Marek        04  4:38,87  TÝ  19.5. el.
 
1 500 m př.
Bukáček Marek           04  5:07,33  SY  16.6. el.
3 000 m
Bukáček Marek           04  10:07,43  KO   21.9. el.
Bukáček Marek           04  10:27,60 Pha   13.2. el. Hala
5 km
Bukáček Marek           04  27:59     SV  26.10.
 
výška
Jelínek Jan                   04   169   LI     19.9.
Jelínek Jan                   04   165   PO   15.2. hala
Nykl Tomáš                 04   165   TÝ   19.5.
Nykl Tomáš                 04   160   PO    1.11.hala
Bednář Tomáš             04    160   TÝ   19.5.
Bednář Tomáš             04    160   PO    6.12. hala
Trnka Jiří                     05    135   PO   15.2. hala
Trnka Aleš                   05    135   PO   30.4. hala
Trnka Jiří                     05    130   LI    14.5.
Trnka Aleš                   05    130   LI    14.5.
 
dálka
Bednář Tomáš             04   554   TR   23.6.
Trnka Aleš                   05   445   LI    14.5.
koule 4 kg
Jelínek Jan                  04   13,41  PA   21.5.
koule 5 kg
Jelínek Jan                  04   11,04  LI   19.9.
hod kladivem 4 kg
Bukáček Marek          04   28,35  UO   8.9.
 
4 x 60 m
Kantor-Mach-Kukla-Šafář V.  36,99  PA  21.5. el.
 
kategorie dorostenky 16 a 17 let tj. r. 2003 a 2002
60 m
Mourová Marie        03   8,6    PO   30.4.
Mourová Marie        03   8,89  LI    14.5. el.
100 m
Košňarová Barbora  03  14,68  TR  23.6. el.
 
100 m př.
Mourová Marie        03  18,66  TR  23.6. el.
 
200 m
Košňarová Barbora  03  31,51  SY  1.9. el.
 
400m
Košňarová Barbora  03  72,75 TÝ  19.5. el.
 
400m př.
Mourová Marie        03  76,34  TR  23.6. el.
 
výška
Raaschová Johanna  03  139   LI    19.9.
Mourová Marie        03  135   CR   2.6.
Mourová Marie        03  133   PO   30.4. hala
 
dálka
Mourová Marie       03   446   SY     1.9.
Pražanová Jarmila   03   317   PO   30.4.
 
koule 3 kg
Raaschová Johanna 03   8,15  LI   19.9.
Pražanová Jarmila   03   8,07  PO  30.4.
 
oštěp 600g
Košňarová Barbora 03  23,22  TR  23.6.
 
 
kategorie dorostenci 16 a 17 let tj. r. 2003 a 2002
60 m
Tengler Jáchym          03   7,8        PO  30.4.
Tengler Jáchym          03   7,99      LI   14.5. el.
400 m
Kapoun Jan                03   57,04    CR  31.8.el.
Tengler Jáchym          03  61,83    LI    19.9. el.
800m
Kapoun Jan                 03  2:11,48  CR  31.8. el.
1500 m
Kapoun Jan                 03  4:37,19  SY  1.9. el.
Míle 1609 m
Kapoun Jan                 03  5:09,0    LA  28.9.
2 000 m př.
Kapoun Jan                 03  7:29,92  PA  25.5. el.
Výška
Škacha Matěj               03   178     TR   23.6..
Škacha Matěj               03   169     PO   30.4. hala
Nunvář Vojtěch            03   165     LI    19.9.
Kapoun Jan                  03   160     PA   25.5.
dálka
Škacha Matěj               03  556     TR   23.6.
Tengler Jáchym           03   507    PA    21.5..
 
koule 4 kg
Škacha Matěj               03   11,23   PA  21.5.
 
4 x 60 m
Tevgler-Janků-Pham-Škacha    32,00   PA  21.5. el.
 
kategorie juniorky 18 a 19 let tj. r. 2001 a 2000
60 m
Petrásová Žaneta       00      8,9   PO   5.10.
60m př.
Petrásová Žaneta       00     12,2  PO   5.10.
100 m
Petrásová Žaneta        00    13,71 LI   21.9. el.
1 000 m
Petrásová Žaneta        00    4:00,0  PO  5.10.
Dálka
Petrásová Žaneta        00    428    PO   5.10.
výška
Šafářová Natálie          01   135   SY    1.9.
Petrásová Žaneta         00   125   PO   11.1. hala
 
koule 4 kg
Perásová Žaneta         00   10,25 CR  2.6.
Šafářová Natálie         01   7,08  TÝ  19.5.
disk 1 kg
Petrásová Žaneta        00  22,49  CR  2.6.
kladivo 4 kg
Petrásová Žaneta        00  25,38  LI   21.9.
Šafářová Natálie         01  16,92 TÝ  19.5.
pětiboj 60m-60př-dálka-koule -1000m
Petrásová Žaneta        00    1890b.   PO  5.10.
              8,9    12,2   428      8,96    4:00,0
 
kategorie junioři 18 a 19 let tj. r. 2001 a 2000
60m
Pospíšil Jan                00   7,60  LI  19.9. el.
Prokopec Radim        01   7,89  SY 24.9. el.
400m
Pospíšil Jan                00  55,22 SY  24.9. el.
Výška
Prokopec Radim         01  144  SY   24.9.
 
 
kategorie ženy 20 let a starší tj. r. 1999 a starší
60 m
Šafářová Kristýna      98  8,13  MT   21.9. el.
Schauerová Lenka     88   9,6   PO     5.10.
Laštovicová Veronika88  10,1  PO     5.10.
60 m př. 76 cm
Šafářová Kristýna      98  9,99  MT  21.9. el.
Schauerová Lenka     88  12,4  PO    5.10.
Laštovicová Veronika88  13,6  PO    5.10.
 
100m
Šafářová Kristýna      98  12,96  TÝ  19.5. el.
100 m př.
Šafářová Kristýna      98  16,1    CR  2.6.
Šafářová Kristýna      98  16,57  TÝ  19.5. el.
200 m
Šafářová Kristýna      98  26,4    CR  2.6.
Šafářová Kristýna      98  26,69  SY  1.9. el.  
400m
Laštovicová Veronika 88  70,4   CR  2.6.
Laštovicová Veronika 88  74,61 TÝ  19.5. el.
800 m
Šafářová Kristýna       98  2:36,26 MT 21.9. el.
Schauerová Lenka      88  2:36,37 TÝ 19.5. el.
Laštovicová Veronika 88  2:47,9  CR  2.6.
Laštovicová Veronika88  2:49,41 TÝ 19.5. el.
Turbaková Barbora    90  2:49,84 TÝ 19.5. el.
Klímová Iva               87  2:56,72  SY 1.9. el.
Šimůnková Pavla       77  3:14,47  SY  1.9. el.
1 000 m
Šafářová Kristýna      98  3:26,0    PO  5.10.
Schauerová Lenka     88   3:34,0    PO  5.10.
Laštovicová Veronika88   3:59,0    PO  5.10.
1 500m
Schauerová Lenka     88  5:33,76 TÝ  19.5. el.
Turbaková Barbora   90  5:57,51  TÝ  19.5. el.
Šimůnková Pavla      77  6:24,43  TR  23.6. el. Host.
3 000 m
Schauerová Lenka     88  11:43,74  SY  1.9.el.
Klímová Iva               87  11:57,66 SY  1.9. el.
Šimůnková Pavla       77  13:24,70 TR  23.6. el. Host.
5 000 m
Klímová Ivana          87  20:27,6  CR  2.6.
Schauerová Lenka    88  20:32,7  CR  2.6.
Turbaková Barbora   90  22:21,5  CR  2.6.
Šuterová Kateřina     83  24:23,8  CR  2.6.
10 km
Klímová Ivana           87  42:15    Tý   28.10.
Šuterová Kateřina      83  53:49    Pha  29.9.
půlmaratón
Klímová Iva               87  1:41:51 KU  19.10.
výška
Šafářová Kristýna      98   160   CR   2.6.
Šafářová Kristýna      98   160   PO   6.12. hala
dálka
Šafářová Kristýna       98  508   MT  21.9.
Schauerová Lenka      88  400   PO   5.10.
Laštovicová Veronika 88  403   CR  2.6.
koule 3 kg
Šafářová Kristýna       98  9,46  MT  21.9.
koule 4 kg
Schauerová Lenka     88  7,70   TR  23.6.
Šafářová Kristýna      98  6,98   PO  5.10.
Klímová Ivana           87  6,16  CR   2.6.
Laštovicová Veronika88  4,64   PO   5.10.
oštěp 600g
Šafářová Kristýna   98  27,43  TÝ  19.5. 
Šimůnková Pavla    77  19,04  SY    1.9. host.
Pětiboj 60m-60př-dálka- koule-1000m-dálka-výška-koule
Šafářová Kristýna    98   2656b.  PO  5.10.
              8,2     9,8    465      6,98     3:26,0
Schauerová Lenka    88   1676b.  PO  5.10.
               9,6   12,4   400      6,93     3:34,0
Laštovicová Veronika88   1111b.  PO  5.10.
              10,1   13,6   390     4,64      3:59,0
 
Sedmiboj 60m-60př.76-800m-dálka-výška-koule 3kg-oštěp
Šafářová Kristýna   98  4 333 b.  MT  21.9. el.
                 8,13   9,99      2:36,26  508   160     9,46          24,85
4x100 m
Laštovicová-Košňarová-Schauerová-Šafářová  58,26  TÝ  19.5. el.
Košňarová-Šimůnková-Schauerová-Petrásová  60,77  TR  23.6. el.
4 x 400m
Petrásová-Košňarová-Schauerová-Šafářová     4:34,35 SY  1.9. el.
Mourová-Schauerová-Petrásová-Šafářová K.   4:34,8  CR  2.6.
Šuterová-Šafářová N.-Klímová-Laštovicová    5:28,1  CR 2.6.
 
kategorie muži 20 let a starší tj. r. 1999 a starší
60m
Kvapil Lukáš            81   8,66    MT  21.9. el.
60m př. 91cm
Kvapil Lukáš            81   10,69  MT  21.9. el.
100 m
Machek Jiří               98   11,20  TÝ  19.5. el.
Slaný Filip                97   12,21  TR  23.6. el.
110 m př.
Tomšů Jan                 98  16,8    CR   2.6.
Tomšů Jan                 98  17,32  SY   1.9. el.
Nožka Stanislav        75   18,9   CR   2.6.
Nožka Stanislav        75  19,30  TR    23. el.
Večeře Tomáš            90  20,6    CR   2.6.
Večeře Tomáš            90  21,33  SY    1.9.el.
200 m
Machek Jiří               98  22,86  BO  26.6. el.6.
Kvapil Lukáš             81  31,31  MT  21.9. el.
400 m
Machek Jiří               98  54,94  TÝ  19.5. el.
Tomšů Jan                 98  55,07  TR  23.6.
Tomšů Jan                 98  57,58  TÝ  19.5. el.
Slaný Filip                 97  60,28  TR  23.6. el.
400 m př.
Tomšů Jan                 98  61,74   TR  23.6.el.
Večeře Tomáš            90  68,57   SY   1.9.el.
 
800 m
Tomšů Jan                 98  2:14,97 TÝ  19.5. el.
Fliedr Tomáš             76  2:17,47 SY    1.9. el.
Kapoun Petr              75  2:26,01 TÝ 19.5. el.
Šimůnek Jan              82  2:47,95 SY   1.9. el. Host.
1 500 m
Fliedr Tomáš            76  4:31,4   CR   2.6.
Fliedr Tomáš             76 4:33,99  TÝ  19.5. el.
Tlapák Jaroslav         87  4:41,7   CR   2.6.
Tlapák Jaroslav         87  4:42,03 TR   23.6. el.
Mocek Tomáš            79  4:45,1   CR   2.6.
Tlapák Jaroslav         87  4:47,05 TÝ  19.5. el.
Radiměřský Karel     87  4:57,1   CR   2.6.
Radiměřský Karel    87  5:02,09  TÝ   19.5. el.
Kapoun Petr             75  5:26,69   SY   1.9. el.
Šimůnek Jan             82  5:52,63   SY   1.9. el. Host.
Míle 1609 m
Radiměřský Karel    87  5:20,0    LA   28.9..
Štyndl Miroslav       57  6:19,0     LA  14.6.
3 000 m
Tlapák Jaroslav        87    9:56,50  SY     1.9.el.
Fliedr Tomáš            76  10:03,95  SY     1.9. el.
Mocek Tomáš           76  10:06,18  SY     1.9. el. Host.
Radiměřský Karel    87  10:53,15  SY     1.9. el.
Šimůnek Jan             82  12:06,33  SY     1.9. el. Host.
3 000 m př.
Tlapák Jaroslav         87  11:07,79  TÝ  19.5. el.
Fliedr Tomáš             76  11:14,23 TÝ  19.5. el.
Radiměřský Karel     87  11:52,63 SY  27.4. el.
Chaloupka Jan          90  12:51,04 SY  27.4. el.
5 000 m
Fliedr Tomáš             76  17:22,4  CR   2.6.
Tlapák Jaroslav        87   17:26,4  CR  2.6.
Mocek Tomáš           79   17:36,5  CR  2.6.
Šutera Josef              79   18:08,9  CR  2.6.
Radiměřský Karel    87   18:18,3  CR  2.6.
5 km
Večeře Tomáš           90  26:52     SV  26.10.
 
10 000 m
Tlapák Jaroslav         87  35:59,28  PA   9.10. el.
Radiměřský Karel     87  38:14,48  TR  23.6. el.
10 km
Tlapák Jaroslav         87   36:07  Tý  28.10.
Radiměřský Karel     87   38:39  Tý  28.10.
Šutera Josef               79   40:27  SV 26.10.
Štyndl Miroslav        57   45:03  SY  30.3. 
Červ Miloslav           50   68:59  Pha 29.9.
15 km
Šutera Josef               79  56:56  Choc 12.5.
Lorenc Tomáš            86  57:10 Choc 12.5.
výška
Tomšů Jan                  98    165 PO   1.11. hala
Nožka Stanislav         75    157  PO    8.3. hala
Klimeš Ondřej            95   150  PO   1.11. hala
Kvapil Lukáš              81   135  MT  21.9.
tyč
Nožka Stanislav         75   270   CR   2.6.
dálka
Machek Jiří                98  506    CR   2.6.
Kvapil Lukáš             81  442    MT  21.9.
trojskok
Klimeš Ondřej            95  11,47  SY   1.9.
Slaný Filip                  97  10,23  TR  23.6.
Machek Jiří                 98   9,84  TR  23.6.
koule 5kg
Kvapil Lukáš              81  15,70  MT  21.9.
koule 7,26 kg
Kvapil Lukáš             81  12,87  CR  2.6.
Cvrček Martin           79   10,70  CR  2.6.
Kvapil Radek            87     9,46  CR  2.6.
disk 1,5 kg
Kvapil Lukáš             81  44,15  MT  21.9.
disk 2 kg
Kvapil Lukáš             81  40,68  TÝ  19.5.
Cvrček Martin           79  34,18   TR  23.6.
Kvapil Radek             87  27,40  CR  2.6.
oštěp 700 g
Kvapil Lukáš             81  35,47  MT  21.9.
oštěp 800 g
Cvrček Martin           79   44,99  CR  2.6.
Nožka Stanislav        75  44,45  TR  23.6.
Klimeš Ondřej           95  43,17  CR  2.6.
kladivo 7,26 kg
Kvapil Lukáš            81  33,79   CR   2.6.
Klimeš Ondřej          95  30,00    SY  1.9.
Kvapil Radek           87  21,51    TR   23.6.
devítiboj 60m-60př.91-200m-1000m-dálka-výška-koule 5kg-disk1,5kg-oštěp700g
Kvapil Lukáš           98    3 506 b.  MT  21.9. el.
                 8,66  10,69     31,31   DNP    442     135        15,70       44,15           35,47
4x100 m
Bukáček-Kapoun J.-Tomšů-Machek  47,96  TÝ  19.5. el.
Tomšů-Slaný-Škacha-Machek            49,15  TR  23.6. el.
Bukáček-Nykl-Nožka-Večeře             52,98  TR  23.6. el.
Radiměřský-Nykl-Kapoun P.-Nožka  55,57  TÝ  19.5. el.
 
4 x 400 m
Kapoun J.-Bukáček-Tomšů-Machek   3:55,27 SY  1.9. el.
Večeře-Nykl-Tomšů-Machek              3:58,2  CR   2.6.
Večeře-Nykl-Škacha-Cvrček               4:11,94 SY  1.9. el.
Radiměřský-Šutera-Tlapák-Fliedr       4:18,8  CR  2.6.
Škacha-Klimeš-Nožka-Cvrček            4:27,8  CR   2.6.
Klimeš-Nožka-Soukal-Kapoun P.        4:29,14 SY  1.9.el.
Radiměřský-Tlapák-Šimůnek-Mocek  4:29,23 SY  1.9. el.
 
 
 
12.02.2020 10:39:45
O.K.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one